Gran Tacande Wellness & Relax
Žiadne termíny

Kanárské ostrovy - Tenerife (exclusive)
Gran Tacande Wellness & Relax

​Rezort v typickom štýle pôvdonej kanárskej architektúry nachádzajúci sa na pláži Duque v obľúbenom stredisku Adeje.  

O hoteli

Popis: rezort v typickom štýle pôvdonej kanárskej architektúry nachádzajúci sa na pláži Duque v obľúbenom stredisku Adeje. Nákupené možnosti a reštaurácie nájdete už 50 metrov od hotela. Letisko je vzdialené 20km.

Vybavenie: 24-hodinová recepcia, turistické informácie, služba concierge, zmenáreň, úschovňa batožiny, prenájom automobilov, spoločenské priestory, business centrum, práčovňa, čistiareň, minimarket, kaderníctvo, kozmetika, denná tlač, izbová služba. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v spoločných priestoroch zdarma.

Pláž: piesočná pláž Playa del Duque je vzdialená cca 70 metrov, hotelovým hosťom je prístupná cez hotelovú záhradu.

Zábava a šport: 4 bazény, detský bazén, šmykľavka, wellness centrum, masáže, sauna, vírivka, solárium, turecké kúpele, fitness centrum, aerobik, tenisový kurt, stolný tenis, prenájom automobilov, biliard, herňa, prehliadky na bicykli, knižnica, večerný zábavný program, animácie, živá hudba. 

Stravovanie: jedna hlavná reštaurácia. Ďalšia reštaurácia, v ktorej servírujú obedy, sa nachádza pri bazéne. V rezorte sa nachádzajú 4 bary. 

Vybavenie izieb: v izbe standard sa nachádza kupélňa so sprchou/vaňou a WC, sušič vlasov, papuče, balkón / terasa, TV, neobmedzené Wi-Fi pripojenie, trezor, žehliaca doska, minibar, klimatizácia.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Kanárske ostrovy - sedem ostrovov v Atlantiku tvorí úplne špecifický svet. Svet vysokých vulkánov, púšťa i úrodných planín. Nekonečné piesočné pláže, zvrásnené sopečnej horniny, kríky vínnej révy, chúliacej sa v vanúcom žiaru. Dračie stromy na opustených svahoch, bujarý nočný život letovísk, hebký vyhriaty sopečný piesok.Každý z ostrovov má svoje špecifiká a krásu. Kanárske ostrovy - miesto, kam je nutné sa vracať!

Tenerife je svojou rozlohou najväčším ostrovom Kanárskeho súostrovia, zaberá 2 034 km2 a po obvode meria 269 km (650 000 obyvateľov). Hlavným mestom je už od 19. storočia Santa Cruz, ktoré je zároveň veľmi dôležitým prístavom. O Tenerife sa často hovorí ako o malom kontinente. Ostrov má tvar trojuholníka a vďaka oblastiam s rôznymi klimatickými podmienkami sa na ňom môžete stretnúť s rôznymi rastlinami i zvieratami. Kde inde v Atlantiku môžete behom chvíľky vidieť plantáže banánov a zanedlho potom sa už guľovať v zasnežených horách?

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia