Velassaru Maldives - Deluxe Bungalow
raňajky
 • raňajky
06. 03. - 14. 03. 2021
 • 06. 03. - 14. 03. 2021
9 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
2 199 €

Maledivy 2021 – garančné lety s AUSTRIAN
Velassaru Maldives - Deluxe Bungalow

Rezort vhodný pre náročnú klientelu vyhľadávajúcich skvelý servis a pokojnú dovolenku. Transfer rýchloloďou trvá cca 20 minút, vzdialenosť od letiska 12 km. Nachádza sa tu 83 plážových viliek a bungalovov a 44 vodných víl.

Rezervácia zájazdu
06. 03. - 14. 03. 2021 | 2 199 €

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.
 • 2. deň PRÍLET NA MALEDIVY
  Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.
 • 3. - 8. deň POBYT PRI MORI
  Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: rezort (450 x 150 metrov) vhodný pre náročnú klientelu vyhľadávajúcich skvelý servis a pokojnú dovolenku. Transfer rýchloloďou trvá cca 25 minút, vzdialenosť od letiska 12 km. Nachádza sa tu 83 plážových viliek a bungalovov a 44 vodných víl. Jemný biely piesok, krištáľovo čisté more a krásna lagúna s nádherným výhľadom na západ slnka.

Vybavenie:  päť reštaurácii a dva inovatívne bary, 24-hodinový hosťovský servis s viacjazyčným personálom, práčovňa, Wi-Fi, butik, fotografické služby, doktor v rezidencii, zmenáreň, fitness centrum, Velassaru salónik, tenisový kurt, šnorchlovanie so sprievodcom na domácom útese, dvakrát týždenne, lekcia jogy, TV s bezplatnými filmami, nekonečný bazén s výhľadom na pláž a oceán, potápačská škola s certifikáciou PADI, vodné športy, morský biológ na mieste, bezplatné vybavenie na šnorchlovanie, kúpele Velassaru.

Pláž: s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport: tenis, jóga, potápanie, vodné športy, rybolov, výlety, plavby, živá hudba.

Stravovanie: raňajky formou bufetu. Možnosť príplatku na polpenziu, plnú penziu, prípadne plnú penziu s nápojom počas jedla (vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje). Kreatívne teppanyaki, indická, oceánska kuchyňa, čerstvé morské plody a obľúbené medzinárodné jedlá robia zo stravovania na Velassaru skutočné potešenie.

Vybavenie izieb: trezor, Wi-Fi, LCD TV a DVD prehrávač, IPTV on-line zábavný a rekreačný informačný systém, individuálne regulovaná klimatizácia, stropný ventilátor, telefón, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávy, župan a papuče , sušič vlasov, plážová taška, plážové osušky, záhradná kúpeľňa so sprchovacím kútom, vnútorná sprcha. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe Bungalov. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

Maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

https://www.velassaru.com/

Izby v Velassaru Maldives - Deluxe Bungalow

Deluxe Bungalow, 70 m2

Rezervovať izbu

Deluxe Bungalov ponúka to najlepšie v súčasnom bývaní, je obklopený tropickou zeleňou a len pár krokov od pláže. Ponúka priestranné ubytovanie s minimalistickým interiérom a farebnými akcentmi. Bungalow je štandardne vybavený, nechýba Wi-Fi pripojenie zdarma a mainibar. V kúpeľni nájdete vybavenie luxusnej značky L´Occitane.

Deluxe Villa, 75 m2

Nie je možné objednať

Bungalow s 1 spálňou, obývacou časťou, terasou a kúpeľňou s vnútornou aj vonkajšou sprchou.

Beach Villa, 96 m2

Nie je možné objednať

Nachádza sa priamo pri pobreží, s priamym prístupom na pláž. Kúpeľňa má vnútornú aj vonkajšiu sprchu a vaňu v malej privátnej záhradke. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Beach Villa with Pool, 116 m2

Nie je možné objednať

Nachádza sa priamo pri pobreží, s priamym prístupom na pláž a privátnou terasou a bazénom. Kúpeľňa má vnútornú aj vonkajšiu sprchu a vaňu v malej privátnej záhradke. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Water Bungalow with Pool, 80 m2

Nie je možné objednať

Vilky v maldivskom štýle priamo nad morom s privátnou terasou a bazénom. Kúpeľňa s vaňou s výhľadom do lagúny. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Water Villa, 112 m2

Nie je možné objednať

Villa s výhľadom na lagúnu, priamo nad morom, s vlastnou terasou. Kúpeľňa s vaňou a sprchou s výhľadom do lagúny. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Water Villa with Pool, 112 m2

Nie je možné objednať

Villa s privátnym bazénom na terase. Kúpeľňa s vaňou s výhľadom do lagúny. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Deluxe Villa with Pool, 110 m2

Nie je možné objednať

Villa s privátnou záhradkou s terasou na opaľovanie a relax a bazénom. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Pool Villa, 175 m2

Nie je možné objednať

Villa s privátnym bazénom a osobným butlerom. Vlastná terasa so slnečníkmi, lehátkami a jedálenským stolom. K dispozícii kávovar Nespresso s kapsulami, výrobník ľadu či vybavenie na šnorchlovanie.

Water Suite, 270 m2

Nie je možné objednať

Villa priamo nad morom s veľkou terasou a "infinity" bazénom, výhľadom na lagúnu, osobným butlerom, barom, vonkajším jedálenským stolom a s "dažďovou" sprchou. K dispozícii je aj kávovar zn. Nespresso, iPad, výrobník ľadu a vybavenie na šnorchlovanie.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • raňajky
Cena
06. 03. - 14. 03. 2021 9 dní / 7 nocí 1 raňajky last minute   2 199,- základná cena   3 049,-

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let  
 • 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • asistenciu partnerskej CK

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.  

 

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Informácie o cene:

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň a odletovú taxu.
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia