The Reef Coco Beach
Žiadne termíny

Novo zrekonštruovaný hotel s 196 izbami, ktorý sa nachádza v 4-podlažnej budove obklopenej tropickými záhradami, sa nachádza priamo na pláži s jemným bielym pieskom v Playa del Carmen, v blízkosti pešej zóny s množstvom reštaurácií, barov a obchodov.

 • priamy let z Viedne s AUSTRIAN AIRLINES
 • krásne pláže a kvalitné hotely
 • história Mayov a pamiatky
 • atrakcie, vodné a adrenalínové parky

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).
 • 2. - 10. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
  Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: novo zrekonštruovaný hotel s 196 izbami, ktorý sa nachádza v 4-podlažnej budove obklopenej tropickými záhradami, sa nachádza priamo na pláži s jemným bielym pieskom v Playa del Carmen, v blízkosti pešej zóny s množstvom reštaurácií, barov a obchodov.

Vybavenie: 1 bufetová reštaurácia + 1 talianska á la carte reštaurácia (Boticelli), 4 bary, bazén, obchod so suvenírmi, detský klub (4-12 rokov). Za poplatok stráženie detí, prístup na internet, požičovňa áut.

Pláž: pláž s jemným bielym pieskom a lehátkami a slnečníkmi priamo pri hoteli.

Zábava a šport: tenis, stolný tenis, biliard, fitnes centrum, basketbalové ihrisko, požičovňa bicyklov, aerobik, vodná aerobik, tanečné hodiny a španielske, nemotorizované vodné športy - kajak, plachetnice. Vyhradené služby potápačských centier (úvodná lekcia na plávanie zdarma), masáže a kúpeľná terapia. 18-jamkové golfové ihrisko sa nachádza v sesterskom hoteli The Reef Playacar, ktorý je vzdialený asi 4 km. V centre Playa del Carmen je veľa reštaurácií, barov, obchodov. Hotel organizuje zábavné animačné programy po celý deň a večer.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obed a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii (v iných reštauráciách Á la carte), občerstvenie a neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických domácich nápojov počas dňa.

Vybavenie izieb: kúpeľňa s toaletou, klimatizácia, telefón, TV, chladnička, trezor (za poplatok 2, - USD / deň), sušič vlasov, žehlička s žehliacou doskou, balkón alebo terasa s výhľadom na záhradu alebo more. Príplatok za izbu superior 15, - EUR / osoba. / noc (izby Superior majú kávovar, minibar a trezor bez dodatočných nákladov v porovnaní so štandardnými izbami. Klienti ubytovaní v izbách Superior môžu využívať 2 Á la carte reštaurácie bez príplatku).

https://www.thereefresorts.com/reefcocobeach

Izby v The Reef Coco Beach

Superior Garden View Room, 27 m2

Nie je možné objednať

Izby Superior Garden View s výhľadom do záhrady majú k dispozícii kúpeľňu s WC, spálňu s posteľou typu King size alebo 2 Double beds posteľami, minibar, klimatizáciu, TV, telefón, sušič vlasov, budík, žehliacu súpravu, trezor a balkón/terasu. Wi-Fi pripojenie k dispozícii v lobby zdarma. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Superior Pool View Room, 27 m2

Nie je možné objednať

Izby Superior Pool View s výhľadom na bazénom majú k dispozícii kúpeľňu s WC, spálňu s posteľou typu King size alebo 2 Double beds posteľami, minibar, klimatizáciu, TV, telefón, sušič vlasov, budík, žehliacu súpravu, trezor a balkón/terasu. Wi-Fi pripojenie k dispozícii v lobby zdarma. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Premium Room, 27 m2

Nie je možné objednať

Izby Premium room s výhľadom do záhrady disponujú kúpeľňou s WC, spálňu s posteľou typu King size alebo 2 Double beds posteľami, minibar, kávovar, klimatizáciu, TV, telefón, sušič vlasov, budík, žehliacu súpravu, trezor a balkón/terasu. Hostia ako bonus dostanú fľašu vína pri príchode, 25% zľavu na Spa procedúry, môžu využiť nový lounge bar pri pláži, Wi-Fi pripojenie zadarmo. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Premium Partial Ocean View Room, 27 m2

Nie je možné objednať

Izby Premium Partial Ocean View room s čiastočným výhľadom na more disponujú kúpeľňou s WC, spálňu s posteľou typu King size alebo 2 Double beds posteľami, minibar, kávovar, klimatizáciu, TV, telefón, sušič vlasov, budík, žehliacu súpravu, trezor a balkón/terasu. Hostia ako bonus dostanú fľašu vína pri príchode, 25% zľavu na Spa procedúry, môžu využiť nový lounge bar pri pláži, Wi-Fi pripojenie zadarmo. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním                    
 • asistenciu miestnej CK
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095    VIEDEŇ                 CANCUN         10:40    16:10

OS096    CANCUN               VIEDEŇ           18:05    11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Chichen Itzá

PO STOPÁCH MAYOV

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Tulum a Cobá

HISTÓRIA A PLÁŽ

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Paradise Island

ISLA CONTOY A ISLA MUJERES

Orientačná cena: 125,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xel-ha All inclusive

ZÁBAVA ALL INCLUSIVE

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xcaret Plus

ZÁBAVA CELÝ DEŇ

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Isla Holbox

FAUNA A FLÓRA

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rezervácia Sian Ka´an

PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rio Lagartos a Ek Balám

PLAMENIAKY A PIRAMÍDY

Orientačná cena: 145,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Veľrybie žraloky

PLÁVANIE SO ŽRALOKOM

Orientačná cena: 180,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xplor

ADRENALÍN

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia