Copacabana Palace
Žiadne termíny

Brazília - Rio de Janeiro
Copacabana Palace

Moderný luxusný hotel je najprominentnejším hotelom v Rio de Janeiru. Rady kráľov, šejkov, filmových hviezd a iných celebrít okúsili pohostinnosť paláca na Copacabane a opakovane sa sem vracajú. Hotel má 226 izieb.

O hoteli

Popis

 • moderný luxusný hotel je najprominentnejším hotelom v Rio de Janeiru. Rady kráľov, šejkov, filmových hviezd a iných celebrít okúsili pohostinnosť paláca na Copacabane a opakovane sa sem vracajú. Hotel má 226 izieb.

Vybavenie

 • medzinárodná reštaurácia, vyhlásená talianska reštaurácia, izbový servis 24 hod., salón krásy, konferenčné centrum

Pláž

 • piesočná, priamo pred hotelom, oddelená od hotelu nábrežnou promenádou Copacabany

Zábava a šport

 • bazén, tenisový kurt, fitness, sauna

Stravovanie

 • raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácií

Vybavenie izieb

 • klimatizácia, kúpelňa sWC, TV s videoprehrávačom, telefón s dátovou prípojkou, chladnička s minibarom, trezor, fén

Maximálne 3 osoby na izbe.

Izby v Copacabana Palace

Superior City View Room, 30 m2

Nie je možné objednať

Pokoje s výhledem na zářící Rio de Janeiro vynikají svým architektonickým kouzlem. Pokoje, které se nacházejí v hlavní hotelové budově, se vyznačují vysokými stropy s nadmírou prostoru. Pokoje mají koupelnu s vanou, některé z nich sprchový kout. Mezi vybavení pokojů patří královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, psací stůl, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi připojení.

Deluxe Beach View Room, 30 m2

Nie je možné objednať

Nastartujte svůj den pohledem na jednu z nejkrásnějších pláží světa Copacabana. Všechny pokoje, které mají balkon typu Juliet, doplňují skvostný pohled na scenérii pobřeží. Tyto prostorné pokoje nabízí koupelnu s se sprchovým koutem nebo s vanou a sprchovým koutem. Mezi vybavení pokojů patří královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, psací stůl, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi připojení.

Pool Ocean View Suite, 60 m2

Nie je možné objednať

Prostorný apartmán Pool Ocean View je, jak již název napovídá, orientován výhledem na hotelový bazén a oceán za ním. Doporučujeme tento apartmán pro rodiny s dětmi, protože se tu nachází i menší kuchyň, ve které si lehce připravíte jednoduchá jídla a snacky. Mezi vybavení apartmánů patří balkon, královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, koupelna s oddělenou vanou od sprchového koutu, odpočinková místnost, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi přístup.

Avenue City View Suite, 60 m2

Nie je možné objednať

Tyto elegantní apartmány ze svých balkónů skýtají neobyčejný pohled na Rio de Janeiro. Na ploše 60m2 se nachází obývací pokoj, ložnice a koupelna s odděleným sprchovým koutem. Mezi vybavení apartmánů patří balkon, královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi přístup.

Deluxe One Bedroom Suite, 60 m2

Nie je možné objednať

Užijte si neopakovatelný západ Slunce nad vyhlášenou pláží Copacabana z vlastního balkonu. Každý z tohoto typu apartmánů má exkluzivní ložnici, odpočinkovou místnost a útulnou koupelnu. Mezi vybavení apartmánů patří balkon, královská postel nebo dvě jednolůžkové postele, koupelna s oddělenou vanou od sprchového koutu, odpočinková místnost, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi přístup.

Penthouse Suite, 100 m2

Nie je možné objednať

Apartmány Penthouse jsou opatřeny krásnými mramorovými koupelnami s vanou a odděleným sprchovým koutem. Šesté patro, ve kterém se nacházejí pouze Penthouse apartmány, zaručují hostům exkluzivní možnost využití soukromého bazénu s barem, který zaručuje ten nejlepší výhled na město. K dispozici jsou hostům také služby komorníka. Mezi standardní vybavení a služby Penthouse apartmánů patří královská postel, mramorová koupelna, soukromý bazén, terasa, služby komorníka, iPod dokovací stanice, širokoúhlá TV s prémiovými kanály, minibar, tradiční brazilské pantofle a WiFi přístup.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne cez Paríž s prestupom do Rio de Janeira.

2. deň PRÍLET DO RIO DE JANEIRA

Prílet do Rio de Janeira. Transfer do hotela podľa Vášho výberu, ubytovanie.

3. - 8.  deň POBYT V RIO DE JANEIRE

Raňajky, voľno. Rio de Janeiro je právom považované za jedno z najkrajších a najúchvatnejších miest sveta. Okrem  pobytu na pláži, športového, kultúrneho a spoločenského vyžitia je k dispozícii široká ponuka fakultatívnych výletov.

9. deň RIO DE JANEIRO - VIEDEŇ

Raňajky. Popoludní transfer na letisko v Rio de Janeire a odlet do Viedne s medzipristátim.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

 • leteckú dopravu Viedeň - Rio de Janeiro - Viedeň (s prestupmi)
 • 7x nocľah s raňajkami v hoteli (vo vybraných termínoch iný počet)
 • transfery letisko - hotel - letisko
 • asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie 

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

 • letiskové taxy - viď cenník
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia