Allegro Playacar
Žiadne termíny

Obľúbený 4-hviezdičkový hotel sa nachádza priamo pri pláži v hotelovej zóne Playacar, 5 min. jazdy od centra Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Celkom 200 izieb je rozmiestených v poschodových bungalovoch v tropickej záhrade.

 • priamy let z Viedne s AUSTRIAN AIRLINES
 • krásne pláže a kvalitné hotely
 • história Mayov a pamiatky
 • atrakcie, vodné a adrenalínové parky

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).
 • 2. - 10. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
  Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: Obľúbený hotel sa nachádza priamo pri pláži v hotelovej zóne Playacar, 5 min. jazdy od centra Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Celkom 200 izieb je rozmiestených v poschodových bungalovoch v tropickej záhrade.

Vybavenie: v rezorte nájdete 4 reštaurácie, 5 barov, Sports Bar, 2 bazény, detský bazén, disko, obchod so suvenírmi, požičovňu automobilov, prístup k internetu.

Pláž: menšia pláž s jemným bielym pieskom a ležadlami a slnečníky priamo pri hoteli.

Zábava a šport: 2 tenisové kurty, stolný tenis, aerobik, vodný aerobik, ihrisko na volejbal a basketbal, vonkajšie šachy, biliard, nemotorizované vodné športy zdarma, motorizované vodné športy a služby potápačského centra PADI za poplatok. Golfové ihrisko s 18 jamkami 5 min. od hotela. Večer zábavný program. 

Stravovanie: pobyt s All Inclusive. Reštaurácie a bary v resorte: Topaz (medzinárodná kuchyňa, live-cooking stanice), Cielito Lindo (mexická), O´sole Mio (talianska), Fuji (ázijská), Pizzeria (čerstvá pizza od 12:00 do 18:00 hod.), Snack & Grill (snacky, hot dogy, hamburgre), Lobby Bar Cristal, Disco Bar, Theater Bar, Pool Bar a Ambar Bar. 

Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, nastaviteľná klimatizácia, ventilátor, TV, telefón, trezor, sušič na vlasy, kávovar, žehlička a žehliaca doska, balkón alebo terasa s hojdacou sieťou. Základným ubytovaním je izba Superior, za príplatok možné ubytovanie v Superior Premium.

Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelých + 2 deti.

https://www.barcelo.com/en-ww/allegro-playacar/ 

Izby v Allegro Playacar

Superior Room, 26 m2

Nie je možné objednať

Izby Superior sú zariadené king-size posteľou alebo dvomi double posteľami, lounge area s TV, balkónom alebo terasou so sieťou na oddychovanie a výhľadom do záhrady. Maximálne možné kombinácie ubytovania hostí: 3 dospelí + jedno dieťa / dvaja dospelí + dve deti.

Superior Premium Room, 26 m2

Nie je možné objednať

Izby Superior Premium sú zariadené king-size posteľou alebo dvomi double posteľami, lounge area s TV, balkónom alebo terasou so sieťou na oddychovanie. Nachádzajú sa v blízkosti pláže. Maximálne možné kombinácie ubytovania hostí: 3 dospelí + jedno dieťa / dvaja dospelí + dve deti.

Family Garden View, 48 m2

Nie je možné objednať

Izby s výhľadom do záhrady ideálne pre rodiny a skupinky. Nachádzajú sa tu dve samostatné spálne a kúpeľňa. K vybaveniu patrí aj terasa s hojdacou sieťou. Nechýba minibar, trezor, žehlička so žehliacou doskou, fén na vlasy či kozmetika v kúpeľni. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii zdarma.

Family Ocean View, 114 m2

Nie je možné objednať

Izby s vynikajúcou polohou a výhľadom na pláž a more. Nachádzajú sa tu dve spálne, každá s vlastnou kúpeľňou a spoločné priestory s pohovkou a jedálenským stolom. K vybaveniu patrí aj TV, mikrovlnná rúra a kávovar. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii zdarma.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním                    
 • asistenciu miestnej CK
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095    VIEDEŇ                 CANCUN         10:40    16:10

OS096    CANCUN               VIEDEŇ           18:05    11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Chichen Itzá

PO STOPÁCH MAYOV

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Tulum a Cobá

HISTÓRIA A PLÁŽ

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Paradise Island

ISLA CONTOY A ISLA MUJERES

Orientačná cena: 125,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xel-ha All inclusive

ZÁBAVA ALL INCLUSIVE

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xcaret Plus

ZÁBAVA CELÝ DEŇ

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Isla Holbox

FAUNA A FLÓRA

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rezervácia Sian Ka´an

PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rio Lagartos a Ek Balám

PLAMENIAKY A PIRAMÍDY

Orientačná cena: 145,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Veľrybie žraloky

PLÁVANIE SO ŽRALOKOM

Orientačná cena: 180,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xplor

ADRENALÍN

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia