Royal Palm Beachcomber Luxury
raňajky
 • raňajky
22. 08. - 31. 08. 2020
 • 22. 08. - 31. 08. 2020
 • 29. 08. - 07. 09. 2020
 • 05. 09. - 14. 09. 2020
 • 12. 09. - 21. 09. 2020
 • 19. 09. - 28. 09. 2020
 • 26. 09. - 05. 10. 2020
 • 03. 10. - 12. 10. 2020
 • 10. 10. - 19. 10. 2020
 • 17. 10. - 25. 10. 2020
 • 24. 10. - 01. 11. 2020
 • 31. 10. - 09. 11. 2020
 • 07. 11. - 16. 11. 2020
 • 14. 11. - 23. 11. 2020
 • 21. 11. - 30. 11. 2020
 • 28. 11. - 07. 12. 2020
 • 05. 12. - 14. 12. 2020
 • 12. 12. - 21. 12. 2020
10 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
2 999 €

Maurícius - individuálne - odlet Viedeň, Budapešť, Praha
Royal Palm Beachcomber Luxury

Tento malý úžasný prestížny rezort s vynikajúcou atmosférou sa nachádza v obľúbenom letovisku na severozápade ostrova – v Grand Baie. Od letiska je hotel vzdialený cca 70 km.

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.
 • 2. deň PRÍLET NA MAURÍCIUS
  Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.
 • 3. - 8. deň POBYT NA MAURÍCIUSE
  Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

POPIS: tento malý úžasný prestížny rezort s vynikajúcou atmosférou sa nachádza v obľúbenom letovisku na severozápade ostrova Grand Baie, ktoré je známe ako centrum zábavy, obchodov, reštaurácií či barov. Jeden z najluxusnejších hotelov na ostrove je určený tým najnáročnejším klientom, ktorí vyžadujú luxus, kvalitné služby a individuálny prístup. Od letiska je hotel vzdialený cca 70 kilometrov.

VYBAVENIE: vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, 24-hodinová izbová služba, 3 reštaurácie À la carte, 2 bary, 3 vyhrievané bazény, detský klub, 3 tenisové kurty, butiky, business centrum, práčovňa, čistiareň a žehlenie šatstva, lekárska služba (na telefón), služba stráženia detí, zmenáreň, miesto pre pristátie helikoptéry, výťah, strážna služba, parkovisko, Wi-Fi pripojenie.

PLÁŽ: nádherná bielučká piesková pláž je priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky i osušky sú k dispozícii pri bazéne aj na pláži.

ZÁBAVA A ŠPORT: fitness centrum, kardio, skupinové cvičenie - pilates, jóga, 3 tenisové kurty, stolný tenis, squash, šípky, boccia, SPA centrum (masáže, ayurvéda, reflexológia, sauna, hammam, salón krásy, kaderníctvo), požičovňa bicyklov, nemotorizované vodné športy zdarma (windsurfing, potreby na šnorchlovanie, vodné bicykle, vodné lyžovanie, kajaky, wakeboarding, plavba na lodi s preskleným dnom, paddle board), za poplatok potápanie a každý večer živá hudba.

STRAVOVANIE: raňajky formou luxusného bufetu alebo À la carte (v čase od 07:30 do 10:30 hod.), prípadne polpenzia (raňajky formou bufetu, alebo À la carte a večere À la carte – v čase od 19:30 do 22:30 hod.). Obedy možné formou À la carte, v čase od 12:30 do 17:00 hodiny. Počas dňa i večer je požadované slušné oblečenie (nie plavky, tielka, krátke nohavice a šľapky).

VYBAVENIE IZIEB: 69 elegantne zariadených luxusných klimatizovaných priestranných Suít sa nachádza v dvojpodlažných budovách a disponujú luxusnou kúpeľňou so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, papučami, županom, SAT-TV, telefónom (na vyžiadanie i faxom), setom na prípravu čaju/kávy, minibarom (s nealkoholickými nápojmi), trezorom a terasou. Wi-Fi pripojenie na izbe je zdarma. V základnej cene je kalkulovaná izba Junior Suite. 

https://www.beachcomber-hotels.com/en/hotel/royal-palm-luxury

Izby v Royal Palm Beachcomber Luxury

JUNIOR SUITE, 60 m2

Nie je možné objednať

Izby sú zariadené v jemnom romantickom tóne, vybavené dokonalým vkusom a moderným dreveným nábytkom umiestneným oproti svetlej podlahe. Cez tropické palmy, ktoré obklopujú terasu, je nádherný výhľad na záliv. Junior Suite poskytuje súkromný pobyt pre hostí, ktorí si môžu vychutnať pokojné prostredie a prvotriedne služby. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

TROPICAL SUITE, 85 m2

Nie je možné objednať

Suita sa nachádza na prvom poschodí so súkromným schodiskom vedúcim k nedotknutej pláži a spája optimálny komfort a diskrétny luxus. Interiér je navrhnutý s najväčšou starostlivosťou a pozostáva z priestrannej spálne siahajúcej do útulného obývacieho priestoru. Elegantná farebná schéma kombinuje limetkovo zelené, tyrkysové a béžové odtiene, ktoré dodávajú teplo a dodávajú miestnosti jasný tón. Suita sa otvára na krásnu terasu s výhľadom na pláž a oceán a pozýva hostí, aby si kedykoľvek počas dňa mohli vychutnať krásne vonkajšie prostredie hotela. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

OCEAN SUITE, 126 m2

Nie je možné objednať

Izby sa nachádzajú na prízemí, prvom a druhom poschodí oproti tyrkysovému moru. Majú priestrannú spálňu, veľký oddelený salónik, kúpeľňu a dvojitú terasu s výhľadom na záhrady a more. Spálňa a spoločenská miestnosť sú oddelené drevenými žalúziami, aby sa zaistilo optimálne súkromie. Žalúzie je možné podľa potreby otvárať a zatvárať, čo im dáva kontrolu nad svetlom a súkromím. Hlboké pohovky a elegantný drevený nábytok proti prírodným kameňom a množstvo jemných látok, ktoré miešajú béžové, bronzové a tyrkysové odtiene, poskytujú okamžitý pocit tepla, pokoja a intimity. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

PALM SUITE, 106 m2

Nie je možné objednať

Nachádza sa na prízemí a je obklopená sviežou tropickou záhradou. Bola navrhnutá tak, aby sprostredkovala pocit rafinovaného tropického životného štýlu. Jemné fialové a béžové odtiene doplnené súčasným dreveným nábytkom vytvoreným miestnymi remeselníkmi dávajú spálni atmosféru. Dekoratívne vyrezávaná drevená obrazovka jemne rozdeľuje spálňu a spoločenskú miestnosť, ktorá sa zase otvára na veľkú vonkajšiu terasu s výhľadom na pláž. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

GARDEN SUITE, 140 m2

Nie je možné objednať

Toto apartmán s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami je ideálny pre rodinu. Bohaté tóny bronzu, červenej, koralovej, olivovej zelene a zlata v kontraste s podlahou z prírodného kameňa vytvárajú útulnú a elegantnú súčasnú atmosféru naplnenú tropickými vplyvmi. Elegantný drevený nábytok harmonicky ladí s elegantným prostredím. V hlavnej spálni nájdete súkromnú obývaciu časť chránenú za hodvábnym závesom. Spálňa siaha na priestrannú terasu, ktorá je ideálna na vychutnávanie si času s rodinou. Rodičia a deti si užijú pocit slobody s vlastnými izbami a luxusnými kúpeľňami so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

SENIOR SUITE, 125 m2

Nie je možné objednať

Suita pozostáva z veľkej spálne a obývacej časti s výhľadom na pláž a more. Luxusný moderný vzhľad spálne je dosiahnutý elegantným dreveným nábytkom, matnými mramorovými podlahami a bohatými textíliami vrátane jemného ľanu, zamatu a hodvábu. Veľká kúpeľňa s kombináciou povrchových úprav z dreva a mramoru, ponúka výhľad na tropické záhrady, šatníkovú skriňu, sprchu a samostatne stojacu vaňu. Priestranná obývacia izba siaha na pohodlnú a intímnu terasu, ktorá je vyzdobená plyšovým vonkajším nábytkom. Zaručené je úplné súkromie a súkromné ​​schodisko vedie hostí priamo na pláž, len pár krokov od hotela. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

PENTHOUSE, 196 m2

Nie je možné objednať

Penthouse, ktorý je ideálnym miestom pre páry, má veľký obývací priestor, luxusnú kúpeľňu v mäkkom osvetlení a veľkú terasu. Spálňa je prepojená s mramorovou kúpeľňou s dvoma umývadlami, vaňou, sprchovacím kútom, fénom a samostatným WC. Obývacia izba je oddelená od spálne s hodvábnym závesom a kombinuje výrazné tropické vzory s jemnými fialovými, zlatými a tónovými odtieňmi. Otvára sa priamo na veľkú vonkajšiu terasu, ktorá vedie k záhradám a moru. Vonkajší nábytok bol vkusne usporiadaný pre pohodlie hostí, či už ide o stolovanie, opaľovanie alebo jednoducho relaxáciu v očarujúcom prostredí. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

PRESIDENTIAL SUITE, 260 m2

Nie je možné objednať

Dve spálne, obývacia izba, dve kúpeľne a nádherná terasa - tento priestranný apartmán ponúka plyšový nábytok a doplnky zdobia obývaciu izbu, ktorá vedie na priestrannú terasu, kde si až šesť hostí môže pochutnať na alfresco jedle pri mori. Intenzívne farby ako bronz, modrá šedá a červená, spárované s bohatými textíliami navrhnutými slávnymi textilnými značkami, dodávajú do obývacej izby nádych sofistikovanosti a vitality. Mramorová kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou, sprchovacím kútom, fénom a samostatným WC. Na terase s prekrásnym výhľadom na záliv si hostia môžu oddýchnuť a sledovať najkrajšie západy slnka. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 4 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

ROYAL SUITE, 385 m2

Nie je možné objednať

Táto suita je stelesnením luxusu a intimity. Má dve spálne, dve kúpelne a veľkú obývaciu miestnosť. Prevaha dreva a kože dáva tejto súprave jedinečný štýl, luxus a charakter. Svetlé odtiene modrej a oranžovej dopĺňajú chladnú šedú farbu bujných kobercov a elegantného nábytku. Kombinácia moderných a tradičných indických vplyvov vytvára sofistikované útočisko relaxácie. Na prízemí hostia tohto prestížneho apartmánu nájdu priestranný vnútorný obývací priestor s vysokými stropmi, ktorý vedie na nádherný altánok, ideálny na romantickú večeru pri sviečkach. Súkromný infinity bazén je obklopený terasami a lemovaný kamienkami. Má vlastnú vírivku a výhľad na pláž a oceán za nimi. Hlavná spálňa sa otvára na súkromnú terasu s nádherným výhľadom na šumivú lagúnu a čisto bielu pláž. Známy ako "135", Royal Suite je trochu legendou. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, písací stôl, pohovka, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 4 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • raňajky
Cena
22. 08. - 31. 08. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 999,-
29. 08. - 07. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 999,-
05. 09. - 14. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 999,-
12. 09. - 21. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 999,-
19. 09. - 28. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 999,-
26. 09. - 05. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 999,-
03. 10. - 12. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
10. 10. - 19. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
17. 10. - 25. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
24. 10. - 01. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
31. 10. - 09. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
07. 11. - 16. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
14. 11. - 23. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
21. 11. - 30. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
28. 11. - 07. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 799,-
05. 12. - 14. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 299,-
12. 12. - 21. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 4 299,-
Zobraziť všetky termíny

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Maurícius - Viedeň s prestupom
 • transfery letisko - hotel - letisko 
 • 7 x ubytovanie s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive podľa zvoleného hotela
 • asistenciu miestnej CK
 • asistenciu slovenského delegáta

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 199,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

 

Informácie o cene:

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie.
Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.
Pri hoteli Constance Bella Mare platí detská cena pre 1.dieťa do 7 rokov.
Pri hoteli Beachcomber Canonnier, Beachcomber Paradis, Beachcomber Trou Aux Biches, Beachcomer Royal Palm platí detská cena pre 1.dieťa do 5 rokov.
Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Dodo chodník (DODO'S TRAIL)

HLAVNÉ MESTO A BOTANICKÁ ZÁHRADA

Detail
Nákup na mieste
Let vrtulníkom nad ostrovom

CELÝ OSTROV NA DLANI

Detail
Nákup na mieste
Ile des deux Cocos (COCONUT ISLAND)

KRÁSNE ŠNORCHLOVANIE

Detail
Nákup na mieste
Wild South West

PRÍRODA A RUM

Detail
Nákup na mieste
Plávanie s delfínmi

DELFÍNI

Detail
Nákup na mieste
Deep Sea Fishing

ZÁŽITOK NA MORI

Detail
Nákup na mieste
Plavby katamaránom

KÚPANIE V KRÁSNYCH ZÁTOKÁCH

Detail

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia