Paradisus Playa del Carmen
all inclusive
 • all inclusive
09. 12. - 20. 12. 2021
 • 09. 12. - 20. 12. 2021
 • 16. 12. - 27. 12. 2021
 • 20. 01. - 31. 01. 2022
 • 27. 01. - 07. 02. 2022
 • 03. 02. - 14. 02. 2022
 • 10. 02. - 21. 02. 2022
 • 17. 02. - 28. 02. 2022
 • 24. 02. - 07. 03. 2022
 • 03. 03. - 14. 03. 2022
 • 10. 03. - 21. 03. 2022
12 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
2 499 €

Novo vystavaný hotelový rezort karibského štýlu sa skladá z dvoch častí La Perla určené pre dospelú klientelu a La Esmeralda určené pre rodiny. Tento luxusný rezort sa nachádza 45 minút od medzinárodného letiska v Cancúne, v tesnej blízkosti pláže a hŕbu zaujímavostí a zábavy, ako je 5th Avenue v Playa del Carmen, mayská archeologické náleziská ako je Tulum, Coba.

 • priamy let z Viedne s AUSTRIAN AIRLINES
 • krásne pláže a kvalitné hotely
 • história Mayov a pamiatky
 • atrakcie, vodné a adrenalínové parky

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).
 • 2. - 10. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
  Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: novo vystavaný hotelový rezort karibského štýlu sa skladá z dvoch častí La Perla určené pre dospelú klientelu a La Esmeralda určené pre rodiny. Tento luxusný rezort sa nachádza 45 minút od medzinárodného letiska v Cancúne, v tesnej blízkosti pláže a hŕbu zaujímavostí a zábavy, ako je 5th Avenue v Playa del Carmen, mayská archeologické náleziská ako je Tulum, Coba.

Vybavenie: hala s recepciou, konferenčné miestnosti, divadlo, tanečná sála, bufetová reštaurácia, 8 a la carte reštaurácií, 10 barov, YHI Spa ponúkajúce exkluzívne kúpeľné služby s inovatívnymi metódami liečby pre prečistenie tela a posilnenie mysle, Health Club, Boutique Spa, masáže, sauny , 4 bazény, nákupná arkáda, lekárska pohotovosť.

Pláž: krásna piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli.

Zábava a šport: fitnes centrum, pilates, meditácie, spining, beach volejbal, aqua aerobik, šnorchlovanie, lekcie tanca, osvetlený tenisový kurz, vodné športy, golfové ihrisko v blízkosti.

Stravovanie: All Inclusive.

Vybavenie izieb: komfortné priestranné izby, moderná kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, WC, fén, LCD TV, CD, DVD, minibar, kanvica, individuálne nastaviteľná klimatizácia, žehlička.

Poznámka: The Reserve Club – program pre klientov ubytovaných v izbách "The Reserve" ponúka mnohé výhody – exkluzívny VIP Lounge pri check-ine / check-oute, balijské ležadlá na pláži, privátny beach club, exkluzívne fitness centrum, prioritné rezervácie v reštauráciách a SPA, darček pre deti pri príchode, služba balenia/vybaľovanie batožiny, aromaterapia v izbe, služby concierge, príslušenstvo pre batoľatá a malé deti na požiadanie, služby práčovne a čistenia topánok, personalizovaný minibar a mnohé ďalšie.

https://www.melia.com/en/hotels/mexico/playa-del-carmen/paradisus-playa-del-carmen-la-esmeralda/index.htm

Izby v Paradisus Playa del Carmen

Junior Suite, 48 m2

Rezervovať izbu

Junior suity s výhľadom do záhrady sú vybavené zariadeným balkónom, spálňou s king-size posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami, pohovkou, posedením, TV, trezorom, minibarom, kúpeľňou s „dažďovou“ sprchou a vaňou. Sú klimatizované a majú pripojenie na Wi-Fi.

The Reserve Deluxe Suite, 48 m2

Nie je možné objednať

Suity s výhľadom do záhrady sú vybavené zariadeným balkónom, spálňou s king-size posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami, pohovkou, posedením, TV, trezorom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a oknom do izby. Sú klimatizované a majú pripojenie na Wi-Fi. Hostia ubytovaní v izbách „The Reserve“ majú k dispozícii množstvo výhod – viac info v popise hotela v poznámke).

One Bedroom Suite, 60 m2

Nie je možné objednať

Priestranné suity s oddelenou spálňou od obývacej časti a 18 m2 veľkou terasou s výhľadom do záhrady a na okolie hotela. V obývacej časti sa nachádza pohovka a kuchynský kút. Kúpeľňa je moderne zariadená a vybavená „dažďovou“ sprchou. Na terase môžu hostia relaxovať vo vírivej vani. Izby sú štandardne vybavené, klimatizované a majú Wi-Fi pripojenie.

Roulette Room, 48 m2

Nie je možné objednať

Suity len pre dospelých v časti La Perla alebo La Esmeralda. Izby majú terasu o rozlohe 10 m2, spálňu s king-size posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami, kúpeľňu s vaňou a „dažďovou“ sprchou a ďalšie štandardné vybavenie.

One Bedroom Master Suite, 82 m2

Nie je možné objednať

Priestranná suite s výhľadom na záhradu a 23 m2 veľkou terasou s privátnou vírivkou. K zariadeniu izby patrí spálňa s king-size posteľou, lounge area s pohovkou, moderná kúpeľňa s „dažďovou“ sprchou a vaňou, kuchynský kút s jedálenským stolom a štandardné vybavenie ako TV, trezor, minibar, atď.

The Reserve One-Bedroom Deluxe Master Swim-up Suite, 83 m2

Nie je možné objednať

Suity s priamym vstupom do spoločného bazéna priamo z privátnej terasy. V izbe sa nachádza spálňa prepojená s otvorenou kúpeľňou s vaňou, lounge area s pohovkou, kuchynský kút a jedálenský stôl pre 6 osôb. Na 23 m2 veľkej terase je k dispozícii vírivka. Hostia ubytovaní v izbách „The Reserve“ majú k dispozícii množstvo výhod – viac info v popise hotela v poznámke).

The Reserve One-Bedroom Deluxe Master Suite, 83 m2

Nie je možné objednať

Priestranná suite s výhľadom na záhradu a 23 m2 veľkou terasou s privátnou vírivkou. K zariadeniu izby patrí spálňa s king-size posteľou, lounge area s pohovkou, moderná kúpeľňa s „dažďovou“ sprchou a vaňou, kuchynský kút s jedálenským stolom a štandardné vybavenie ako TV, trezor, minibar, atď. Hostia ubytovaní v izbách „The Reserve“ majú k dispozícii množstvo výhod – viac info v popise hotela v poznámke).

The Reserve One-Bedroom Deluxe Suite, 108 m2

Nie je možné objednať

Priestranná suite s rozlohou viac ako 100 m2 ponúka výhľad na tropickú záhradu a okolie hotela z 18 m2 veľkej terasy s hydromasážnou vaňou. Hostia ubytovaní v izbách „The Reserve“ majú k dispozícii množstvo výhod – viac info v popise hotela v poznámke).

Two Bedroom Master Suite, 143 m2

Nie je možné objednať

Suite s dvomi spálňami, oddelenou obývacou časťou, kúpeľ ňou a 2 terasami. V hlavnej spálni sa nachádza king-size posteľ, v druhej spálni sú dve oddelené lôžka. Obývacia časť je vybavená dvomi pohovkami, kuchynským kútom, barom a jedálenským stolom. Kúpeľne sú vybavené vaňou, jednou single sprchou a druhou väčšou sprchou pre dve osoby. Na terasách si môžete z vírivky vychutnať výhľad na tropickú záhradu. K dispozícii sú dva minibary, dva trezory a ďalšie štandardné vybavenie.

The Reserve One-Bedroom Deluxe Swim-Up Suite, 108 m2

Nie je možné objednať

Suity s priamym vstupom do bazéna z privátnej 18 m2 veľkej terasy s vírivkou. Izba je zhariadená king-size posteľou, lounge area s pohovkou, kuchynským kútom, modernou kúpeľňou s „dažďovou“ sprchou a ďalším štandardným vybavením. Hostia ubytovaní v izbách „The Reserve“ majú k dispozícii množstvo výhod – viac info v popise hotela v poznámke).

Premium One Bedroom Suite, 60 m2

Nie je možné objednať

Suity s 18 m2 veľkou terasou s vírivkou, spálňou s dvomi double beds, oddelenou obývacou časťou s pohovkou a kuchynským kútom. Kúpeľňa je vybavená „dažďovou“ sprchou. K ďalšiemu zariadeniu patria dve TV, kávovar, minibar, klimatizácia a iné.

Premium One Bedroom Master Suite, 83 m2

Nie je možné objednať

Maximálny komfort, 23 m2 veľká terasa s vírivkou a výhľadom na tropickú záhradu a kúpeľňa s veľkou sprchou pre dve osoby a vaňou. Ďalej je izba vybavená king-size posteľou, lounge area s pohovkou, kuchynským kútom a ďalším štandardným vybavením.

Premium One Bedroom Suite Swim-Up, 60 m2

Nie je možné objednať

Suity s priamym vstupom do bazéna z privátnej terasy o rozlohe 18 m2. Na terase sa nachádza vírivka. V suite je oddelená spálňa od obývacej časti, kuchyňa a kúpeľňa s „dažďovou“ sprchou.

Premium One Bedroom Master Suite Swim-Up, 85 m2

Nie je možné objednať

Maximálny komfort, 23 m2 veľká terasa s vírivkou a výhľadom na tropickú záhradu a priamym vstupom do bazéna. Ďalej je izba vybavená king-size posteľou, lounge area s pohovkou, kuchynským kútom, kúpeľňou s „dažďovou“ sprchou a ďalším štandardným vybavením.

The Reserve Presidential Suite, 144 m2

Nie je možné objednať

Moderná a priestranná suita ponúka pohodlnú lounge area s pohovkou, oddelenú spálňu, plne zariadenú kuchyňu a jedálenskú časť so stolom pre 6 osôb, modernú kúpeľňu s vaňou a „dažďovou“ sprchou. Hostia ubytovaní v izbách „The Reserve“ majú k dispozícii množstvo výhod – viac info v popise hotela v poznámke).

The Reserve Deluxe Swim-Up Suite

Nie je možné objednať

Suite s výhľadom do záhrady z 10 m2 terasy a s privátnym bazénom. Nechýba spálňa s king-size posteľou, lounge area s pohovkou, kúpeľňa s vaňou a „dažďovou“ sprchou“ a ďalšie štandardné vybavenie. Hostia ubytovaní v izbách „The Reserve“ majú k dispozícii množstvo výhod – viac info v popise hotela v poznámke).

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • all inclusive
Cena
09. 12. - 20. 12. 2021 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 2 499,-
16. 12. - 27. 12. 2021 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 2 499,-
26. 12. 2021 - 03. 01. 2022 9 dní / 7 nocí 1 all inclusive 3 999,-
26. 12. 2021 - 07. 01. 2022 13 dní / 11 nocí 1 all inclusive last minute   3 699,- základná cena   4 699,-
30. 12. 2021 - 07. 01. 2022 9 dní / 7 nocí 1 all inclusive 3 999,-
30. 12. 2021 - 10. 01. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive 3 799,-
20. 01. - 31. 01. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   2 999,- základná cena   3 199,-
27. 01. - 07. 02. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   2 999,- základná cena   3 199,-
03. 02. - 14. 02. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   2 999,- základná cena   3 199,-
10. 02. - 21. 02. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   2 999,- základná cena   3 199,-
17. 02. - 28. 02. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   2 999,- základná cena   3 199,-
24. 02. - 07. 03. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   2 999,- základná cena   3 199,-
03. 03. - 14. 03. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   2 999,- základná cena   3 199,-
10. 03. - 21. 03. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   2 999,- základná cena   3 199,-
Zobraziť všetky termíny

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním                    
 • asistenciu miestnej CK
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095    VIEDEŇ                 CANCUN         10:40    16:10

OS096    CANCUN               VIEDEŇ           18:05    11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Informácie o cene:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.
Termíny nie je možné predlžovať. Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR, cestovné poistenie ECP 5,- EUR/osoba/deň.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Chichen Itzá

PO STOPÁCH MAYOV

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Tulum a Cobá

HISTÓRIA A PLÁŽ

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Paradise Island

ISLA CONTOY A ISLA MUJERES

Orientačná cena: 125,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xel-ha All inclusive

ZÁBAVA ALL INCLUSIVE

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xcaret Plus

ZÁBAVA CELÝ DEŇ

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Isla Holbox

FAUNA A FLÓRA

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rezervácia Sian Ka´an

PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rio Lagartos a Ek Balám

PLAMENIAKY A PIRAMÍDY

Orientačná cena: 145,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Veľrybie žraloky

PLÁVANIE SO ŽRALOKOM

Orientačná cena: 180,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xplor

ADRENALÍN

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia