Pre firmy

Rozmýšľate ako motivovať zamestnancov? Ako odmeniť verných obchodných partnerov? Ako podporiť existujúcich obchodných zástupcov a ako nájsť nových? Jednoducho – ako zvýšiť výkon a ekonomický zisk Vašej spoločnosti?

Cestovná kancelária ESO travel je dlhoročným uznávaným odborníkom a konzultantom v oblasti incentívneho cestovania a jeho využitie ako motivácia, ktorá skutočne prináša ekonomické výsledky. Nájdeme pre Vašu spoločnosť optimálnu a efektívnu formu, ktorá posilní Vaše vzťahy s obchodnými partnermi a najmä bude mať ekonomický prínos.

Pre každý typ spoločnosti vytvoríme program, ktorý bude zodpovedať konkrétnym požiadavkám alebo ponúkneme na výber jeden z niekoľkých už uskutočnených programov. Máme dlhoročné skúsenosti s organizovaním podobných akcií, pri realizácii ktorých spolupracujeme výhradne s našimi preverenými dlhoročnými partnermi po celom svete. Súčasťou našej ponuky je aj organizácia konferencií, kongresov, seminárov, školení, firemných vzdelávacích akcií zamestnancov alebo partnerov v tuzemsku aj v zahraničí.

K preprave svojich klientov do zvolených destinácií využívame výhradne renomované letecké spoločnosti, ktoré majú dominantné postavenie na svetovom trhu. Všetky transfery a výlety klientov zabezpečujú naši zahraniční partneri s bohatými skúsenosťami a tiež profesionálni sprievodcovia ESO travel. Ubytovanie je zabezpečené opäť vo veľmi starostlivo vybraných hotelových kapacitách. Ponúkneme Vám všetok komfort pre realizáciu Vašich špeciálnych programov a aktivít.
Kontaktný formulár

Kontaktujte nás pomocou nasledovného formuláře:

unknownUnknown ,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia