Lily Beach Resort & Spa - Lagoon Vila
all inclusive
 • all inclusive
06. 03. - 14. 03. 2021
 • 06. 03. - 14. 03. 2021
9 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
4 899 €

Maledivy 2021 – garančné lety s AUSTRIAN
Lily Beach Resort & Spa - Lagoon Vila

Ostrov Huvahendhoo (600 m x 110 m) vhodný pre milovníkov šnorchlovania, potápania i rodiny s deťmi. Poskytuje exkluzívne all inclusive - tzv platinum plan, pre ktorý je veľmi obľúbený. Transfer hydroplánom trvá cca 20 minút, rezort je vzdialený od letiska v Male 80 km.

Rezervácia zájazdu
06. 03. - 14. 03. 2021 | 4 899 €

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.
 • 2. deň PRÍLET NA MALEDIVY
  Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.
 • 3. - 8. deň POBYT PRI MORI
  Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: ostrov Huvahendhoo (600 m x 110 m) je vhodný pre milovníkov šnorchlovania, potápania i rodiny s deťmi. Poskytuje exkluzívne All inclusive – tzv. Platinum plan, pre ktorý je veľmi obľúbený. Transfer hydroplánom trvá cca 20 minút, rezort je vzdialený od letiska v Male 80 km. Ponúka ubytovanie v 57 plážových vilách, 6 rodinných vilách, 16 lagoon vilách (plážové vilky s terasou nad vodou), 36 deluxe vodných vilách a 4 vodných suite.

Vybavenie: niekoľko reštaurácií a barov, bazén, fitness, sauna, kúpele, masáže, salón krásy, potápačské centrum, centrum vodných športov, obchod so suvenírmi, internetová kaviareň, detský klub, Wi-Fi.

Pláž: s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport: potápanie, vodné športy, tenis, volejbal, vonkajšie hry, stolný tenis, biliard, rybolov, výlety, animačné programy, diskotéka, živá hudba.

Stravovanie: Platinum plan - All Inclusive: raňajky, obedy a večere (bufet), snack, káva, čaj, lokálne a importované nealkoholické, prémiové alkoholické nápoje (10:00-01:00), viac ako 80 druhov skvelých vín, À la carte večera (1x týždenne), minibar (pivo, víno, nealkoholické nápoje a snack, denné dopĺňaný), 4 druhy cigariet, 2 lodné výlety, presný popis služieb je k dispozícii v hoteli po príjazde.

Vybavenie izieb: s priamym prístupom na pláž, manželská posteľ Queen (180 x 200 cm), denné lôžko (64 x 180 cm), vonkajšia kúpeľňa s vaňou jacuzzi, WC a sprchovacím kútom, klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, zariadenia na prípravu kávy / čaju / Nespresso, trezor, Wi-Fi, CD/DVD prehrávač, systém domáceho kina, 32-palcová obrazovka LCD SAT-TV. V základnej cene je ubytovanie typu Beach Villa.

Maximálne 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov na izbe.

https://www.lilybeachmaldives.com/

Izby v Lily Beach Resort & Spa - Lagoon Vila

Lagoon Villa, 90 m2

Nie je možné objednať

Lagoon Villa sú obľúbené pre mnohých našich hostí vďaka ich súkromnej terase s priamym prístupom k lagúne a tropickému prostrediu. Rozmaznajte seba a svojho partnera nejakou romantikou vo vašej vonkajšej vírivke. Vily Lagoon sa nachádzajú v blízkosti zariadení ostrova, čo vám umožňuje byť v blízkosti večernej zábavy, ale napriek tomu ponúka súkromie a intimitu, ktorá je narušená iba jemným striekaním mora na pláž len pár metrov od vily.

Beach Villa, 68 m2

Nie je možné objednať

Vily sú zasadené uprostred sviežej vegetácie, pár krokov od holého Indického oceánu a len pár minút chôdze od hlavnej oblasti rezortu. Pre pohodlie rodín a malých skupín ponúka stredisko 6 jednotiek 2 vzájomne prepojených plážových víl. Na pohodlné ubytovanie rodín vo vilách bude jedna izba obsahovať posteľ queen a druhá vila s oddelenými posteľami.

Family Beach Villa, 136 m2

Nie je možné objednať

Vila s dvomi prepojenými spálňami a s terasou priamo pri pláži. Open-air kúpeľňa je vybavená sprchou a vaňou s jacuzzi. Na terase sú k dispozícii ležadlá na opaľovanie a relax.

Deluxe Water Villas, 126 m2

Nie je možné objednať

Villa priamo nad morom, s presklenou podlahou v chodbe, ktorá oddeľuje spálňu a priestrannú kúpeľňu so samostatne stojacou vaňou. K vile patrí terasa s bazénom a jacuzzi,ležadlami, jedálenským stolom a schodmi priamo do lagúny.

Sunset Water Suite, 182 m2

Nie je možné objednať

Suite priamo nad morom s oddelenou spálňou s výhľadom do lagúny, veľkou obývacou časťou s TV a priestrannou kúpeľňou so samostatne stojacou vaňou. Veľká terasa s vlastným bazénom je vybavená posedením, jedálenským stolom aj ležadlami na opaľovanie. Po schodoch sa z terasy dostanete priamo do mora.

Beach Suite, 76 m2

Nie je možné objednať

Suite sa skladá z dvoch ubytovaní, ktoré sú prechodné spojovacími dverami. K dispozícii sú dve spálne, dve kúpeľne, aj dve terasy s posedením.

Beach Suite with Pool, 76 m2

Nie je možné objednať

Suite priamo na pláži s privátnou terasou a bazénom, posedením a ležadlami. V spálni sa nachádza menšia sofa, TV, minibar a kávovar. Otvorená kúpeľňa má samostatne stojacu vaňu.

Beach Residence with Pool, 225 m2

Nie je možné objednať

Veľkorysý priestor rezidencie ponúka spálňu, samostatnú obývaciu časť, bazén s rozlohou 6,4 x 6 metrov, privátnu terasu s ležadlami a dostatkom súkromia. Otvorená terasa je vybavená samostatne stojacou vaňou aj sprchou.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • all inclusive
Cena
06. 03. - 14. 03. 2021 9 dní / 7 nocí 1 all inclusive last minute   4 899,- základná cena   6 149,-

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let  
 • 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • asistenciu partnerskej CK

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.  

 

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Informácie o cene:

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň a odletovú taxu.
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia