White Sands Luxury Villas & Spa
polpenzia
 • polpenzia
29. 01. - 08. 02. 2021
 • 29. 01. - 08. 02. 2021
 • 05. 02. - 15. 02. 2021
 • 12. 02. - 22. 02. 2021
 • 26. 02. - 08. 03. 2021
 • 27. 02. - 08. 03. 2021
 • 05. 03. - 15. 03. 2021
 • 12. 03. - 22. 03. 2021
11 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
2 399 €

Zanzibar – letecky z Viedne – garantované lety s QATAR AIRWAYS
White Sands Luxury Villas & Spa

Luxusný rezort na juhovýchodnom pobreží pri pláži Paje sa rozprestiera na 4 hektároch a poskytuje maximálne súkromie. Vhodný pre náročných klientov, ktorí ocenia intimitu a luxus. 

 • let s najlepšou leteckou spoločnosťou sveta za rok 2019
 • chytľavý africký rytmus
 • nádherné pláže Indického oceánu

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku vo Viedni 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dohe.
 • 2. - 9. deň POBYT NA ZANZIBARE
  Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.
 • 10. deň ODLET DO VIEDNE
  Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo popoludňajších hodinách (cca o 14:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Viedne.
 • 11. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne v ranných hodinách.

O hoteli

POPIS: luxusný rezort na juhovýchodnom pobreží pri pláži Paje sa rozprestiera na 4 hektároch a poskytuje maximálne súkromie. Hlavné mesto Zanzibar je vzdialené asi 50 km. Vhodný pre náročných klientov, ktorí ocenia intimitu a luxus. 

VYBAVENIE: recepcia s lobby barom, strešný bar, plážový bar, hlavnú reštauráciu, samostatné vily s vlastným bazénom a záhradou. K dispozícii spoločný bazén. Detské ihrisko, hračky, Tv a dvd. Opatrovanie detí za poplatok. Zabezpečenie rôznych výletov - morské safari ( výlet typickou loďou, šnorchlovanie popri korálových útesoch), plávanie s delfínmi, výlet do Stone Town, okružná cesta po plantážach exotickej koreninovej farmy a mnoho ďalších. 

PLÁŽ: pláž Paje s jemným bielym pieskom priamo pri rezorte. Ležadlá a slnečníky na súkromnej pláži.

ZÁBAVA A ŠPORT: bazén, ležadlá a slnečníky, spa centrum s ponukou masáží a kozmetických procedúr, fitness centrum, kitesurfing a vodné športy vo vlastnom centre s možnosťou lekcií kitesurfingu, windsurfov, šnorchlov a okuliarov, paddleboardov, kajakov, petangové ihrisko, stolný tenis, stôl na pool, požičiavanie bicyklov. Tématické hudobné a zábavné večery počas hlavnej sezóny. 

STRAVOVANIE: polpenzia - možnosť príplatku za All inclusive (110,- EUR/osoba/noc), alebo All inclusive Premium (180,- EUR/osoba/noc). Jedlá sú pripravované z čerstvých surovín, jedlá s typickým africkým nádychom. Organické bylinky, ovocie a zelenina sú z lokálnych zdrojov, denne čerstvé plody mora od miestnych rybárov. Za príplatok možnosť romantickej večere na pláži ( nutné objednať 24 hodín vopred). 

VYBAVENIE IZIEB: nachádza sa tu len 11 víl, 3 luxusné vily a 3 izby Cinnamon. Každá vila je orientovaná k oceánu a skladá sa z 2 jednotiek prepojených záhradou s terasou a súkromným bazénom. Pozostáva z obývacej časti s vysokým stropom a jedálenským stolom a komfortnej spálne s manželskou posteľou King size, šatníka, kúpeľne s dažďovou sprchou a vonkajšou vaňou. K dispozícii je Wi-Fi, SAT-TV, klimatizácia, ventilátor, moskytiéra, trezor na laptop, žehliace príslušenstvo, sušič na vlasy, minibar, kútik na prípravu kávy a čaju, komorník, denné upratovanie, príprava izby na spanie - odostlanie postelí, zatiahnutie moskytiéry. V základnej cene ja izby typu Cinnamon.

https://www.whitesandvillas.com/

Izby v White Sands Luxury Villas & Spa

CINNAMON ROOM, 42 m2

Nie je možné objednať

Základný typ ubytovania je kompromis medzi cenou a vysokým štandardom služieb. Izby sa nachádzajú v jednej budove s výhľadom do záhrady a asi 100 metrov od pláže. Vybavenie izieb je kúpeľňa s umývadlom, sprcha, WC, fén, posteľ s moskytiérou, stropný ventilátor, klimatizácia, SAT-TV, Wi-Fi, set na prípravu čaju/kávy, minibar, žehlička, rádio, terasa s posedením a vonkajšou vírivkou.

CINNAMON FAMILY ROOM, 55 m2

Nie je možné objednať

Základný typ ubytovania, ktorý sa nachádza v budove s výhľadom do záhrady a asi 100 metrov od pláže. Izba má spálňu s manželskou posteľou, spálňu s dvoma samostatnými posteľami, dve kúpelne a obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou. Vybavenie izieb je kúpeľňa s umývadlom, sprcha, WC, fén, posteľ s moskytiérou, stropný ventilátor, klimatizácia, SAT-TV, Wi-Fi, set na prípravu čaju/kávy, minibar, žehlička, rádio, terasa s posedením a vonkajšou vírivkou.

DELUXE, 55 m2

Nie je možné objednať

Krásna izba s vlastnou kúpeľňou sa nachádza v prezidentskej päťizbovej vile na prízemí alebo poschodí. Izba zdieľa vchod do vily, záhradu, vírivku a obývaciu izbu s ďalšími 3 izbami. Má vlastnú kúpeľňu s vonkajšou sprchou, fénom, 2 umývadlami, písacím stolom, šatníkovou skriňou a terasou alebo balkónom. Vybavenie je SAT-TV, ventilátor, klimatizácia, posteľ s moskytiérou, set na prípravu čaju/kávy, rádio, minibar, žehlička.

DELUXE ROOM WITH SHARED POOL, 55 m2

Nie je možné objednať

Krásna izba s vlastnou kúpeľňou sa nachádza vo vile s 2 spálňami na prízemí alebo poschodí. Izba zdieľa vchod do vily, záhradu, bazén a obývaciu izbu s ďalšou izbou. Má vlastnú kúpeľňu s vonkajšou sprchou, fénom, 2 umývadlami, písacím stolom, šatníkovou skriňou a terasou alebo balkónom. Vybavenie je SAT-TV, ventilátor, klimatizácia, posteľ s moskytiérou, set na prípravu čaju/kávy, rádio, minibar, žehlička.

DELUXE FAMILY ROOM WITH PRIVATE POOL, 110 m2

Nie je možné objednať

Izby Deluxe sú jednotlivé izby umiestnené v prezidentskej luxusnej vile. Hostia ubytovaní v týchto izbách majú prístup a zdieľajú spoločné vybavenie vily, ako je vchod do vily, spoločenská miestnosť a kuchyňa. Family Deluxe Room sa skladá z dvoch izieb zdieľajúcich jednu kúpeľňu: jednu hlavnú izbu s manželskou posteľou King a druhú s 2 samostatnými posteľami. Izba má navyše vchod do súkromnej miestnosti a veľký súkromný bazén. Vybavenie je SAT-TV, ventilátor, klimatizácia, posteľ s moskytiérou, set na prípravu čaju/kávy, rádio, žehlička a terasa s posedením.

BEACHFRONT ONE-BEDROOM VILLA, 55 m2

Nie je možné objednať

Vila pri pláži s jednou spálňou je navrhnutá ako dve budovy prepojené drevenou terasou. Izba s vlastnou kúpeľňou, sprchou, dvoma umývadlami, fénom, samostatnou toaletou, posteľou King size s moskytiérou, SAT-TV, klimatizáciou, ventilátorom, setom na prípravu čaju/kávy, žehličkou, minibarom a šatníkom. Vila má obývaciu izbu s vysokým stropom a posedením, veľkú terasu, súkromný bazén, 750 m2 súkromného pozemku, ležadlá a vonkajšiu kúpeľňu s vonkajšou sprchou a vaňou. Vila je obklopená sviežou záhradou a je umiestnená na pláži s priamym prístupom na pláž. Vila je obsluhovaná komorníkom pre vaše maximálne pohodlie.

FAMILY TWO-BEDROOM VILLA, 110 m2

Nie je možné objednať

Rodinná vila s dvoma spálňami, ktorá je ideálna pre rodiny a malé skupiny cestujúcich, obsahuje dve izby s vlastnou kúpeľňou o výmere 55 m2 prepojené vonkajším schodiskom. Izba s vlastnou kúpeľňou, sprchou, dvoma umývadlami, fénom, samostatnou toaletou, posteľou King size s moskytiérou, SAT-TV, klimatizáciou, ventilátorom, setom na prípravu čaju/kávy, žehličkou, minibarom a šatníkom. Vila má obývaciu izbu s vysokým stropom a posedením, veľkú terasu, súkromný bazén, 750 m2 súkromného pozemku, ležadlá, vonkajšiu kúpeľňu s vonkajšou sprchou a vaňou. Vila je obklopená sviežou záhradou a má výhľad do záhrady. Vila je obsluhovaná komorníkom pre vaše maximálne pohodlie.

PRESIDENTIAL FIVE-BEDROOM VILLA, 526 m2

Nie je možné objednať

Prezidentská vila s 5 spálňami a 4 kúpeľňami je ideálna pre väčšie rodiny a skupiny do 10 dospelých. Má strešnú terasu s vírivkou, kompletne vybavenú kuchyňu, veľkú obývaciu izbu a viac ako 700 m2 súkromného pozemku. V záhrade je ďalšia vírivka. Izby sú nasledovné: hlavná spálňa, dve izby s vlastnou kúpeľňou, spálňa (king size), spoločná kúpeľňa s ďalšou menšou izbou (2 postele). Vybavenie je SAT-TV, ventilátor, klimatizácia, posteľ s moskytiérou, set na prípravu čaju/kávy, rádio, minibar, žehlička. Vila je obklopená sviežou záhradou a je obsluhovaná komorníkom pre vaše maximálne pohodlie.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • polpenzia
Cena
29. 01. - 08. 02. 2021 11 dní / 8 nocí 1 polpenzia 2 399,-
05. 02. - 15. 02. 2021 11 dní / 8 nocí 1 polpenzia last minute   2 199,- základná cena   2 399,-
12. 02. - 22. 02. 2021 11 dní / 8 nocí 1 polpenzia last minute   2 199,- základná cena   2 399,-
26. 02. - 08. 03. 2021 11 dní / 8 nocí 1 polpenzia last minute   2 199,- základná cena   2 399,-
27. 02. - 08. 03. 2021 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 2 099,-
05. 03. - 15. 03. 2021 11 dní / 8 nocí 1 polpenzia last minute   2 199,- základná cena   2 399,-
12. 03. - 22. 03. 2021 11 dní / 8 nocí 1 polpenzia last minute   2 199,- základná cena   2 399,-
Zobraziť všetky termíny

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu s QATAR AIRWAYS na trase Viedeň – Zanzibar – Viedeň s prestupom v Dohe
 • stravu a nápoje na palube lietadla
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 7 alebo 8 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami či All inclusive 
 • asistenciu partnerskej CK 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
 • vstupné vízum do Tanzanie (50,- USD elektronicky vopred)
 • fakultatívne výlety a safari
 • pobytovú taxu 1,- USD/osoba/noc
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

QR0184    VIEDEŇ           DOHA              16:10    23:20

QR1351    DOHA              ZANZIBAR      02:20    08:20

QR1351    ZANZIBAR      DOHA              17:15    23:25 

QR0189    DOHA              VIEDEŇ           02:25    06:10

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”

Informácie o cene:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie a jednolôžkovú izbu spracujeme na vyžiadanie.
Termíny nie je možné predlžovať. Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR, cestovné poistenie 3,50 EUR/osoba/deň, vstupné vízum a pobytovú taxu.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre 1. dieťa vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvoma dospelými osobami, ak nie je uvedené inak.
Pri hoteli TUI Blue Bahari platí detská cena 1.dieťa do 14 rokov. Pri hoteli RIU La Gemma platí detská cena 1.dieťa do 6 rokov.
Pri hoteli Hilton Nungwi platí detská cena pre 1.dieťa do 6 rokov. Pri hoteli Melia Zanzibar platí destká cena pre 1.dieťa do 4 rokov.
Pri hoteli Mnemba Island Lodge platí detská cena pre 1.dieťa do 6 rokov. Pri hoteli White Sands Luxury platí detská cena pre 1.dieťa do 4 rokov.
Pri hoteli The Residence platí detská cena pre 1.dieťa do 6 rokov. Pri hoteli Tulia Zanzibar platí detská cena pre 1.dieťa do 3 rokov.
Pri hoteli Diamonds Star of the East *****+ je možné zaistiť ubytovanie v dvojspálňovej vile (kapacita až 6 osôb), ceny na vyžiadanie v CK. Večera v hoteli Langi Langi Bungalows za príplatok 39,- EUR/osoba.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
VÝLET ZA SPOZNÁVANÍM KORENIA (SPICE TOUR)

FARMA KORENIA

Detail
Nákup na mieste
NÁVŠTEVA PRALESA JOZANI (JOZANI FOREST)

MIESTNA FAUNA

Detail
Nákup na mieste
PRISON ISLAND (PRISON ISLAND TOUR)

KRÁSNE KÚPANIE A OBROVSKÉ KORYTNAČKY

Detail
Nákup na mieste
PREHLIADKA STONE TOWN (STONE TOWN CITY TOUR)

ÚŽASNÉ HLAVNÉ MESTO

Detail
Nákup na mieste
MODRÉ SAFARI (SAFARI BLUE)

MAGICKÁ PLAVBA

Detail
Nákup na mieste
OSTROV MNEMBA (SEAFARI)

NAJLEPŠIE ŠNORCHLOVANIE

Detail

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia