Whispering Palms
Žiadne termíny

Goa - riviéra Orientu (India)
Whispering Palms

Whispering Palms Beach Resort je krásny hotel, situovaný v Severnej Goa, v prostredí tropickej záhrady.

O hoteli

Popis: Whispering Palms Beach Resort je krásny hotel, situovaný v Severnej Goa, v prostredí tropickej záhrady. Nachádza sa 42 km východne od letiska Dabolim, v tesnej blízkosti troch vychýrených pláží Goa - Candolim, Calangute a Baga. Ide o jeden z najobľúbenejších a najkvalitnejších 4* hotelov tejto oblasti, ponúkajúci kombináciu tradičných goanských dekorácií a komfortných služieb, ktorý klienti opakovane navštevujú.

Vybavenie: vstupná hala s recepciou, 3 reštaurácie, zmenáreň, vonkajší bazén, fitness centrum, jacuzzi, konferenčná miestnosť, spoločenská miestnosť, práčovňa, bezbariérový prístup, kozmetický salón krásy, turistické centrum, doktor po telefóne, obchod so suvenírmi, požičovňa bicyklov,Wi-Fi pripojenie. 

Pláž: od pláže je hotel oddelený len hotelovou záhradou, samotná piesočnatá pláž Sinquerim Beach sa nachádza len vo vzdialenosti cca 150 m.

Zábava a šport: výlety do okolia,animačné programy,každodenné večerné predstavenia a aktivity (tématické večery),bazén, fitness centrum,stolové hry,biliard,plážový kriket,plážový futbal a volejbal,wellnes (SPA,masáže – za poplatok).

Stravovanie: All inclusive formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby. Zmena zloženia a služieb programu All inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela. Hostia môžu tiež navštíviť niektorú z À la carte reštaurácií alebo bar.

Vybavenie izieb: rezort má 106 izieb (typu Balcony alebo Terrace) a suít (Studio); k vybaveniu patrí moderné zariadenie, kúpeľňa sWC (solárny ohrev vody), klimatizácia, LED televízia, DVD prehrávač (na vyžiadanie),Wi-Fi pripojenie, minibar (za poplatok), kútik na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa, fén, žehlička a žehliaca doska (na vyžiadanie).V cene izba typu Standard Balcony, možnosť izieb vyššej kategórie za príplatok.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Zraz na letisku a odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Goa.

2. deň GOA

Raňajky v lietadle. Prílet do Goa. Transfer do hotela, ubytovanie.

3. - 8. deň POBYT PRI MORI

Raňajky. Voľný program na opaľovanie, kúpanie, šport a výlety. Celkom 101 km pobrežia, väčšinou dlhé, široké a viac menej prázdne pláže, lákajú už po desaťročie turistov z celého sveta. Ďalším magnetom sú priaznivé klimatické podmienky (najmä v zime), architektúra (početné portugalské koloniálne stavby z minulých storočí ako aj hindské chrámy), a taktiež  pre Európana nie úplne cudzie  civilizačné dedičstvo bývalej portugalskej kolónie: naozaj neproblematická symbióza hinduizmu, kresťanstva a islámu. Možnosť fakultatívnych výletov do starej Goa s katedrálou zo 16. storočia, alebo k vodopádu Dudhsagar so zastávkou v záhrade s tropickým korením.

9. deň GOA - VIEDEŇ

V ranných hodinách transfer na letisko a odlet do Viedne. Prílet do Viedne vo večerných hodinách.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

 • leteckú prepravu Viedeň – Goa - Viedeň s prestupmi
 • transfery klimatizovanými minibusmi
 • 7x nocľah so stravou podľa výberu
 • služby sprievodcu CK ESO travel (min. 12 osôb)
 • služby českého delegáta počas charterových letov

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

 • letiskové taxy - viď cenník
 • vízum do Indie 
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia