Adrian Hoteles Jardines de Nivaria
Žiadne termíny

Kanárské ostrovy - Tenerife (exclusive)
Adrian Hoteles Jardines de Nivaria

Resort se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Adeje, vedle pláže Fanabé na jihu Tenerife.

O hoteli

Popis

 • Resort se nachází na jednom z nejlepších míst v destinaci Adeje, vedle pláže Fanabé na jihu Tenerife. Nabízí stylové moderní ubytování obklopené exotickou zahradou. První nákupní možnosti jsou od hotelu ve vzdálenosti 400 metrů. Pro milovníky golfu jsou k dispozici 3 golfové hřiště vzdálených 10 minut cesty. Na letiště se dostanete cca 15-minutovou jízdou.

Vybavení

 • 24-hodinová recepce, směnárna, úschovna zavazadel, bankomat, společenské prostory, prádelna, čistírna, obchody v resortu, obchod se suvenýry, pronájem aut, kadeřnictví, kosmetika, denní tisk, pokojová služba. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici ve společných prostorách zdarma.

Pláž

 • Veřejná písečná pláž se nachází hned za pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Zábava a sport

 • Bazény, wellnes centrum, masáže, solárium, dětské hřiště, brouzdaliště, tenisový kurt, minigolf, pronájem kol, stolní tenis, kulečník, tematické večeře, živá hudba.

Stravování

 • Jedna hlavní restaurace. A´la cart restaurace: francouzsko – kanárská kuchyně, středomořská a tapas. V resortu se nachází 3 bary.

Vybavení pokojů

 • Na pokoji se standardně nachází balkon nebo terasa, klimatizace, trezor, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, SAT TV, telefon, koupelna se sprchou/vanou a WC, vysoušeč vlasů, 24-hodinový room service. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici zdarma.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Kanárske ostrovy - sedem ostrovov v Atlantiku tvorí úplne špecifický svet. Svet vysokých vulkánov, púšťa i úrodných planín. Nekonečné piesočné pláže, zvrásnené sopečnej horniny, kríky vínnej révy, chúliacej sa v vanúcom žiaru. Dračie stromy na opustených svahoch, bujarý nočný život letovísk, hebký vyhriaty sopečný piesok.Každý z ostrovov má svoje špecifiká a krásu. Kanárske ostrovy - miesto, kam je nutné sa vracať!

Tenerife je svojou rozlohou najväčším ostrovom Kanárskeho súostrovia, zaberá 2 034 km2 a po obvode meria 269 km (650 000 obyvateľov). Hlavným mestom je už od 19. storočia Santa Cruz, ktoré je zároveň veľmi dôležitým prístavom. O Tenerife sa často hovorí ako o malom kontinente. Ostrov má tvar trojuholníka a vďaka oblastiam s rôznymi klimatickými podmienkami sa na ňom môžete stretnúť s rôznymi rastlinami i zvieratami. Kde inde v Atlantiku môžete behom chvíľky vidieť plantáže banánov a zanedlho potom sa už guľovať v zasnežených horách?

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia