Shangri-La’s Le Touessrok
raňajky
 • raňajky
22. 08. - 31. 08. 2020
 • 22. 08. - 31. 08. 2020
 • 29. 08. - 07. 09. 2020
 • 05. 09. - 14. 09. 2020
 • 12. 09. - 21. 09. 2020
 • 19. 09. - 28. 09. 2020
 • 26. 09. - 05. 10. 2020
 • 03. 10. - 12. 10. 2020
 • 10. 10. - 19. 10. 2020
 • 17. 10. - 25. 10. 2020
 • 24. 10. - 01. 11. 2020
 • 31. 10. - 09. 11. 2020
 • 07. 11. - 16. 11. 2020
 • 14. 11. - 23. 11. 2020
 • 21. 11. - 30. 11. 2020
 • 28. 11. - 07. 12. 2020
 • 05. 12. - 14. 12. 2020
 • 12. 12. - 21. 12. 2020
10 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
2 199 €

Maurícius - individuálne - odlet Viedeň, Budapešť, Praha
Shangri-La’s Le Touessrok

Luxusný rezort na východe ostrova s jedinečnou kompozíciou a architektúrou, jeho súčasťou sú i susedné ostrovy Ile aux Cerfs s 18-jamkovým golfovým ihriskom, centrom vodných športov, reštauráciami, barmi a plážami, ktoré sú s hotelovým rezortom spojené privátnymi loďami.

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.
 • 2. deň PRÍLET NA MAURÍCIUS
  Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.
 • 3. - 8. deň POBYT NA MAURÍCIUSE
  Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: luxusný rezort na východe ostrova s jedinečnou kompozíciou a architektúrou, jeho súčasťou sú i susedné ostrovy Ile aux Cerfs s 18-jamkovým golfovým ihriskom, centrom vodných športov, reštauráciami, barmi a plážami, ktoré sú s hotelovým rezortom spojené privátnymi loďami. Komplex máe 200 izieb a pozostáva z hlavného uvítacieho pavilónu, niekoľkých krídel s izbami a privátnymi vilami. Vonkajšie aj vnútorné vybavenie celého rezortu sa nesie v sviežich svetlých farbách biela a modrá s použitím prírodných materiálov ako drevo, žula a mramor. Od letiska je vzdialený cca 40 kilometrov. 

Vybavenie: vzdušná lobby, 24-hodinová recepcia, pult so službou concierge, 6 reštaurácii (bufetová, medzinárodná kuchyňa a gril, indická, japonská, stredomorská, snack bar), 4 bary (káva, čaj, koláče, čerstvé šťavy, rôzne druhy rumov...), dva bazény, knižnica, SPA centrum, kaderníctvo, salón krásy, konferenčná miestnosť, práčovňa, bežecké chodníky, miniklub pre deti 4-11 rokov, klub pre juniorov 12-17 rokov, nákupná galéria.

Pláž: niekoľko piesočných pláží v areáli hotela. Ležadlá, slnečníky a osušky sú zdarma. 

Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum (masáže, ayurvéda, sauna, kozmetické procedúry) 4  tenisové kurty, stolný tenis, lukostreľba, biliard, petanque, plážový volejbal, šípky, požičovňa bicyklov, jóga, vodný aerobik, detský klub, herňa, 18- jamkové golfové ihrisko (pre hotelových hostí green fee zadarmo), vodné športy zdarma (kajak, paddle board, potreby na šnorchlovanie, vodné bicykle, winsurfing), vodné športy za poplatok (vodné lyže, wake boardnig, jazda na banáne, rybolov, parasailing, katamarán, kite surfing, potápanie), večerné programy a živá vystúpenia.

Stravovanie: raňajky formou luxusného bufetu v hlavnej reštaurácii Le Bazar. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu.

Vybavenie izieb: krásna kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami, WC, klimatizácia, Wi-Fi, HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, telefón a set na prípravu čaju a kávy, kávovar Nespresso, balkón alebo terasa smerom k moru. V základnej cene je kalkulovaná izba Deluxe Corral Ocean View. Možné ubytovanie v exkluzívnej časti Frangipani s výhodami ako check-in na izbe, fľaša šampanského na izbe, bezplatný minibar, Á la carte raňajky vo vyhradenom priestore, exlkuzívny bazén a bezplatné večerné koktaily. 

https://www.shangri-la.com/en/mauritius/shangrila/

Izby v Shangri-La’s Le Touessrok

DELUXE CORAL OCEAN VIEW, 54 m2

Nie je možné objednať

Luxusne a veľmi vkusne zariadené izby majú balkón s kreslami a priamy výhľad na azúrové vody Indického oceánu. Interiér je zariadený vo veľmi chic štýle s drevenými podlahami a so zmyslom aj pre ten najmenší detail. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, telefón a set na prípravu čaju a kávy. Izby majú krásnu kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

DELUXE CORAL BEACH ACCES, 54 m2

Nie je možné objednať

Luxusne a veľmi vkusne zariadené izby majú balkón s kreslami a priamy vstup na piesočnú pláž. Interiér je zariadený vo veľmi chic štýle s drevenými podlahami a so zmyslom aj pre ten najmenší detail. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, telefón a set na prípravu čaju a kávy. Izby majú krásnu kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. bytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

JUNIOR SUITE HIBISCUS OCEAN VIEW, 65 m2

Nie je možné objednať

Luxusne a veľmi vkusne zariadené izby kategórie Junior Suite majú balkón s kreslami a priamy výhľad na azúrové vody Indického oceánu. Tieto izby sú oveľa priestrannejšie a nachádzajú sa na 1. poschodí. Interiér je zariadený vo veľmi chic štýle s drevenými podlahami a so zmyslom pre najmenší detail. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, Wi-Fi, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú krásnu kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

JUNIOR SUITE HIBISCUS BEACH ACCES, 65 m2

Nie je možné objednať

Luxusne a veľmi vkusne zariadené izby kategórie Junior Suite majú balkón s kreslami a priamy vstup na piesočnú pláž. Tieto izby sú oveľa priestrannejšie a nachádzajú sa na 1. poschodí. Interiér je zariadený vo veľmi chic štýle s drevenými podlahami a so zmyslom pre najmenší detail. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, Wi-Fi, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú krásnu kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

JUNIOR SUITE FRANGIPANI CLUB OCEAN VIEW, 65 m2

Nie je možné objednať

82 apartmánov na prvom poschodí s výhľadom na oceán sú umiestnené sú v krídle Frangipani. Hostia ubytovaní v tomto exkluzívnom krídle môžu využiť dodatočné výhody ako je šampanské pri príchode, raňajky v Republik Grill & Beach Club a zadarmo minibar s nealkoholickými nápojmi, ktorý je dopĺňaný denne. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, Wi-Fi, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú krásnu kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

JUNIOR SUITE FRANGIPANI CLUB BEACH ACCES, 65 m2

Nie je možné objednať

10 apartmánov na prízemí s priamym prístupom na pláž sú umiestnené sú v krídle Frangipani. Hostia ubytovaní v tomto exkluzívnom krídle môžu využiť dodatočné výhody ako je šampanské pri príchode, raňajky v Republik Grill & Beach Club a zadarmo minibar s nealkoholickými nápojmi, ktorý je dopĺňaný denne. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, Wi-Fi, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú krásnu kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

FRANGIPANI ONE BEDROOM SUITE, 126 m2

Nie je možné objednať

Priestranný a svetlý apartmán vyniká štýlovou modernou atmosférou a poskytuje nádherný výhľad na Indický oceán. Hostia ubytovaní v tomto exkluzívnom krídle môžu využiť dodatočné výhody ako je šampanské pri príchode, raňajky v Republik Grill & Beach Club a zadarmo minibar s nealkoholickými nápojmi, ktorý je dopĺňaný denne. Súčasťou je obývací salónik, jedáleň a dve terasy vedúce do spálne s manželskou posteľou. Apartmán môže byť prepojený s Junior Suite v prípade pobytu väčšie rodiny. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, Wi-Fi, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú krásnu kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

SHANGRI LA ONE BEDROOM SUITE, 320 m2

Nie je možné objednať

Suite Shangri-La s jednou spálňou sa nachádza v krídle Hisbicus a ponúka priestrannú hlavnú spálňu, súkromnú jedáleň a zariadenú nadmerne veľkú terasu, ktorá ponúka nezabudnuteľný výhľad na Indický oceán. Tento apartmán s exkluzívnymi privilégiami, ako sú raňajky v Republik Grill & Beach Club, denné koktaily pri západe slnka, zadarmo minibar s nealkoholickými nápojmi, servis komorníka a bezproblémová registrácia na izbe, je rafinovaným a štýlovým prístavom, v ktorom sa môžu ubytovať 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, Wi-Fi, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú krásnu kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

SHANGRI LA THREE BEDROOM BEACH VILLA, 423 m2

Nie je možné objednať

Exkluzívna vila je synonymom pre luxus. Je tvorená tromi spálňami pre šesť dospelých osôb a dve deti, obývacím priestorom s vysokým klenutým stropom, posedením, jedálenským stolom a elegantnými kúpeľňami s s vaňou, sprchovým kútom, županmi, papučami, fénom a exkluzívnymi kozmetickými doplnkami. K vile patrí aj záhrada, súkromný bazén a relaxačné ležadlá. K najnovšiemu high-tech vybaveniu patrí HD LED TV, DVD/CD prehrávač, iPhone dock, minibar, písací stôl, lounge sedenie, šatník, trezor, Wi-Fi, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Vo vile budete môcť využiť služby osobného šéfkuchára, hotelového personálu a osobného manažéra, ktorý Vám pomôže zarezervovať stôl na večeru alebo zariadiť exkurzie po okolí. Ubytovanie je možné pre 6 dospelých osôb a 2 deti.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • raňajky
Cena
22. 08. - 31. 08. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 199,-
29. 08. - 07. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 199,-
05. 09. - 14. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 199,-
12. 09. - 21. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 199,-
19. 09. - 28. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 199,-
26. 09. - 05. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 199,-
03. 10. - 12. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
10. 10. - 19. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
17. 10. - 25. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
24. 10. - 01. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
31. 10. - 09. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
07. 11. - 16. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
14. 11. - 23. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
21. 11. - 30. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
28. 11. - 07. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
05. 12. - 14. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
12. 12. - 21. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
Zobraziť všetky termíny

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Maurícius - Viedeň s prestupom
 • transfery letisko - hotel - letisko 
 • 7 x ubytovanie s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive podľa zvoleného hotela
 • asistenciu miestnej CK
 • asistenciu slovenského delegáta

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 199,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

 

Informácie o cene:

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie.
Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.
Pri hoteli Constance Bella Mare platí detská cena pre 1.dieťa do 7 rokov.
Pri hoteli Beachcomber Canonnier, Beachcomber Paradis, Beachcomber Trou Aux Biches, Beachcomer Royal Palm platí detská cena pre 1.dieťa do 5 rokov.
Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Dodo chodník (DODO'S TRAIL)

HLAVNÉ MESTO A BOTANICKÁ ZÁHRADA

Detail
Nákup na mieste
Let vrtulníkom nad ostrovom

CELÝ OSTROV NA DLANI

Detail
Nákup na mieste
Ile des deux Cocos (COCONUT ISLAND)

KRÁSNE ŠNORCHLOVANIE

Detail
Nákup na mieste
Wild South West

PRÍRODA A RUM

Detail
Nákup na mieste
Plávanie s delfínmi

DELFÍNI

Detail
Nákup na mieste
Deep Sea Fishing

ZÁŽITOK NA MORI

Detail
Nákup na mieste
Plavby katamaránom

KÚPANIE V KRÁSNYCH ZÁTOKÁCH

Detail

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia