Constance Belle Mare Plage
polpenzia
 • polpenzia
22. 08. - 31. 08. 2020
 • 22. 08. - 31. 08. 2020
 • 29. 08. - 07. 09. 2020
 • 05. 09. - 14. 09. 2020
 • 12. 09. - 21. 09. 2020
 • 19. 09. - 28. 09. 2020
 • 26. 09. - 05. 10. 2020
 • 03. 10. - 12. 10. 2020
 • 10. 10. - 19. 10. 2020
 • 17. 10. - 25. 10. 2020
 • 24. 10. - 01. 11. 2020
 • 31. 10. - 09. 11. 2020
 • 07. 11. - 16. 11. 2020
 • 14. 11. - 23. 11. 2020
 • 21. 11. - 30. 11. 2020
 • 28. 11. - 07. 12. 2020
 • 05. 12. - 14. 12. 2020
 • 12. 12. - 21. 12. 2020
10 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
2 099 €

Maurícius - individuálne - odlet Viedeň, Budapešť, Praha
Constance Belle Mare Plage

Luxusný, zrekonštruovaný dvojposchodový rezort sa nachádza na východnom pobreží ostrova a je obklopený krásnou piesočnatou plážou. 

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.
 • 2. deň PRÍLET NA MAURÍCIUS
  Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.
 • 3. - 8. deň POBYT NA MAURÍCIUSE
  Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: luxusný, zrekonštruovaný dvojposchodový rezort sa nachádza na východnom pobreží ostrova a je obklopený krásnou piesočnatou plážou, všadeprítomnou exotickou záhradou, ktorá zahŕňa aj vzácne druhy rastlín. Rozpretiera sa na rozlohe viac ako 15 hektárov a nájdete tu 104 izieb Prestige, 149 Junior Suite, 6 Deluxe Suite, 18 privátnych VIP víl s vlastným bazénom. .

Vybavenie: vzdušný vstupný pavilón s lobby a recepciou, službou Concierge, salónikom so sprchou pre hostí so skorým príchodom alebo neskorým odchodom, barom a knižnicou. Hostia sa môžu tešiť na členitý hlavný bazén, tri postranné bazény, plavecký bazén, sedem reštaurácií (bufetová, ázijská, indická, talianská, kreolská...) a šesť barov (The Bar má na výber viac ako 200 rumov z celého sveta), kaviareň, rozmanitú záhradu, turistické centrum, obchodíky, detský klub, práčovňu, požičovňa bicyklov a áut, Wi-Fi zdarma v celom areáli.

Pláž: 2 km dlhá prekrásna pláž Beauport s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii zdarma. 

Zábava a šport: 4 tenisové kurty, stolný tenis, bowling, squash, mini golf, petanque, plážový volejbal, vodný aerobik, jóga, pilates, fitness centrun, SPA centrum (masáže, sauna, parná sauna, dve vírivky, studený bazén, kaderníctvo), požičovňa bicyklov za poplatok,  centrum vodných športov (zadarmo vodné bicykle, kajaky, windsurfing, vodné lyžovanie, výlety loďou s preskleným dnom, potreby na šnorchlovanie),  potápačské centrum, 2 profesionálne golfové ihriská s 18 jamkami a cvičnou lúkou (green fee na tomto najlepšom golfovom ihrisku na Mauríciu pre hotelových hostí za zvýhodnený poplatok), hotel organizuje zábavné večery pre hotelových hostí.

Stravovanie: polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Za príplatok možnosť plnej penzie alebo All inclusive (raňajky, obedy, večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, snacky počas dňa, alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby, vybrané kokteily, nápoje z Constance nápojového menu, tvrdý alkohol prémiových značiek, výber z šumivých vín a medzinárodný vínny lístok, pivo, horúce nápoje, zmrzlina).

Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou a vaňou, samostatné WC, fén, kozmetické potreby, župan, papuče, veľká posteľ, pohovka, písací stôl, SAT-TV, Wi-Fi, nastaviteľná klimatizácia, trezor, telefón, minibar, set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso, balkón alebo terasa s posedením. V základnej cene je kalkulovaná izba Prestige.

https://www.constancehotels.com/en/hotels-resorts/mauritius/belle-mare-plage/

Izby v Constance Belle Mare Plage

PRESTIGE ROOM, 45 m2

Nie je možné objednať

37 komfortných zrekonštruovaných izieb sa nachádza v južnej časti rezortu a majú výhľad na bazén. Pre rodiny je možnosť prepojiť jednotlivé miestnosti a vytvoriť tak priestranný apartmán. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. V blízkosti sa nachádza reštaurácia La Kaze, ktorá je ideálna k ľahkému občerstvenie kedykoľvek počas dňa. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

PRESTIGE ROOM BEACHFRONT, 45 m2

Nie je možné objednať

67 komfortných zrekonštruovaných izieb sa nachádza v južnej časti rezortu a majú výhľad na pláž. Pre rodiny je možnosť prepojiť jednotlivé miestnosti a vytvoriť tak priestranný apartmán. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. V blízkosti sa nachádza reštaurácia La Kaze, ktorá je ideálna k ľahkému občerstvenie kedykoľvek počas dňa. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

JUNIOR SUITE, 68 m2

Nie je možné objednať

96 elegantných apartmánov s výhľadom na pláž alebo na oceán je zariadený v modernom štýle. K dispozícii tu sú pohodlné vonkajšie kreslá, spálňa s priestrannou manželskou posteľou a krásna kúpeľňa s veľkou vaňou a sprchou. Apartmán je možné prepojiť so susedným a vytvoriť tak väčší priestor pre pobyt rodiny alebo handicapovaných osôb. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

JUNIOR SUITE BEACHFRONT, 68 m2

Nie je možné objednať

53 elegantných apartmánov s výhľadom na pláž alebo na oceán je zariadený v modernom štýle. K dispozícii tu sú pohodlné vonkajšie kreslá, spálňa s priestrannou manželskou posteľou a krásna kúpeľňa s veľkou vaňou a sprchou. Apartmán je možné prepojiť so susedným a vytvoriť tak väčší priestor pre pobyt rodiny alebo handicapovaných osôb. Súčasťou je luxusná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

DELUXE SUITE, 96 m2

Nie je možné objednať

6 vzdušných a priestranných apartmánov poskytuje pôvabný výhľad na Indický oceán. Disponuje samostatnou spálňou a obývacou izbou dekorovanou dreveným nábytkom. Moderná kúpeľňa so samostatnou vaňou, sprchou, fénom, kozmetickými potrebami, županmi a papučami. Apartmán je možné prepojiť s Prestige Room a vytvoriť tak dostatočný priestor pre rodinný pobyt. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, iPhone dock, minibar, písací stôl, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

GARDEN POOL VILLA TWO BEDROOM, 375 m2

Nie je možné objednať

14 unikátnych dvojposchodových víl s bazénom Vám poskytnú úplný pokoj a súkromie. Je ideálny pre pobyt s rodinou, pretože zahŕňa dve samostatné spálne, obývaciu izbu a vonkajší jedálenský priestor. Relaxovať tu môžete na slnečných ležadlách vo vlastnej záhrade. K dispozícii je Vám tiež osobné komorník a vysokorýchlostný internet. K vybaveniu patrí SAT LCD TV v každej miestnosti, iPhone dock, DVD/CD prehrávač, PlayStation, trezor, telefón a kávovar značky Nespresso. V každej kúpeľni nájdete vaňu, sprchový kút, župany, papuče, značkovú kozmetiku a fén na vlasy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby a 3 deti alebo 4 dospelé osoby a 2 deti.

GARDEN POOL VILLA THREE BEDROOM, 525 m2

Nie je možné objednať

2 unikátne dvojposchodové vily s bazénom Vám poskytnú úplný pokoj a súkromie. Je ideálny pre pobyt s rodinou, pretože zahŕňa tri samostatné spálne, obývaciu izbu a vonkajší jedálenský priestor. Relaxovať tu môžete na slnečných ležadlách vo vlastnej záhrade. K dispozícii je Vám tiež osobné komorník a vysokorýchlostný internet. K vybaveniu patrí SAT LCD TV v každej miestnosti, iPhone dock, DVD/CD prehrávač, PlayStation, trezor, telefón a kávovar značky Nespresso. V každej kúpeľni nájdete vaňu, sprchový kút, župany, papuče, značkovú kozmetiku a fén na vlasy. Ubytovanie je možné pre 6 dospelých osôb a 3 deti.

BEACH POOL VILLA TWO BEDROOM, 375 m2

Nie je možné objednať

2 luxusné VIP vily sú určené najnáročnejším klientom, ktorí si potrpia na komfort, kvalitné služby a súkromie. Vila pozostáva zo záhrady, slnečnej terasy s výhľadom na oceán, obývačky a dvoch spální, každá s vlastnou kúpeľňou. Plážové vily majú panoramatický bazén a krytý záhradný altánok. K vybaveniu patrí SAT LCD TV v každej miestnosti, iPhone dock, DVD/CD prehrávač, PlayStation, trezor, telefón a kávovar značky Nespresso. V každej kúpeľni nájdete vaňu, sprchový kút, župany, papuče, značkovú kozmetiku a fén na vlasy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby a 3 deti alebo 4 dospelé osoby a 2 deti.

PRESIDENTIAL VILLA, 852 m2

Nie je možné objednať

Obrovská prezidentská vila ponúka všetky luxusné zariadenie, na aké si len spomeniete. Je tvorená dvoma poschodiami a nachádza sa v kľudnej časti pri bielej piesočnej pláži. Relaxovať tu môžete v súkromnom bazéne, na záhrade alebo na pohodlných ležadlách na vlastnej terase. Priestrannosť vily je ešte viac umocnená vysokými stropmi a elegantnými dekoráciami. V prízemí sa nachádzajú dve spálne s krásnou vonkajšou kúpeľňou, obývačka, jedáleň a kuchyňa. Na prvom poschodí je situovaná spálňa s veľkou manželskou posteľou a samostatná kúpeľňa. Do vybavenia patrí aj SAT-TV, DVD, CD prehrávač, hudobné kanály, Play Station, Wi-Fi, plne vybavená kuchyňa, minibar, set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso a kancelárske vybavenie (fax atď.). K dispozícii Vám tu budú dvaja komorníci. Ubytovanie je možné pre 10 dospelých osôb a 5 detí.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • polpenzia
Cena
22. 08. - 31. 08. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 099,-
29. 08. - 07. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 099,-
05. 09. - 14. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 099,-
12. 09. - 21. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 099,-
19. 09. - 28. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 099,-
26. 09. - 05. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 099,-
03. 10. - 12. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
10. 10. - 19. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
17. 10. - 25. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
24. 10. - 01. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
31. 10. - 09. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
07. 11. - 16. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
14. 11. - 23. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
21. 11. - 30. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
28. 11. - 07. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 499,-
05. 12. - 14. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 299,-
12. 12. - 21. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 299,-
Zobraziť všetky termíny

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Maurícius - Viedeň s prestupom
 • transfery letisko - hotel - letisko 
 • 7 x ubytovanie s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive podľa zvoleného hotela
 • asistenciu miestnej CK
 • asistenciu slovenského delegáta

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 199,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

 

Informácie o cene:

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie.
Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.
Pri hoteli Constance Bella Mare platí detská cena pre 1.dieťa do 7 rokov.
Pri hoteli Beachcomber Canonnier, Beachcomber Paradis, Beachcomber Trou Aux Biches, Beachcomer Royal Palm platí detská cena pre 1.dieťa do 5 rokov.
Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Dodo chodník (DODO'S TRAIL)

HLAVNÉ MESTO A BOTANICKÁ ZÁHRADA

Detail
Nákup na mieste
Let vrtulníkom nad ostrovom

CELÝ OSTROV NA DLANI

Detail
Nákup na mieste
Ile des deux Cocos (COCONUT ISLAND)

KRÁSNE ŠNORCHLOVANIE

Detail
Nákup na mieste
Wild South West

PRÍRODA A RUM

Detail
Nákup na mieste
Plávanie s delfínmi

DELFÍNI

Detail
Nákup na mieste
Deep Sea Fishing

ZÁŽITOK NA MORI

Detail
Nákup na mieste
Plavby katamaránom

KÚPANIE V KRÁSNYCH ZÁTOKÁCH

Detail

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia