Sandos Caracol Eco Resort & Spa
Žiadne termíny

Nachádza sa pri krásnej, bielej piesočnatej pláži v oblasti Riviera Maya, od medzinárodného letiska v Cancúne je vzdialený 45 minút jazdy a iba 15 minút od centra mesta Playa del Carmen. Hotel má 2 oddelené hotelovej časti, pre rodiny s deťmi a pre dospelých od 21 rokov a vlastný aquapark.

 • priamy let z Viedne s AUSTRIAN AIRLINES
 • krásne pláže a kvalitné hotely
 • história Mayov a pamiatky
 • atrakcie, vodné a adrenalínové parky

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitom letovisku Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumal (transfer trvá cca 2 hodiny).
 • 2. - 10. deň POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN
  Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumal. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách Á la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulum. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis:  nachádza sa pri krásnej, bielej piesočnatej pláži v oblasti Riviera Maya, od medzinárodného letiska v Cancúne je vzdialený 45 minút jazdy a iba 15 minút od centra mesta Playa del Carmen. Hotel má 2 oddelené hotelovej časti, pre rodiny s deťmi a pre dospelých od 21 rokov a vlastný aquapark. 

Vybavenie: niekoľko bazénov a 17 šmýkačiek, detský miniklub, niekoľko reštaurácií, barov. V hoteli je obchodné centrum, fitness, kúpeľe, salón krásy. Pripojenie wifi vo verejných priestoroch hotela zdarma. 

Pláž: hotel ustupuje krásnej panenskej pláži s jemným bielym pieskom 

Zábava a šport: hotel ponúka veľa príležitostí na športovanie - tenis, futbal, vodné športy na pláži, golf neďaleko hotela (18 jamkové ihrisko) za príplatok, fitness a posilňovňa. Večerné a denné animačné programy pre deti a dospelých, diskotéka. 

Stravovanie: 24 hodinový servis All inclusive, raňajky, obed a večere formou bufetu, možnosť večerí á la carte. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje neobmedzene. Medzinárodné koktaily na diskotéke v cene. 

Vybavenie izieb: štandardné klimatizované izby majú klimatizáciu, kúpeľňu s vaňou a WC, sušič vlasov, TV so satelitným príjmom, kávovar, minibar, trezor, balkón alebo terasu. Izby vyššej kategórie sú za príplatok.

https://www.sandos.com/sandos-caracol/eco-all-inclusive-resort

Izby v Sandos Caracol Eco Resort & Spa

Standard Room, 39 m2

Nie je možné objednať

Štandardné izby sú orientované do okolia hotela s výhľadom na okolitú zeleň. Všetky izby vo Family Section sú z „Eco Collection“ a sú vybavené Wi-Fi, trezorom, minibarom, kúpeľňou so sprchou, fénom na vlasy, žehličkou na vlasy a žehliacou doskou, županmi a papučami, zariadeným balkónom alebo terasou.

Eco Family Superior, 30 m2

Nie je možné objednať

Izby ideálne pre rodiny s deťmi sú vybavené king-size posteľou a poschodovou posteľou pre deti. Všetky izby vo Family Section sú z „Eco Collection“ a sú vybavené Wi-Fi, trezorom, minibarom, fénom na vlasy, žehličkou na vlasy a žehliacou doskou, županmi a papučami.

Eco Family Suite, 41 m2

Nie je možné objednať

Izby ideálne pre rodiny s deťmi s menším bazénom na balkóne a výhľadom na bujnú vegetáciu. Izby sú vybavené king-size posteľou a poschodovou posteľou pre deti. Všetky izby vo Family Section sú z „Eco Collection“ a sú vybavené Wi-Fi, trezorom, minibarom, fénom na vlasy, žehličkou na vlasy a žehliacou doskou, županmi a papučami. V izbe sa nachádza king-size posteľ a poschodová posteľ pre 3 deti. Kúpeľňa je vybavená dvomi sprchami, dvomi umývadlami a WC.

Eco Family Penthouse, 64 m2

Nie je možné objednať

Luxusná suite pre rodiny s výhľadom na vodný park. Nachádza sa tu spálňa s king-size posteľou a vlastnou kúpeľňou, druhá spálňa s poschodovou posteľou pre 3 deti a pohovkou, kúpeľňou, šatníkom a TV. Všetky izby vo Family Section sú z „Eco Collection“ a sú vybavené Wi-Fi, trezorom, minibarom, kúpeľňou so sprchou, fénom na vlasy, žehličkou na vlasy a žehliacou doskou, županmi a papučami, zariadeným balkónom alebo terasou.

Select Club Superior Room, 39 m2

Nie je možné objednať

Izby sa nachádzajú v časti len pre dospelých (18+) v blízkosti Sandos Caracol. Majú výhľad na okolitú bujnú vegetáciu, zariadený balkón, king-size posteľ alebo dve double postele a kúpeľňu s dvomi umývadlami, WC a sprchou. K výhodám Select clubu patrí bazén s jacuzzi len pre dospelých, privátny check-in, oddelená časť na pláži s balijskými ležadlami, vstup do exkluzívneho Clubhouse pri mori (prémiové drinky, skrinky a sprchy, lounge area), á la carte raňajky pri bazéne v La Jungla Restaurant a 24-hodinový room service.

Select Club Deluxe, 41 m2

Nie je možné objednať

Izby Deluxe v časti len pre dospelých s výhľadom na okolitú bujnú vegetáciu a jacuzzi vaňou v kúpeľni. V spálni sa nachádza king-size posteľ, TV, stolík na make-up a pohovka. K výhodám Select clubu patrí bazén s jacuzzi len pre dospelých, privátny check-in, oddelená časť na pláži s balijskými ležadlami, vstup do exkluzívneho Clubhouse pri mori (prémiové drinky, skrinky a sprchy, lounge area), á la carte raňajky pri bazéne v La Jungla Restaurant a 24-hodinový room service.

Select Club Penthouse, 62 m2

Nie je možné objednať

Priestranný penthouse ponúka oddelenú spálňu s king-size posteľou a TV, obývaciu časť s pohovkou a jacuzzi a ležadlá na opaľovanie na privátnej terase s výhľadom na okolitú bujnú vegetáciu. K výhodám Select clubu patrí bazén s jacuzzi len pre dospelých, privátny check-in, oddelená časť na pláži s balijskými ležadlami, vstup do exkluzívneho Clubhouse pri mori (prémiové drinky, skrinky a sprchy, lounge area), á la carte raňajky pri bazéne v La Jungla Restaurant a 24-hodinový room service.

Royal Elite Superior, 39 m2

Nie je možné objednať

Izby s vynikajúcou polohou v blízkosti pláže aj hlavného bazéna. K vybaveniu izby patrí zariadený balkón alebo terasa, klimatizácia, minibar, trezor, iPod dock station, SAT TV, žehlička so žehliacou doskou a kúpeľňa s dvomi umývadlami, WC, sprchou, fénom na vlasy. Najviac „eco friendly“ časť rezortu ponúka množstvo výhod ako Wi-Fi zdarma na izbe, nákupnú pasáž, centrum vodných športov, bazén a fitness centrum len pre dospelých, chill out a hlavný bazén, aquapark, exkluzívnu recepciu, á la carte reštaurácie, privátne služby concierge a ďalšie.

Royal Elite One Bedroom Suite, 62 m2

Nie je možné objednať

Izby vhodné pre rodiny s deťmi ponúkajú spálňu s king-size posteľou, oddelenú obývaciu časť s pohovkou, priestranný balkón alebo terasu s výhľadom na bazén a čiastočne aj na more, kúpeľňu so sprchou, WC a dvomi umývadlami. Najviac „eco friendly“ časť rezortu ponúka množstvo výhod ako Wi-Fi zdarma na izbe, nákupnú pasáž, centrum vodných športov, bazén a fitness centrum len pre dospelých, chill out a hlavný bazén, aquapark, exkluzívnu recepciu, á la carte reštaurácie, privátne služby concierge a ďalšie.

Royal Elite Penthouse, 62 m2

Nie je možné objednať

Penthouse s jacuzzi priamo v spálni, oddelenou obývacou časťou s pohovkou a priestranným balkónom s ležadlami na opaľovanie. Ponúka výhľad na bazéna lebo čiastočne aj na more. Najviac „eco friendly“ časť rezortu ponúka množstvo výhod ako Wi-Fi zdarma na izbe, nákupnú pasáž, centrum vodných športov, bazén a fitness centrum len pre dospelých, chill out a hlavný bazén, aquapark, exkluzívnu recepciu, á la carte reštaurácie, privátne služby concierge a ďalšie.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Cancún - Viedeň / priamy let s AUSTRIAN AIRLINES
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • 10 x ubytovanie sa daným stravovaním                    
 • asistenciu miestnej CK
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • komplexné cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS095    VIEDEŇ                 CANCUN         10:40    16:10

OS096    CANCUN               VIEDEŇ           18:05    11:30 + 1 deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Chichen Itzá

PO STOPÁCH MAYOV

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Tulum a Cobá

HISTÓRIA A PLÁŽ

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Paradise Island

ISLA CONTOY A ISLA MUJERES

Orientačná cena: 125,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xel-ha All inclusive

ZÁBAVA ALL INCLUSIVE

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xcaret Plus

ZÁBAVA CELÝ DEŇ

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Isla Holbox

FAUNA A FLÓRA

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rezervácia Sian Ka´an

PRÍRODA A ŠNORCHLOVANIE

Orientačná cena: 135,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Rio Lagartos a Ek Balám

PLAMENIAKY A PIRAMÍDY

Orientačná cena: 145,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Veľrybie žraloky

PLÁVANIE SO ŽRALOKOM

Orientačná cena: 180,- EUR/osoba
Detail
Nákup na mieste
Xplor

ADRENALÍN

Orientačná cena: 120,- EUR/osoba
Detail
,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia