RIU Palace Meloneras
Žiadne termíny

Hotel se nachádza v známej turistickej oblasti Maspalomas.

O hoteli

Popis: Hotel se nachádza v známej turistickej oblasti Maspalomas. V roku 2014 prešiel rekonštrukciou, ponúka spolu 515 izieb. Letisko je vzdialené 37 km.

Vybavenie: recepcia, minimarket, obchod se suvenírmi, požičovňa automobilov, požičovňa bicyklov, kaderníctvo. Wi-Fi pripojenie v hoteli zdarma.

Pláž: piesočná pláž, ktorú od mora oddeľujú piesočné duny. Vzdialená je cca 800 metrov od hotela.

Zábava a šport: 3 bazény, 2 „infinity“ bazény, detský bazén, wellnes centrum, vírivka, sauna, fyzioterapie, fitness centrum, ihrisko, animačné programy pre deti, zábavné programy pre dospelých, živá hudba.

Stravovanie: hlavná reštaurácia a dve À la carte reštaurácie – medzinárodná a španielska. K dispozícii sú tri bary – Lobby bar, Lounge bar s terasou a bar pri bazéne.

Vybavenie izieb: izba standard ponúka ubytovnaie v komfortnom štýle - s balkónom alebo terasou, klimatizáciou, kupélňou s WC, trezorom a minibarom, SAT TV. Wi-Fi pripojenie zdarma.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Kanárske ostrovy - sedem ostrovov v Atlantiku tvorí úplne špecifický svet. Svet vysokých vulkánov, púšťa i úrodných planín. Nekonečné piesočné pláže, zvrásnené sopečnej horniny, kríky vínnej révy, chúliacej sa v vanúcom žiaru. Dračie stromy na opustených svahoch, bujarý nočný život letovísk, hebký vyhriaty sopečný písek.Každý z ostrovov má svoje špecifiká a krásu. Kanárske ostrovy - miesto, kam je nutné sa vracať!

Gran Canaria je svojou rozlohou 1 560 km2 tretím najväčším ostrovom Kanárskeho súostrovia. Hlavné mesto Las Palmas de Gran Canaria je 8. najväčším mestom Španielska. Zo severozápadu na juhovýchod ostrov rozdeľuje centrálnej horský masív na dve veľmi rozdielne klimatické i krajinné pásma. Každá oblasť ďalej ponúka ich nespočetné miestne variácie. Vďaka tejto rôznorodosti sa o Gran Canarii hovorí ako o "miniatúrnom kontinente". Pobrežie Gran Canaria je približne 236 km dlhé, z toho 56 km zaujímajú pláže (32 km pláže piesočnaté). Najatraktívnejšia z nich je bezpochyby Playa del Inglés s piesočnými dunami, ktoré každú hodinu menia svoj tvar. Tieto až desať metrov vysoké duny vznikli rozžuvaním schránok kôrovcov, mušličiek a drobných kamienkov. Na ostrove Gran Canaria môžete svoju dovolenku pojať aktívne. Sú tu skvelé podmienky pre tenis, golf, vodné športy i rybolov. Môžete jazdiť na motokárach, lietať na padáku alebo vyraziť s turistickou výbavou do hôr. Milovníci intenzívnejšieho odpočinku dajú prednosť nespočetnému množstvu bazénov, ktoré sú v každom letovisku, a samozrejme slastnému odpočívanie na morských plážach.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia