Iberostar Grand Paraíso
Žiadne termíny

Hotel len pre dospelých (od 18 rokov) ponúka luxusné elegantné ubytovanie v suitách. All inclusive resort nachádzajúci sa priamo pri pláži, v blízkosti 18-jamkového golfového ihriska, s možnosťou potápania sa a sledovania koralového podložia.

 • priamy let z Viedne s AUSTRIAN AIRLINES
 • krásne pláže a kvalitné hotely
 • história Mayov a pamiatky
 • atrakcie, vodné a adrenalínové parky

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).
 • 2. - 10. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
  Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: hotel len pre dospelých (od 18 rokov) ponúka luxusné elegantné ubytovanie v suitách. All inclusive resort nachádzajúci sa priamo pri pláži, v blízkosti 18-jamkového golfového ihriska, s možnosťou potápania sa a sledovania koralového podložia. Letisko Cancún je vzdialené približne 39km.

Vybavenie: 7 barov a 7 reštaurácií, obchodná pasáž, Wi-FI zdarma, 18-jamkové golfové ihrisko, fitness, lekárska pomoc, požičovňa áut, služby butlera, konferenčné centrum, možnosť usporiadať svadbu.

Pláž: priamo pri piesočnatej pláži s ležadlami a slamenými slnečníkmi.

Zábava a šport: obrovské fitness centrum so strojmi, kardio zónou, TRX a boxerňou, hodiny jogy,  tenis, potápačské centrum PADI, vodné športy (vodné pólo, paddle board a iné), SPA centrum, masáže, rôzne aktivity (DIY kurzy, kurzy varenia, tancovania...).

Stravovanie: all inclusive – v Bella Vista Buffet (hlavná reštaurácia s medzinárodnou a mexickou kuchyňou, bufetové stoly, tematické večery). Á la carte reštaurácie: L´Atelier gourmet (Haute cuisine, gurmánska), Venecia (talianska), Toni´s Surf & Turf (grilované špeciality z mäsa a morských plodov), La Brisa Mexican Raw Bar (grilované špeciality a ceviche – miestna špecialita, šalát so zeleninou a surovou rybou), Haiku (japonská). Bary: Rhapsody Coctail Bar, El Mirador Lobby Bar (otv. 24/7),  Coliseo Theater Bar, Esplendido Smokers Bar (drinky a cigary), plážový bar La Brisa, bar pri bazéne La Serenita Pool Bar a Health Bar vo Wellnese.

Vybavenie izieb: všetky izby sú klimatizované a majú Wi-Fi pripojenie. Pre hostí sú k dispozícii služby butlera aj room service. Hostia ubytovaní v Suite Ocean Front a Villa môžu využívať Grand Star Service. Vo všetkých izbách sa nachádza TV, trezor, denne dopĺňaný minibar, kávovar a ventilátor. Kúpeľne sú priestranné, vybavené sprchou, vaňou s vírivkou, WC, županmi s papučami, fénom na vlasy a kozmetikou. Všetky izby sú nefajčiarske.

https://www.iberostar.com/en/hotels/riviera-maya/iberostar-grand-paraiso/

Izby v Iberostar Grand Paraíso

Suite, 60 m2

Nie je možné objednať

Izby s balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady ponúkajú komfortné ubytovanie v elegantnom karibskom štýle. K vybaveniu týchto izieb patrí king-size posteľ alebo dve double beds, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Suite Superior, 60 m2

Nie je možné objednať

Izby s výhľadom na tropickú zeleň sú umiestnené na vyšších poschodiach hlavnej budovy, takže hostia sú v centre diania. K vybaveniu týchto izieb patrí king-size posteľ alebo dve double beds, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Suite Pool View, 60 m2

Nie je možné objednať

Izby s terasou s výhľadom na bazén ponúkajú komfortné ubytovanie v elegantnom karibskom štýle. K vybaveniu týchto izieb patrí king-size posteľ alebo dve double beds, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Superior Suite with Pool-side View, 60 m2

Nie je možné objednať

Izby na vyšších poschodiach s terasou s výhľadom na bazén ponúkajú komfortné ubytovanie v elegantnom karibskom štýle. K vybaveniu týchto izieb patrí king-size posteľ alebo dve double beds, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Suite Ocean Front, 60 m2

Nie je možné objednať

Izby terasou s výhľadom more ponúkajú komfortné ubytovanie v elegantnom karibskom štýle v bezprostrednej blízkosti pláže. K vybaveniu týchto izieb patrí king-size posteľ alebo dve double beds, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Villa, 194 m2

Nie je možné objednať

Vily majú vlastnú záhradu, terasu s vírivkou a privátny bazén. Ponúkajú komfortné ubytovanie v elegantnom karibskom štýle v bezprostrednej blízkosti pláže. K vybaveniu viliek patrí spálňa s king-size posteľou alebo dve double beds, obývacia časť, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Suite Ocean Front Superior, 60 m2

Nie je možné objednať

Izby na vyšších poschodiach s terasou s výhľadom na more ponúkajú komfortné ubytovanie v elegantnom karibskom štýle. K vybaveniu týchto izieb patrí king-size posteľ alebo dve double beds, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Suite Ocean Front Superior Corner, 66 m2

Nie je možné objednať

Izby s výhľadom na bazén a terasou s privátnou vírivkou ponúkajú komfortné ubytovanie v elegantnom karibskom štýle. K vybaveniu týchto izieb patrí king-size posteľ alebo dve double beds, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Suite Presidential, 240 m2

Nie je možné objednať

Luxusná priestranná suite v blízkosti pláže s výhľadom na more ponúkajú komfortné ubytovanie v elegantnom karibskom štýle. Terasa je štýlovo zariadená, nachádza sa tu posedenie, závesná sieť na oddychovanie a vírivka. K vybaveniu Suite Presidential patrí spálňa s king-size posteľou, relaxačná časť s pohovkou a TV, kuchyňa a jedálenský stôl, Wi-Fi pripojenie zdarma, minibar (denne dopĺňaný), ventilátor, kávovar, župany a papuče, TV, klimatizácia, trezor a žehlička so žehliacou doskou. Priestranná kúpeľňa je vybavená sprchou a veľkou separátnou vaňou s vírivkou, WC, umývadlom, fénom na vlasy a kozmetikou.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním                    
 • asistenciu miestnej CK
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095    VIEDEŇ                 CANCUN         10:40    16:10

OS096    CANCUN               VIEDEŇ           18:05    11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Chichen Itzá

PO STOPÁCH MAYOV

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Tulum a Cobá

HISTÓRIA A PLÁŽ

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Paradise Island

ISLA CONTOY A ISLA MUJERES

Orientačná cena: 125,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xel-ha All inclusive

ZÁBAVA ALL INCLUSIVE

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xcaret Plus

ZÁBAVA CELÝ DEŇ

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Isla Holbox

FAUNA A FLÓRA

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rezervácia Sian Ka´an

PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rio Lagartos a Ek Balám

PLAMENIAKY A PIRAMÍDY

Orientačná cena: 145,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Veľrybie žraloky

PLÁVANIE SO ŽRALOKOM

Orientačná cena: 180,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xplor

ADRENALÍN

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia