Secrets Maroma Beach Riviera Cancun
Žiadne termíny

Mexiko - letecky z Viedne - garantované priame lety s AUSTRIAN AIRLINES
Secrets Maroma Beach Riviera Cancun

Luxusný rezort nachádzajúci sa v oblasti Riviera Maya je vzdialneý 40 km od letiska v Cancúne a 15 km severne od Playa del Carmen, priamo pri veľmi peknej pláži s jemným bielym pieskom. Hotel je určený len pre dospelých.

 • priamy let z Viedne s AUSTRIAN AIRLINES
 • krásne pláže a kvalitné hotely
 • história Mayov a pamiatky
 • atrakcie, vodné a adrenalínové parky

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).
 • 2. - 10. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
  Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: luxusný rezort v stredomorskom štýle iba pre osoby staršie ako 18 rokov sa nachádza 40 km od letiska v Cancúne a 15 km severne od Playa del Carmen, priamo pri veľmi peknej pláži s jemným bielym pieskom. Do centra rušného letoviska Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi je to len 10 min. jazdy. Takmer zo všetkých 290 luxusne zariadených izieb je čiastočný výhľad na more. V rámci Preferred Club môžu hostia ubytovaní v izbách typu Preferred Club využiť služby:

Vybavenie: k dispozícii 6 á la carte reštaurácií, jedna hlavná reštaurácia, 5 barov, veľký bazén, jacuzzi, fitness, veľmi dobre vybavené kúpele, masáže, kadernícky salón, obchod so suvenírmi, požičovňa automobilov, turistické centrum, prístup k internetu a konferenčná miestnosť.

Pláž: prekrásna pláž s jemným bielym pieskom a ležadlami a slnečníkmi zdarma priamo pri hoteli.

Zábava a šport: živá hudba, amfiteáter s tanečným a zábavným programom, tematické večery, kino pod hviezdami, tenisové kurty, stolný tenis, jóga, aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, ihrisko na plážový volejbal, šípky, biliard, minigolf, rozsiahle fitness centrum, nemotorizované vodné športy zdarma, šnorchlovanie, motorizované vodné športy a služby potápačského centra za poplatok. V blízkosti resortu sa nachádza golfové ihrisko.

Stravovanie: pobyt s All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou bufetu v hlavnej reštaurácii (v ostatných reštauráciách Á la carte), snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov (24 hod.) aj alkoholických nápojov počas dňa v siedmich baroch. Vybrať si môžete zo 7 á la carte reštaurácií: Barefoot Grill (grilované špeciality pri bazéne), Bordeaux (francúzska), El Patio (mexická), Himitsu (pan-ázijská), Oceana (morské plody), Portofino (talianska), Seaside Grill (ameriká) a CocoCafé. Hotel organizuje zábavné animačné programy počas celého dňa aj večera.

Vybavenie izieb: 412 luxusných a priestranných Guest Suites majú k dispozícii kúpeľňu s vaňou a WC, jacuzzi, fén, župan a papuče, nastaviteľnú klimatizáciu, ventilátor, SAT-TV, minibar (denne dopĺňaný pivom, nealkom a vodou), telefón, trezor, set na prípravu čaju a kávy, CD / DVD prehrávač, Wi-Fi zdarma a balkón alebo terasu. Room servis k dispozícii 24 hodín denne. Klienti v izbách  typu Preferred Club môžu využívať služby Preferred Club. V základnej cene je kalkulovaná izba typu Junior Suite Tropical View. 

Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby.

Poznámka: V rámci Preferred Club môžu hostia ubytovaní v izbách typu Preferred Club využiť služby: Preferred Club Lounge; služby Concierge; raňajky, poobede občerstveie a večer drinky a exkluzívne dezerty v lounge; "upgrade" minibar, vyššiu radu kúpeľovej kozmetiky.

https://www.secretsresorts.com/en_us/resorts/mexico/maroma-beach-riviera-cancun.html 

Izby v Secrets Maroma Beach Riviera Cancun

Junior Suite Tropical View, 58 m2

Nie je možné objednať

Junior Suite s výhľadom do záhrady . Nachádza sa tu priestranná spálňa s king-size posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami, pohovka na sedenie, kúpeľňa s veľkou vaňou a oddelenou sprchou a zariadený balkón alebo terasa.

Junior Suite Partial Ocean View, 58 m2

Nie je možné objednať

Junior Suite s čiastočným výhľadom na more. Nachádza sa tu priestranná spálňa s king-size posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami, pohovka na sedenie, kúpeľňa s veľkou vaňou a oddelenou sprchou a zariadený balkón alebo terasa.

Junior Suite Ocean View, 58 m2

Nie je možné objednať

Junior Suite s výhľadom na more. Nachádza sa tu priestranná spálňa s king-size posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami, pohovka na sedenie, kúpeľňa s veľkou vaňou a oddelenou sprchou a zariadený balkón alebo terasa.

Junior Suite Swim Out Tropical View, 58 m2

Nie je možné objednať

S výhľadom na bazén alebo do záhrady. Nachádza sa tu priestranná spálňa s king-size posteľou a pohovkou na sedenie, kúpeľňa so separátnou sprchou a vaňou, privátna terasa s priamym prístupom do bazéna.

Preferred Club Junior Suite Ocean View, 58 m2

Nie je možné objednať

S výhľadom na oceán. Nachádza sa tu priestranná spálňa s pohovkou na sedenie, kúpeľňu s vaňou a sprchou, balkón alebo terasu s vonkajším bazénikom. Hostia môžu využívať v výhody Preferred Clubu.

Preferred Club Junior Suite Swim Out, 58 m2

Nie je možné objednať

S výhľadom na bazén alebo do záhrady. Nachádza sa tu priestranná spálňa s king-size posteľou a pohovkou na sedenie, kúpeľňa so separátnou sprchou a vaňou, privátna terasa s priamym prístupom do bazéna. Hostia môžu využívať v výhody Preferred Clubu.

Preferred Club Junior Ocean Front, 58 m2

Nie je možné objednať

S priamym výhľadom na more. Nachádza sa tu priestranná spálňa s pohovkou na sedenie, kúpeľňu s vaňou a sprchou, balkón alebo terasu s vonkajším bazénikom. Hostia môžu využívať v výhody Preferred Clubu.

Preferred Club Honeymoon Suite, 116 m2

Nie je možné objednať

S priamym výhľadom na more. Nachádza sa tu priestranná spálňa s king-size posteľou a s pohovkou na sedenie, kúpeľňu s vaňou a sprchou. Na prízemí patrí k izbe aj zariadená terasa s priamym vstupom do bazéna, suites na poschodiach vyššie majú zariadený balkón s vonkajším bazénikom. Hostia môžu využívať v výhody Preferred Clubu.

Presidential Suite, 174 m2

Nie je možné objednať

S priamym výhľadom na more. K dispozícii je priestranná spálňa s veľkým šatníkom, separátna obývacia časť s pohovkou a TV, a tiež s jedálenským stolom a chladničkou. Luxusná kúpeľňa je vybavená vaňou pre 2 osoby a sprchou. Privátny zariadený balkón alebo terasa (s priamym vstupom do bazéna). Hostia môžu využívať v výhody Preferred Clubu.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním                    
 • asistenciu miestnej CK
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095    VIEDEŇ                 CANCUN         10:40    16:10

OS096    CANCUN               VIEDEŇ           18:05    11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Chichen Itzá

PO STOPÁCH MAYOV

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Tulum a Cobá

HISTÓRIA A PLÁŽ

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Paradise Island

ISLA CONTOY A ISLA MUJERES

Orientačná cena: 125,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xel-ha All inclusive

ZÁBAVA ALL INCLUSIVE

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xcaret Plus

ZÁBAVA CELÝ DEŇ

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Isla Holbox

FAUNA A FLÓRA

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rezervácia Sian Ka´an

PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rio Lagartos a Ek Balám

PLAMENIAKY A PIRAMÍDY

Orientačná cena: 145,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Veľrybie žraloky

PLÁVANIE SO ŽRALOKOM

Orientačná cena: 180,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xplor

ADRENALÍN

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia