RIU Palace Maldivas - Junior Suite
all inclusive
 • all inclusive
06. 03. - 14. 03. 2021
 • 06. 03. - 14. 03. 2021
9 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
2 699 €

Maledivy 2021 – garančné lety s AUSTRIAN
RIU Palace Maldivas - Junior Suite

Novootvorený rezort v roku 2019 sa nachádza na súkromnom ostrove Kedhigandu, ktorý je súčasťou atolu Dhaalu. Je prepojený chodníkom so susedným ostrovom Maafushi, kde sa nachádza hotel RIU Atoll.

Rezervácia zájazdu
06. 03. - 14. 03. 2021 | 2 699 €

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.
 • 2. deň PRÍLET NA MALEDIVY
  Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.
 • 3. - 8. deň POBYT PRI MORI
  Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: novootvorený rezort v roku 2019 sa nachádza na súkromnom ostrove Kedhigandu, ktorý je súčasťou atolu Dhaalu. Je prepojený chodníkom so susedným ostrovom Maafushi, kde sa nachádza hotel RIU Atoll. K dispozícii sú 1 alebo 2-podlažné vily s niekoľkými izbami, z ktorých niektoré sa nachádzajú nad vodou. Klienti môžu využívať všetky služby hotela RIU Atoll.

Vybavenie: recepcia, Wi-Fi zdarma v celom hoteli, bazén infinity pool, ležadlá, slnečníky, osušky pri bazéne i na pláži, butik, kaderníctvo, wellness centrum, práčovňa, fitness, bufetová reštaurácia Palm, À la carte reštaurácie – fusion a japonská (talianska a steak house v RIU Atoll), pool bar Paradise 10:00-18:00 (Boduberu bar 18:00-24:00, Sports bar 24 hodín denne v RIU Atoll).

Pláž: krásna prírodná pláž s jemným pieskom. Piesočnatá pláž a koralové útesy ponúkajú ideálne možnosti na potápanie.

Zábava a šport: denné a večerné animácie, živá hudba alebo DJ večer na pláži, detský klub RiuLand od 4 do 12 rokov, detské ihrisko, RiuFit programy, fitness, parná sauna, wellness, masáže, kajaky, vodný bicykel, paddle board, šnorchlovanie, za poplatok: PADI potápačské centrum, rybolov a motorizované vodné športy.

Stravovanie: 24 hodinový All inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu, miestne aj importované alkoholické a nealkoholické nápoje, prémiové alkoholické nápoje, ľahké občerstvenie počas dňa, 4 À la carte reštaurácie v cene – nutná rezervácia vopred.

Vybavenie izieb: 176 izieb typu Junior Suite, Beach Junior Suite, Water Suite a Water Suite with private pool majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, župan, minibar, dávkovač alkoholických nápojov, trezor, klimatizáciu, stropný ventilátor, rýchlovarnú kanvicu, SAT-TV, Wi-Fi, telefón, balkón alebo terasu. V základnej cene je izba typu Junior Suite.

https://www.riu.com/en/hotel/maldivas/dhaalu-atoll/hotel-riu-palace-maldivas/

Izby v RIU Palace Maldivas - Junior Suite

Junior Suite, 40 m2

Rezervovať izbu

Izba je štandardne vybavená, má king-size posteľa lebo dve oddelené lôžka, obývaciu časť s pohovkou, výhľad na more.

Junior Suite with Beach Access, 40 m2

Nie je možné objednať

Izba je štandardne vybavená, má king-size posteľa lebo dve oddelené lôžka, obývaciu časť s pohovkou, výhľad na more z privátnej terasy. Priamy prístup na pláž.

Suite - Overwater, 47 m2

Nie je možné objednať

Suite sa nachádza priamo nad morom, je štandardne vybavená, má king-size posteľa lebo dve oddelené lôžka, Lounge časť s pohovkou, výhľad na more z privátnej terasy, na ktorej sú k dispozícii ležadlá, balijské ležadlo a vaňa. Priamy prístup do mora po schodoch.

Suite with private pool - Overwater, 60 m2

Nie je možné objednať

Suite sa nachádza priamo nad morom, je štandardne vybavená, má king-size posteľa lebo dve oddelené lôžka, Lounge časť s pohovkou, výhľad na more z privátnej terasy, na ktorej sú k dispozícii ležadlá, balijské ležadlo a bazén. Priamy prístup do mora po schodoch.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • all inclusive
Cena
06. 03. - 14. 03. 2021 9 dní / 7 nocí 1 all inclusive last minute   2 699,- základná cena   3 399,-

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let  
 • 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • asistenciu partnerskej CK

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.  

 

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Informácie o cene:

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň a odletovú taxu.
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia