Langi Langi Beach Bungalows
Žiadne termíny
2v1
V rámci jedného zájazdu postupne vystriedate niekoľko destinácií a hotelov a dovolenku si obohatíte aj o prvky poznávacieho zájazdu. Zistite viac

Keňa - Zanzibar
Langi Langi Beach Bungalows

Štýlový menší hotel len s 32 priestranými izbami s rodinnou atmosférou leží v stredisku Nungwi, 60 min. jazdy od letiska. Hotel dýcha pravou africkou atmosférou a spoločné priestory sú vybavené pravými starožitnosťami z dôb vlády sultánov.

Hotely

V rámci zájazdu do tejto destinácie si môžete vybrať z nižšie vypísaných hotelov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky na kvalitné ubytovanie, stravu a ďalšie s tým súvisiace služby.

Langi Langi Beach Bungalows

Popis: štýlový menší hotel len s 32 priestranými izbami s rodinnou atmosférou leží v stredisku Nungwi, 60 min. jazdy od letiska. Hotel dýcha pravou africkou atmosférou a spoločné priestory sú vybavené pravými starožitnosťami z dôb vlády sultánov.

Vybavenie: 1 reštaurácia,1 bar, bazén, ležadlá pri bazéne, Wi-Fi v lobby hotela pre hotelových hostí zdarma, za poplatok: práčovňa, masáže, kopírovanie, telefón, fax, ponuka výletov. V hoteli možno platiť embosovanou kreditnou kartou.

Pláž: biela piesočná pláž priamo pri hoteli, je nutné zísť po schodoch či prejsť areálom vedľajšieho hotela (cca 50m).

Zábava a šport: kuchárske lekcie, špecializované na svahilskú kuchyňu, za poplatok: potápačské centrum PADI, kajaky, šnorchlovanie, plachtenie.

Stravovanie: raňajky – strava formou bufetu, za príplatok polpenzia alebo plná penzia. Hotel dáva priestor hlavne výbornej svahilskej kuchyni a miestnym špecialitám, ale ponúka i medzinárodnú kuchyňu. Hotelová kuchyňa je preslávená na celom ostrove. (Príplatok za večeru 39,- EUR/osoba/deň).

Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, individuálne nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, moskytiera, telefón, trezor  (zadarmo), chladnička, sušič vlasov k zapožičaniu na recepcii, balkón, alebo terasa. V základnej cene izba Standard Garden View.

Maximálne 3 osoby na izbe, 2 dospelé s 2 malými deťmi možno ubytovať v hoteli vyššieho štandardu za príplatok len na vyžiadanie a spätné potvrdenie od hotela. (Detská cena platí pre 1.dieťa do 12 rokov).

Vyšší štandard ubytovanie spracujeme na vyžiadanie - izba Pool View, Sea View Suite, Marhaba Suite a Zanibar Suite.

http://www.langilangizanzibar.com/ 

Reef Hotel

Popis

 • pekný, aktívny hotel so 134 izbami je umiestnený priamo na pláži, 18 km od letiska v Mombase a iba 10 km od centra mesta

Vybavenie

 • 2 reštaurácie, 3 bary, obchody, 3 sladkovodné bazény a detský bazén, jaccuzi, detský klub, diskotéka, kozmetické a kadernícke služby, masáže a kúpele za poplatok, konferenčná miestnosť, práčovňa za poplatok, stráženie detí za poplatok, internetová kaviareň. 1,5 km od hotela sa nachádza golfové ihrisko Nyali.

Pláž

 • piesčitá s výskytom koralov (cca 500 m od brehu). Odporúčame obuv do vody. Ležadlá a slnečníky na pláži zdarma

Zábava a šport

 • centrum vodných športov (potápanie, rybárčenie, lode s preskleným dnom, kajaky, vodné bicykle, windsurfing), tenisové kurty, plážový volejbal, kurty na lenivý tenis, biliard, vodný aerobik, stolný tenis, šípky večerné animačné programy (disko, tanečné večery, živá hudba atď.)

Stravovanie

 • polpenzia alebo All inclusive.

Vybavenie izieb

 • kúpeľňa s WC, klimatizácia, telefón, trezor za poplatok, TV, balkón

Možnosť ubytovania 2 dospelých s 2 detmi na izbe.
Výhľad na more.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE), PRÍLET NA ZANZIBAR

Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet v ranných hodinách. Popoludní prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Pobyt s polpenziou, plnou penziou či so službou All Inclusive. Nocľah.

2. - 5. deň POBYT PRI MORI NA ZANZIBARE

Pobyt pri mori s polpenziou, plnou penziou alebo All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy, fakultatívne výlety. Odporúčame využiť bohatej ponuky fakultatívnych výletov. Zanzibar ponúka skvelé podmienky k hĺbkovému potápaniu a taktiež na šnorchlovanie.

6. deň ZANZIBAR – MOMBASA (KEŇA)

V skorých ranných hodinách transfer na letisko a odlet do Mombasy. Uvítanie na letisku a transfer do vybraného hotela na severnom alebo južnom pobreží. Pobyt s polpenziou, plnou penziou alebo All Inclusive. Nocľah.

7. - 10. (11.) deň POBYT V KENI S MOŽNOSŤOU SAFARI

Pobyt pri mori s polpenziou, plnou penziou alebo All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy, fakultatívne výlety. Odporúčame využiť ponuku safari a vydať sa do niektorého z keňských národných parkov.

11. (12.) deň ODLET Z MOMBASY

Transfer na letisko, popoludní odlet do Prahy.

12. (13.) deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)

V skorých ranných hodinách prílet do Prahy.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

 • leteckú dopravu Praha - Zanzibar a Mombasa - Praha s medzipristátím (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok)
 • transfery letisko - hotel - letisko
 • 5 x nocľah vo vybranom hoteli na Zanzibare
 • let Zanzibar - Mombasa
 • 5 x (6x) nocľah vo vybranom hoteli v Keni
 • služby českého delegáta

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

 • letiskové taxy - viď cenník       
 • vstupné víza Tanzania (50, - USD na mieste), Keňa (50, - USD, na mieste)
 • odletovú taxu zo Zanzibaru (48, - USD pri odlete)
 • fakultatívne výlety a safari
 • cestovné poistenie ECP 2,70 EUR/osoba/deň

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Odporúčané zájazdy

Mohlo by sa vám páčiť

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia