RIU Palace Meloneras
Žiadne termíny

Hotel se nachází v známé turistické oblasti Maspalomas.

O hoteli

Popis

 • Hotel se nachází v známé turistické oblasti Maspalomas. V roce 2014 prošel rekonstrukcí, celkem nabízí 515 pokojů. Letiště je vzdáleno 37 km.

Vybavení

 • Recepce, minimarket, obchod se suvenýry, půjčovna aut, půjčovna kol, kadeřnictví. Bezdrátové internetové připojení v celém hotelu zdarma..

Pláž

 • Písečná pláž, kterou od moře oddělují písečné duny je vzdálena 800 metrů.

Zábava a sport

 • 3 bazény, 2 „infimity“ bazény, dětský bazén, wellnes centrum, vířivka, sauna, fyzioterapie, fitness centrum, brouzdaliště, animační programy pro děti, zábavné programy pro dospělé, živá hudba.

Stravování

 • Hlavní restaurace a dvě a´la cart restaurace – mezinárodní a španělská. Bazény jsou k dispozici celkem tři – Lobby bar, Lounge bar s terasou a bar u bazénu.

Vybavení pokojů

 • Standardní pokoj nabízí ubytování v komfortním stylu, s balkonem nebo terasou, klimatizací, koupelnou s WC, trezorem, minibarem, SAT TV. WiFi připojení zdarma.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Kanárske ostrovy - sedem ostrovov v Atlantiku tvorí úplne špecifický svet. Svet vysokých vulkánov, púšťa i úrodných planín. Nekonečné piesočné pláže, zvrásnené sopečnej horniny, kríky vínnej révy, chúliacej sa v vanúcom žiaru. Dračie stromy na opustených svahoch, bujarý nočný život letovísk, hebký vyhriaty sopečný písek.Každý z ostrovov má svoje špecifiká a krásu. Kanárske ostrovy - miesto, kam je nutné sa vracať!

Gran Canaria je svojou rozlohou 1 560 km2 tretím najväčším ostrovom Kanárskeho súostrovia. Hlavné mesto Las Palmas de Gran Canaria je 8. najväčším mestom Španielska. Zo severozápadu na juhovýchod ostrov rozdeľuje centrálnej horský masív na dve veľmi rozdielne klimatické i krajinné pásma. Každá oblasť ďalej ponúka ich nespočetné miestne variácie. Vďaka tejto rôznorodosti sa o Gran Canarii hovorí ako o "miniatúrnom kontinente". Pobrežie Gran Canaria je približne 236 km dlhé, z toho 56 km zaujímajú pláže (32 km pláže piesočnaté). Najatraktívnejšia z nich je bezpochyby Playa del Inglés s piesočnými dunami, ktoré každú hodinu menia svoj tvar. Tieto až desať metrov vysoké duny vznikli rozžuvaním schránok kôrovcov, mušličiek a drobných kamienkov. Na ostrove Gran Canaria môžete svoju dovolenku pojať aktívne. Sú tu skvelé podmienky pre tenis, golf, vodné športy i rybolov. Môžete jazdiť na motokárach, lietať na padáku alebo vyraziť s turistickou výbavou do hôr. Milovníci intenzívnejšieho odpočinku dajú prednosť nespočetnému množstvu bazénov, ktoré sú v každom letovisku, a samozrejme slastnému odpočívanie na morských plážach.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia