Suwan Palm Beach Resort
Žiadne termíny
2v1
V rámci jedného zájazdu postupne vystriedate niekoľko destinácií a hotelov a dovolenku si obohatíte aj o prvky poznávacieho zájazdu. Zistite viac

Bangkok - Khao Lak (Thajsko)
Suwan Palm Beach Resort

Tento elegantný butikový rezort sa nachádza v srdci Nang Thong Beach a leží doslova len pár metrov od Andamanského mora. V porovnaní s veľkými sieťovými rezortmi, ktoré sú plné turistov a neposkytujú dostatok súkromia, hotel Suwan Palm Beach Resort pozostávajúc z 59 izieb ponúka podobné služby a možnosti pre svojich klientov. Rezort sa pýši rodinnou atmosférou, pekným a čistým ubytovaním, krásnou záhradou, veľkým bazénom, výborným servisom, krásnou plážou. Všetko, čo potrebujete pre svoju nezabudnuteľnú dovolenku na Khao Lak. Rezort sa nachádza neďaleko centra s trhmi a nočným životom. Transfer loďou z Phuketu na ostrov Khao Lak trvá okolo 1 hodiny. 

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE/PRAHY
  Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.
 • 2. deň BANGKOK
  Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.
 • 3. deň BANGKOK
  Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)
 • 4. deň BANGKOK – KHAO LAK
  Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket a následný 60-minútový transfer do Vášho hotela v letovisku Khao Lak, ubytovanie.
 • 5. - 13. deň KHAO LAK
  Raňajky. Voľný program. Khao Lak leží v provincii Phang Nga na západnom pobreží Andamanského mora cca 100 km od hlavného mesta Phuketu. Sú tu nádherné dlhé piesočnaté pláže, ktoré lákajú k romantickým prechádzkam. Hlavným centrom mesta je Bang La On, kde je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Z väčšiny hotelov je možné dochádzať do centra hotelovým minibusom, prípadne taxíkom. Khao Lak je letovisko vhodné pre pokojnú dovolenku.
 • 14. deň KHAO LAK – BANGKOK – PRAHA/VIEDEŇ
  Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku. Prestup na medzinárodné letisko, odlet späť do Prahy/Viedne.
 • 15. deň PRÍLET PRAHA/VIEDEŇ

Hotely

V rámci zájazdu do tejto destinácie si môžete vybrať z nižšie vypísaných hotelov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky na kvalitné ubytovanie, stravu a ďalšie s tým súvisiace služby.

Suwan Palm Beach Resort (Khao Lak)

POPIS: tento elegantný butikový rezort sa nachádza v srdci Nang Thong Beach a leží doslova len pár metrov od Andamanského mora. V porovnaní s veľkými sieťovými rezortmi, ktoré sú plné turistov a neposkytujú dostatok súkromia, hotel Suwan Palm Beach Resort pozostávajúc z 59 izieb ponúka podobné služby a možnosti pre svojich klientov. Rezort sa pýši rodinnou atmosférou, pekným a čistým ubytovaním, krásnou záhradou, veľkým bazénom, výborným servisom, krásnou plážou. Všetko, čo potrebujete pre svoju nezabudnuteľnú dovolenku na Khao Lak. Rezort sa nachádza neďaleko centra s trhmi a nočným životom. Transfer loďou z Phuketu na ostrov Khao Lak trvá okolo 1 hodiny. 

VYBAVENIE: 24-hodinová recepcia, záhrada, vonkajší bazén, „Coconutes“ reštaurácia, plážový bar, Wi-Fi pripojenie v izbách i spoločných priestoroch, Meal & Mart obchod, fitness centrum.

PLÁŽ: priamo pri hoteli pekná a priestranná piesočná pláž.

ZÁBAVA A ŠPORT: bazén, fitness centrum, vodné športy za poplatok, masáže za poplatok.

STRAVOVANIE: raňajky formou bufetu. Možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii Coconuts.

VYBAVENIE IZIEB: kúpeľňa s WC a sušičom vlasov, klimatizácia, 1 veľká manželská posteľ, TV, mini chladnička s vodou, set na prípravu kávy a čaju, trezor, balkón.

Bangkok Palace Hotel (Bangkok)

Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón. 

Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

https://www.bangkokpalace.com/

 

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupmi
 • leteckú dopravu Bangkok - Phuket - Bangkok
 • všetky transfery
 • 12 x nocľah s raňajkami 
 • asistencia českého delegáta v Bangkoku a v letovisku Pattaya
 • asistenciu českého delegáta v ďalších pobytových miestach na telefóne

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Celodenný okruh Bangkokom

Poznanie najvýznamnejších miest Bangkoku

Orientačná cena: 2.000,- THB
Detail
Nákup na mieste
Večerné predstavenie Siam Niramit

Do sveta zabudnutých ríší, tradícii, náboženstva a ľudových slávností

Orientačná cena: 1.700,- THB
Detail
Nákup na mieste
Similanské ostrovy

Za krásami podmorského sveta

Orientačná cena: 4.000,- THB
Detail
Nákup na mieste
Národný park Khao Sok

Dobrodružstvo v džungli

Orientačná cena: 2.500,- THB
Detail
Nákup na mieste
Zjazd rieky na raftoch

Adrenalínový zážitok

Orientačná cena: 2.000,- THB
Detail

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia