RIU Cancun
Žiadne termíny

Krásny hotel reťazca RIU sa nachádza v hotelovej zóne Corazone. Hotelový komplex je vzdialený 24 km od letiska a asi 20 km od centra mesta Cancún. 

 • priamy let z Viedne s AUSTRIAN AIRLINES
 • krásne pláže a kvalitné hotely
 • história Mayov a pamiatky
 • atrakcie, vodné a adrenalínové parky

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).
 • 2. - 10. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
  Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: krásny hotel reťazca RIU sa nachádza v hotelovej zóne Corazone. Hotelový komplex je vzdialený 24km od letiska a asi 20km od centra mesta Cancún. V tesnej blízkosti hotela je obchodné centrum s možnosťami nákupov, v blízkom okolí nájdete aj niekoľko barov a reštaurácií a nočné kluby.

Vybavenie: 24-hodinový servis All Inclusive je nielen v rámci stravovania, ale aj zábavy a aktivít, 5 reštaurácií a 5 barov, športové aktivity, wellness a fitness, 4 bazény, Wi-Fi pripojenie, konferenčná sála.

Pláž: krásna, 20 km dlhá pláž s jemným bielym pieskom sa nachádza priamo pri hoteli. Časť pláže je vyhradená len pre hotelových hostí. Ležadlá sú zadarmo. Neďaleké koralové útesy nabáda na šnorchlovanie a potápanie.

Zábava a šport: 4 bazény, wellness centrum s ponukou masáží a procedúr, kaderníctvo a salón krásy, sauna, whirlpool. V hoteli je obľúbená diskotéka Pacha. Zadarmo - stolný tenis, katamarán, windsurfing, šnorchlovanie vrátane vybavenia. Pravidelne hrá živá hudba a denne prebiehajú animačné programy pre dospelých. Raz za pobyt môžete využiť lekciu potápania v bazéne zadarmo. Za poplatok: zapožičanie bicyklov, kurzy golfu.

Stravovanie: All Inclusive program zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed a večeru formou bufetu, 3 x týždenne prináša zážitkové stravovanie u tematických večerí. Stravovania Á la carte v 3 ďalších reštauráciách, kde je nutná rezervácia a vyžadovaný dress code. Snack počas celých 24 hodín, nealkoholické a alkoholické nápoje počas dňa.

Vybavenie izieb: kompletne renovované, moderné dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou a WC, sušičom vlasov, TV, wifi pripojením, centrálnou klimatizáciou, minibarom, elektronickým trezorom, žehličkou a žehliacou doskou. Izby majú terasu alebo balkón.

Za príplatok je ubytovanie v izbách typu Junior Suite alebo Suite, na vyžiadanie v CK.

https://www.riu.com/en/hotel/mexico/cancun/hotel-riu-cancun/

Izby v RIU Cancun

Double Standard, 30 m2

Nie je možné objednať

Izby Double Standard s výhľadom do záhrady alebo na oceán pozostávajú z kúpeľne s WC, spálne s posteľou typu King size (200x200 cm) alebo 2 Double beds posteľami (125x200 cm) a balkónu/terasy. K dispozícii je klimatizácia, TV, minibar, trezor, Wi-Fi pripojenie. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

Double Room with Sea View, 30 m2

Nie je možné objednať

Izby Double Room s výhľadom na oceán pozostávajú z kúpeľne s WC, spálne s posteľou typu King size (200x200 cm) alebo 2 Double beds posteľami (125x200 cm) a balkónu/terasy. K dispozícii je klimatizácia, TV, minibar, trezor, Wi-Fi pripojenie. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

Junior Suite with Sea View, 44 m2

Nie je možné objednať

Izba Junior Suite s výhľadom na oceán pozostáva z kúpeľne s WC, spálne s posteľou typu King size (200x200 cm) alebo 2 Double beds posteľami (125x200 cm), mini obývacej časti s gaučom a balkónu/terasy. K dispozícii je klimatizácia, TV, minibar, trezor, Wi-Fi pripojenie. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

Suite with Sea View, 50 m2

Nie je možné objednať

Izba Suite s výhľadom na oceán pozostáva z kúpeľne s WC, spálne s posteľou typu King size (200x200 cm), lounge s gaučom a balkónu/terasy. K dispozícii je klimatizácia, TV, minibar, trezor, Wi-Fi pripojenie, hydromasážna vaňa. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním                    
 • asistenciu miestnej CK
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095    VIEDEŇ                 CANCUN         10:40    16:10

OS096    CANCUN               VIEDEŇ           18:05    11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Chichen Itzá

PO STOPÁCH MAYOV

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Tulum a Cobá

HISTÓRIA A PLÁŽ

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Paradise Island

ISLA CONTOY A ISLA MUJERES

Orientačná cena: 125,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xel-ha All inclusive

ZÁBAVA ALL INCLUSIVE

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xcaret Plus

ZÁBAVA CELÝ DEŇ

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Isla Holbox

FAUNA A FLÓRA

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rezervácia Sian Ka´an

PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rio Lagartos a Ek Balám

PLAMENIAKY A PIRAMÍDY

Orientačná cena: 145,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Veľrybie žraloky

PLÁVANIE SO ŽRALOKOM

Orientačná cena: 180,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xplor

ADRENALÍN

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia