Baros Resort - Deluxe Villa
raňajky
 • raňajky
06. 03. - 14. 03. 2021
 • 06. 03. - 14. 03. 2021
9 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
3 999 €

Maledivy 2021 – garančné lety s AUSTRIAN
Baros Resort - Deluxe Villa

Veľmi komfortný dizajnový rezort pre náročných, sa nachádza na severnom Male atole v blízkosti koralových útesov. Transfer rýchlym člnom zo 16 km vzdialeného letiska trvá cca 25 minút

Rezervácia zájazdu
06. 03. - 14. 03. 2021 | 3 999 €

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.
 • 2. deň PRÍLET NA MALEDIVY
  Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.
 • 3. - 8. deň POBYT PRI MORI
  Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: veľmi komfortný dizajnový rezort (350 x 350 metrov) pre náročných klientov, sa nachádza na severnom Male atole v blízkosti koralových útesov. Transfer rýchlym člnom zo 16 km vzdialeného letiska trvá cca 25 minút. Ponúka 20 baros viliek, 24 deluxe viliek a 30 vodných viliek vhodných pre romantickú dovolenku.

 

Vybavenie: 3 reštaurácie, 2 bary, 24-hod. knižnica s biliardom, relaxačná miestnosť s bezplatnou internetovou stanicou, izbová služba, práčovňa, butik, knižnica CD a DVD,

Wi-Fi vo verejných priestoroch a vo všetkých vilách, bezplatná hodina jogy ráno - šesť dní v týždni, PADI Dive Center, fitness centrum 24/7, zmenáreň, kúpeľné procedúry, námorné centrum s rezidentnými morskými biológmi a aktivitami vodných športov, stolný tenis, preprava luxusným člnom, zdravotná sestra na plný úväzok na mieste a pohotovostná služba lekára, nekonečný bazén nad vodou.

 

Pláž: s jemným bielym pieskom.

 

Zábava a šport: centrum vodných športov (windsurfing, vodné lyže, kánoe, a iné), potápanie, šnorchlovanie (vybavenie na šnorchlovanie k dispozícii zdarma), volejbal, gulečník, stolný tenis, rybárčenie.

 

Stravovanie: raňajky - formou bufetu. Od bohatých raňajok formou bufetu pri bazéne až po dobré jedlo v legendárnom majáku, je ďalšou príležitosťou, ako si pochutnať na vynikajúcom jedle alebo vyskúšať niečo odvážnejšie.

 

Vybavenie izieb: priestranná veranda, priamy prístup do lagúny, vonkajšia kúpeľňa, vonkajšia sprcha, kvetinová záhrada, knižnica, SAT-TV, DVD, iPOD dokovacia stanica, klimatizácia, minibar, trezor, zariadenia na prípravu čaju a kávy, ležadlá. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe Villa.

Resort neubytováva deti mladšie ako 8 rokov. Maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa od 8 rokov do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

https://www.baros.com/

Izby v Baros Resort - Deluxe Villa

Deluxe Villa, 89 m2

Nie je možné objednať

Deluxe Villas sa nachádzajú na pobreží, v tieni a chránia vás pred prírodnou džungľou, ktorá definuje Baros. Užite si lenivé dni priamo na pláži alebo sa vydajte do lagúny a preskúmajte náš koralový utes. Ústupte dovnútra do útulného priestoru bohatého lesa a teplých odtieňov s posteľou veľkosti king, ktorá poskytuje najhlbší spánok. V pozadí máte vlastnú tropickú záhradu a exotickú kúpeľňu pod šírym nebom, kompletne s ležadlami, hlbokú voľne stojacu vaňu a vonkajšiu sprchu, takže sa môžete kúpať pod nebesami obklopenými tropickými stromami.

Baros Villa, 103 m2

Nie je možné objednať

Villa priamo pri pláži, s drevenou terasou s ležadlami na opaľovanie a relax. K vybaveniu patrí open-air kúpeľňa so sprchou.

Water Villa, 92 m2

Nie je možné objednať

Villa priamo nad morom, s privátnou terasou vybavenou lehátkami a balijským ležadlom.

Baros Pool Villa, 134 m2

Nie je možné objednať

Len pár krokov od lagúny v súkromí vlastnej záhrady s bazénom. Pred vilou je zariadená terasa.

Water Pool Villas, 126 m2

Nie je možné objednať

Villa priamo nad morom, s privátnou terasou vybavenou lehátkami a balijským ležadlom. K dispozícii je aj bazén 6,6 x 3,6 m.

Baros Suite with private Pool, 200 m2

Nie je možné objednať

Exkluzívna Suite so spálňou a oddelenou obývacou časťou s TV, s vonkajšou veľkou terasou s posedením a ležadlami na opaľovanie. K vybaveniu Suite patrí privátny bazén s jacuzzi. Tieto suity sa nachádzajú na východnom pobreží, v pešej dostupnosti ku všetkým vymoženostiam, no zároveň v perfektnom súkromí.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • raňajky
Cena
06. 03. - 14. 03. 2021 9 dní / 7 nocí 1 raňajky last minute   3 999,- základná cena   4 399,-

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let  
 • 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • asistenciu partnerskej CK

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.  

 

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Informácie o cene:

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň a odletovú taxu.
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia