Adrian Hoteles Jardines de Nivaria
Žiadne termíny

Kanárské ostrovy - Tenerife (exclusive)
Adrian Hoteles Jardines de Nivaria

Resort sa nachádza na jednom z najlepších miest v destinácii Adeje, vedľa pláže Fanabé na juhu Tenerife. 

O hoteli

Popis: resort sa nachádza na jednom z najlepších miest v destinácii Adeje, vedľa pláže Fanabé na juhu Tenerife. Ponúka štýlové moderné ubytovanie obklopené exotickou záhradou. Najbližšie nákupné možnosti sú od hotela vzdialené 400 metrov. Pre milovníkov golfu sú k dispozícii 3 golfové ihriská vzdialené 10 minút cesty. Na letisko sa dostanete cca 15-minútovou jazdou.

Vybavenie: 24-hodinová recepcia, zmenáreň, úschovnňa batožiny, bankomat, spoločenské priestory, práčovňa, čistiareň, rôzne obchody v rezorte, obchod so suvenírmi, prenájom automobilov, kaderníctvo, kozmetika, denná tlač, izbová služba,. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v spoločných priestoroch hotela zdarma. 

Pláž: verejná piesočná pláž se nachádza hneď za pobrežnou promenádou. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii za poplatok.

Zábava a šport: bazény, wellnes centrum, masáže, solárium, detské ihrisko, šmykľavka, tenisový kurt, minigolf, prenájom bicyklov, stolný tenis, biliard, tematické večery, živá hudba. 

Stravovanie: jedna hlavná reštaurácia. À la carte reštaurácie: francúzsko – kanárská kuchyňa, stredomorská a tapas. V rezorte sa nachádzajú 3 bary.

Vybavenie izieb: na izbe sa štandardne nachádza balkón alebo terasa, klimatizácia, trezor, minibar, set na prípravu čaju a kávy, SAT TV, telefón, kupélňa so sprchou/vaňou a WC, sušič vlasov, 24-hodinový room service. Wi-Fi pripojenie k dispozícii zdarma. 

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Kanárske ostrovy - sedem ostrovov v Atlantiku tvorí úplne špecifický svet. Svet vysokých vulkánov, púšťa i úrodných planín. Nekonečné piesočné pláže, zvrásnené sopečnej horniny, kríky vínnej révy, chúliacej sa v vanúcom žiaru. Dračie stromy na opustených svahoch, bujarý nočný život letovísk, hebký vyhriaty sopečný piesok.Každý z ostrovov má svoje špecifiká a krásu. Kanárske ostrovy - miesto, kam je nutné sa vracať!

Tenerife je svojou rozlohou najväčším ostrovom Kanárskeho súostrovia, zaberá 2 034 km2 a po obvode meria 269 km (650 000 obyvateľov). Hlavným mestom je už od 19. storočia Santa Cruz, ktoré je zároveň veľmi dôležitým prístavom. O Tenerife sa často hovorí ako o malom kontinente. Ostrov má tvar trojuholníka a vďaka oblastiam s rôznymi klimatickými podmienkami sa na ňom môžete stretnúť s rôznymi rastlinami i zvieratami. Kde inde v Atlantiku môžete behom chvíľky vidieť plantáže banánov a zanedlho potom sa už guľovať v zasnežených horách?

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia