Sandos Playacar Beach Resort
Žiadne termíny

Mexiko - letecky z Viedne - garantované priame lety s AUSTRIAN AIRLINES
Sandos Playacar Beach Resort

Resort so službami All inclusive a výbornou polohou v blízkosti strediska Playa del Carmen vhodný ako pre rodiny, tak aj pre páry a dospelých, ktorým ponúka časť Adults Only.

 • priamy let z Viedne s AUSTRIAN AIRLINES
 • krásne pláže a kvalitné hotely
 • história Mayov a pamiatky
 • atrakcie, vodné a adrenalínové parky

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).
 • 2. - 10. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
  Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: hotelový rezort sa nachádza blízko letoviska Playa del Carmen v štvrti Playacar. Ubytovanie je rozdelené do troch sekcií.  Family Section vhodná pre rodiny s deťmi, klubmi pre menšie deti aj tínedžerov, Royal Elite Hacienda Section pre tých, ktorý vyhľadávajú relax vo vlastnej vilke a Select Club Adults Only pre dospelých, ktorým poskyuje optimálne súkromie od zvyšku rezortu, vlastný bazén v štýle  lagúny, bary a exkluzívne raňajky v Lounge bare. Nákupné možnosti sú dostupné cca 5 min. chôdze od hotela v menšom nákupnom centre, centrum Playa del Carmen je vzdialené cca 3 km.  Letisko je vo vzdialenosti 60 km.

Vybavenie: 170 m dlhý "infinity" bazén (celkom 9 bazénov, vrátane jedného v Adults Only), 819 izieb, 8 reštaurácií a 2 Snack bary, 6 barov, kaviareň Cupcake Cafe, diskotéka, možnosť usporiadania svadby, Wi-Fi pripojenie vo verejných priestoroch resortu, detský klub, ihrisko, detské bazény, Mini Eco Park, Teen´s Club, babysitting, herňa, SPA, priestranné fitness centrum, požičovňa áut, obchodná pasáž, lekárska pomoc. 

Pláž: piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis zdarma.

Zábava a šport: fitness centrum, aerobik, vodné pólo/basketbal, zumba, cyklotúry, nemotorizované vodné športy, šnorchlovanie, potápanie, tenis, SPA Del Mar s ponukou masáží a rôznych telových procedúr, Kids SPA, biliard, stolný tenis, šachy, spoločenské hry, zábavné programy a živé vystúpenia, night club.

Stravovanie: all inclusive. K dispozícii je hlavná reštaurácia s bufetom, v Adults Only časti Oceanfront Breakfast (raňajky a snacky), Il Piemonte (talianska), Gourmex (mexická), El Gaucho (mexická), Fogo de Janeiro (brazílska), Le Gourmet (francúzska), Asiana (ázijská), Lobby bar, Cupcake Cafe  a 24-hodinový room service.

Vybavenie izieb: štandardne je izba vybavená klimatizáciou, TV, trezorom, minibarom, setom na prípravu čaju a kávy, kúpeľňou so sprchou, fénom na vlasy a kozmetickými potrebami. Riviera Family Section sa nachádza v srdci rezortu a len pár krokov od bazénov, ponúka suity s rozlohou 52 m2 (max. 2 dospelí a 3 deti). Royal Elite Hacienda Section ponúka nedávno zrekonštruované vilky. V tejto časti nájdete izby Hacienda Junior Suite s rozlohou 37 m2 (max. 3 dospelí a 2 deti) s vlastnou terasou, bazénom a jacuzzi a Royal Elite One Bedroom Suite s rozlohou 73 m2, ktoré ponúkajú priestrannú obývaciu časť a jacuzzi priamo v spálni. Časť Select Club Adults Only sa nachádza pri pláži, je určená len pre dospelých (od 18r.). V izbe Ocean Front s rozlohou 29 m2 sa môžu ubytovať 2 dospelí, v izbe Superior (32 m2) 3 dospelí.

Poznámka: Výhody jednotlivých častí resortu:

Select Club Adults Only

 • bazén v štýle lagúny len pre dospelých,
 • raňajky v Select Club Adults Only Breakfast Buffet,
 • v rámci Adults Only sa nachádza Premium Club s výhodami ako Premium Liquor Bar, spoločenská miestnosť s TV a Wi-Fi,
 • exkluzívny prístup k plážovým hojdacím sieťam a lehátkam, plážovému baru a čašnícky servis.

Royal Elite Hacienda Section

 • vilky obkopené zeleňou a s nádychom mexickej dediny,
 • ideálne pre tých, ktorí hľadajú kľud a tichšie prostredie,
 • nedávna rekonštrucia viliek,
 • ku každej vilke patrí privátny bazén a jacuzzi.

 Riviera Family Section

 • prepojené izby na vyžiadanie (tzv. Connecting rooms),
 • v izbe Riviera Family King Junior Suite sa nachádza king-size posteľ a poschodová posteľ pre 3 osoby, a tiež hydromasážna vaňa,
 • v izbe Riviera Family Queen Junior Suite sa nachádzajú dve double postele a jedna sofa,
 • ubytovanie až pre 5 osôb, z toho až 3 dospelých.

https://www.sandos.com/sandos-playacar/all-inclusive-resort-playa-del-carmen 

Izby v Sandos Playacar Beach Resort

Select Superior, 31 m2

Nie je možné objednať

244 izieb tohto typu sa nachádza v blízkosti pláže, v časti vyhradenej len pre dospelých od 18 rokov. Vybavenie: king-size posteľ alebo dve double postele, obývacia časť s pohovkou, kúpeľňa so sprchou, minibar, set na prípravu kávy, klimatizácia, TV, trezor. Balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady alebo na bazén.

Select Ocean Front, 30 m2

Nie je možné objednať

45 izieb tohto typu sa nachádza priamo v blízkosti pláže, v časti vyhradenej len pre dospelých od 18 rokov. Vybavenie: king-size posteľ alebo dve double postele, obývacia časť s pohovkou, kúpeľňa so sprchou, minibar, set na prípravu kávy, klimatizácia, TV, trezor. Balkón alebo terasa s výhľadom na more.

Hacienda Junior Suite, 36 m2

Nie je možné objednať

20 štandardne vybavených viliek s privátnym bazénom a jacuzzi. Balkón alebo terasa orientovaná do tropickej záhrady.

Royal Elite One Bedroom Suite, 73 m2

Nie je možné objednať

35 štandardne vybavených viliek, s oddelenou spálňou a obývacou časťou s pohovkou a jedálenským stolom. K vilke patrí súkromný bazén a jacuzzi, a tiež balkón alebo terasa orientovaná do tropickej záhrady.

Riviera Family King Junior Suite, 52 m2

Nie je možné objednať

193 štandardne vybavených izieb ponúkajúcich ubytovanie až pre 5 osôb. V izbe sa nachádza king-size posteľ a poschodová posteľ pre 3 osoby. V kúpeľni je separátna sprcha a hydromasážna vaňa. Balkón alebo terasa sú orientované do záhrady alebo majú výhľad na bazén.

Riviera Family Queen Junior Suite, 52 m2

Nie je možné objednať

197 štandardne vybavených izieb ponúkajúcich ubytovanie až pre 5 osôb. V izbe sa nachádzajú dve double postele a jedna sofa. V kúpeľni je separátna sprcha a hydromasážna vaňa. Balkón alebo terasa sú orientované do záhrady alebo majú výhľad na bazén.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním                    
 • asistenciu miestnej CK
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095    VIEDEŇ                 CANCUN         10:40    16:10

OS096    CANCUN               VIEDEŇ           18:05    11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Chichen Itzá

PO STOPÁCH MAYOV

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Tulum a Cobá

HISTÓRIA A PLÁŽ

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Paradise Island

ISLA CONTOY A ISLA MUJERES

Orientačná cena: 125,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xel-ha All inclusive

ZÁBAVA ALL INCLUSIVE

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xcaret Plus

ZÁBAVA CELÝ DEŇ

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Isla Holbox

FAUNA A FLÓRA

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rezervácia Sian Ka´an

PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rio Lagartos a Ek Balám

PLAMENIAKY A PIRAMÍDY

Orientačná cena: 145,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Veľrybie žraloky

PLÁVANIE SO ŽRALOKOM

Orientačná cena: 180,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xplor

ADRENALÍN

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia