Ako vyzerá východ slnka nad savanou? Nádherne! A s nami ho môžete prežiť na vlastnej koži. V ponuke máme unikátne poznávacie zájazdy do najlepších afrických národných parkov. Navštívte dych berúce Serengeti, Masai Mara, Tsavo ... ale aj horské gorily v NP Volcanos.

S nami budete mať africkú prírodu na dosah - bez toho, aby ste zľavili z úrovne komfortu a pohodlia. Či už sa s nami vydáte do Kene, na Zanzibar, do Zimbabwe alebo na okružnú cestu hneď po niekoľkých štátoch, vždy pre vás máme tie najlepšie hotely, skúsených sprievodca a istotu, že všetko prebehne tak, ako ste si vysnívali.

Pláže Thajska, veľkomesta Číny, prírody Indie, chrámy Japonska, mongolské stepi aj nepálske veľhory ... To všetko sú tváre Ázie. A všetky ich s nami môžete spoznať. Či už pasívnejšie, v rámci niektorého z luxusných pobytových zájazdov, alebo aktívne - ako účastník niektorého z poznávacích zájazdov.

Niekoľkokrát sme získali ocenenie Najlepší touroperátor pre Áziu a ako jedna z mála cestovných kancelárií v Európe usporadúvame poznávacie zájazdy do izolovanej Severnej Kórey. Lepšieho sprievodcu po ázijských cestách si priať nemôžete ...

Drsná, ale krásna Kanada a Spojené štáty, kde môžete prežiť svoj americký sen ... Spoznajte Severnú Ameriku, kontinent plný takých kontrastov ako je kozmopolitný New York a neónové Las Vegas na strane jednej, a monumentálny Grand Canyon a hrmiace Niagarské vodopády na strane druhej.

Či už vám do tváre budú svietiť svetlá niektorého z amerických veľkomiest, alebo slnko v niektorom z desiatok národných parkov, na naše služby sa môžete spoľahnúť. Ostrieľaní delegáti a sprievodcovia, do posledného detailu vyladený itinerár, špičkové ubytovanie a ďalšie služby, ktoré cestu do Ameriky premenia v dovolenku snov!

Na tanieri argentínsky steak, v šálke kolumbijskú kávu a pred očami brazílsku tanečnicu samby ... Krajiny Latinskej Ameriky sú pastvou pre všetky zmysly. Spoznajte s nami krásy veľhorských Ánd, ktoré sa od severu k juhu tiahnu v dĺžke 7.500 km, navštívte Amazonský dažďový prales a namočte ruky v najvodnatejšej rieke sveta Amazonke, alebo len vystúpte k soche Krista v Riu a doprajte si pohľad na „najkrajšie mesto planéty“.

Či už si u nás vyberiete akýkoľvek zájazd, vedzte, že vaše pohodlie a bezpečnosť sú pre nás na prvom mieste. Myslíme na ne pri plánovaní itinerárov, výberu hotelov, sprievodcov a delegátov.

Od pláží slnečnej Andalúzie až k severskej kráse oblastí okolo polárneho kruhu. Od Británie, kde milujú čaj o piatej, k Istanbulu s jeho 'rize' čajom. Spoznajte s nami to najkrajšie zo starého kontinentu. Kamkoľvek sa s nami v Európe vydáte, môžete sa spoľahnúť na naše perfektné služby, skúsených delegátov a sprievodcov a vysokú úroveň ubytovania.

Vydajte sa s nami za poznaním, či už európskych metropol alebo prírody, alebo za relaxom, na najkrajších európskych plážach a v luxusných rezortoch.

Ďalej už to nejde! Vydajte sa s nami na najvzdialenejšie miesta sveta, vrátane vôbec najodľahlejšieho ostrova planéty - kúsku zeme známeho pod označením Rapa Nui, čiže Veľkonočný ostrov. Spoznajte vďaka nám Austráliu, s kozmopolitným Sydney a predovšetkým unikátnou endemickou prírodou. Vezmeme vás aj na najkrajšie ostrovy sveta - aspoň tak mnohí označujú Francúzsku Polynéziu.

A je toho oveľa viac: Chcete precestovať Nový Zéland od severu k juhu? Stretnúť sa s orangutanmi v Indonézii alebo spoznať najkrajšie pláže na Fidži? Tu ste na správnej adrese.

Ako jedna z mála slovenských/českých (i európskych!) cestovných kancelárií vás zoberieme na všetky kontinenty. Áno, aj na vzdialenú, ľadovú, ale krásnu Antarktídu! V našej ponuke nájdete unikátne plavby od brehov Argentíny k antarktickému pobrežiu. Na expedičných lodiach, kde vás každý deň čaká zaujímavý program.

Vyraziť môžete aj na severný pól. Ľadoborcom. V roku 2015 túto expedíciu sprevádzal aj cestovateľ Jiří Kolbaba. A severný pól sme skutočne dosiahli! Vymeňte piesočné pláže za ľadové pláne a uvidíte na vlastné oči ľadové kráľovstva.

,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia