Beachcomber Paradis Golf Resort
raňajky
 • raňajky
22. 08. - 31. 08. 2020
 • 22. 08. - 31. 08. 2020
 • 29. 08. - 07. 09. 2020
 • 05. 09. - 14. 09. 2020
 • 12. 09. - 21. 09. 2020
 • 19. 09. - 28. 09. 2020
 • 26. 09. - 05. 10. 2020
 • 03. 10. - 12. 10. 2020
 • 10. 10. - 19. 10. 2020
 • 17. 10. - 25. 10. 2020
 • 24. 10. - 01. 11. 2020
 • 31. 10. - 09. 11. 2020
 • 07. 11. - 16. 11. 2020
 • 14. 11. - 23. 11. 2020
 • 21. 11. - 30. 11. 2020
 • 28. 11. - 07. 12. 2020
 • 05. 12. - 14. 12. 2020
 • 12. 12. - 21. 12. 2020
10 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
1 799 €

Maurícius - individuálne - odlet Viedeň, Budapešť, Praha
Beachcomber Paradis Golf Resort

Luxusný dvojposchodový komplex s 293 izbami a najväčšou lagúnou na ostrove ponúka maximálne možné pohodlie na luxusnú a ničím nerušenú dovolenku, vzdialenosť 70 km letiska a 45 km od hlavného mesta Port Louis

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.
 • 2. deň PRÍLET NA MAURÍCIUS
  Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.
 • 3. - 8. deň POBYT NA MAURÍCIUSE
  Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: luxusný dvojposchodový komplex s 293 izbami a najväčšou lagúnou na ostrove ponúka maximálne možné pohodlie na luxusnú a ničím nerušenú dovolenku. Jeden z najlepších rodinných hotelov na ostrove je zasadený do prostredia bujnej exotickej zelene na privátnom polostrove s úchvatnou panorámou hory Le Morne a má vlastné 18-jamkové golfové ihrisko Paradis Golf Club. Hotel susedí s Dinarobin Bechcomber Golf Resort  s ktorým zdieľajú spoločné zariadenia ako tenisové kurty, wellness Spa Beachcomber, fitness centrum či golfovú akadémiu. Vzdialenosť 70 km letiska a 45 km od hlavného mesta Port Louis.

Vybavenie: 4 reštaurácie, 5 barov, veľký bazén, fitness centrum, detský kútik so strážením detí, turistické centrum, zmenáreň, business centrun, Wi-Fi pripojenie, mietsnosť na sprchu a prezlečenie pred odchodom, požičovňa horských bicyklov a áut, obchodíky so suvenírmi.

Pláž: dlhé pláže s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá,slnečníky a osušky v celom areáli zdarma. 

Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum (masáže, sauna, parná sauna, relaxačný bazén, kaderníctvo), 6 tenisových kurtov, stolný tenis, futbal, boccia, volejbal, jóga, vodný aerobik, strečing, za poplatok (horské bickyle, lekcie tenisu, tenisové vybavenie, potápanie, kite surfing), vodné lyže, windusrfing, vodné bicykle, kajaky, paddle board, výlety loďou s preskleným dnom, potreby na šnorchlovanie, veľmi kvalitné 18-jamkové golfové ihrisko (par 72), hotel organizuje zábavné večery pre hotelových hostí.

Stravovanie: raňajky formou luxusného bufetu, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii. Za príplatok polpenzia alebo Escape Package (neobmedzené množstvo alko a nealko miestnych nápojov, minibar s nealko a miestnym pivom, výber importovaných alko nápojov /pivo, rum, vodka, gin, whisky, brandy, kvalitné víno/, importované soft nápoje, čerstvé džúsy, milkshake, domáce ľadové čaje, čaj, výber káv a horúca čokoláda, obed v sesterských hoteloch Beachcomber Dinarobin a Trou Aux Biches).

Vybavenie izieb: kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou, sprchou, fénom, županmi, papučami, kozmetickými potrebami, samostatné WC, SAT-TV, nastaviteľná klimatizácia, trezor, rádio, set na prípravu čaju/kávy, telefón, minibar, balkón alebo terasa s výhľadom na more. V základnej cene je kalkulovaná izba Tropical.

https://www.beachcomber-hotels.com/en/hotel/paradis-golf-resort-spa

Izby v Beachcomber Paradis Golf Resort

TROPICAL ROOM, 76 m2

Nie je možné objednať

Moderne zariadené izby sú priestranné a majú veľkú terasu s pohodlným sedením, luxusnú kúpeľňu so sprchou a samostatnou vaňou, županmi, papučami, fénom na vlasy, kozmetickými potrebami a aj veľkú šatníkovú časť. Táto izba je ideálna pre páry cestujúce samy alebo s deťmi a nachádza sa v blízkosti všetkých hotelových zariadení a reštaurácií a len pár krokov od pláže. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

OCEAN ROOM, 50 m2

Nie je možné objednať

Pohodlná a elegantná miestnosť sa nachádza len niekoľko krokov od pláže a má panoramatický výhľad na oceán. Spálňa s manželskou posteľou prechádza do obývacieho priestoru a terasy, ktorá je obklopená tropickou záhradou. Luxusná kúpeľňa je osvetlená denným svetlom a disponuje samostatnou vaňou a sprchou. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

TROPICAL BEACHFRONT ROOM, 76 m2

Nie je možné objednať

Moderne zariadené izby pár krokov od pláže sú priestranné a majú veľkú terasu s pohodlným sedením, luxusnú kúpeľňu so sprchou a samostatnou vaňou, županmi, papučami, fénom na vlasy, kozmetickými potrebami a aj veľkú šatníkovú časť. Táto izba je ideálna pre páry cestujúce samy alebo s deťmi a nachádza sa v blízkosti všetkých hotelových zariadení a reštaurácií a len pár krokov od pláže. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

OCEAN BEACHFRONT ROOM, 50 m2

Nie je možné objednať

Pohodlná a elegantná miestnosť sa nachádza len niekoľko krokov od pláže a má panoramatický výhľad na oceán. Spálňa s manželskou posteľou prechádza do obývacieho priestoru a terasy, ktorá je obklopená tropickou záhradou. Luxusná kúpeľňa je osvetlená denným svetlom a disponuje samostatnou vaňou a sprchou. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

TWO BEDROOM TROPICAL FAMILY SUITE, 152 m2

Nie je možné objednať

Perfektný apartmán pre rodinu s deťmi sa nachádza v príjemnom prostredí tropickej vegetácie. Skladá sa z dvoch prepojených izieb typu Tropical. Hlavná spálňa prechádza do obývacej salónika a terasy. Elegantná dekorácia je doplnená prvkami červenej, šedej a béžovej. Diskrétna chodbička vedie do detskej izby. Rodičia tu môžu využiť aj špeciálne doplnky a výrobky určené na starostlivosť o tých najmenších. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 4 deti.

SENIOR SUITE BEACHFRONT, 147 m2

Nie je možné objednať

Priestranný apartmán zariadený v luxusnom štýle sa nachádza pri pláži a je ideálny pre páry hľadajúce súkromie a pohodlie. Tmavý drevený nábytok je doplnený sviežou zelenou a mäkkou béžovou farbou. K apartmánu patrí čiastočne súkromná záhrada vedúce do elegantnej svetlej kúpeľne. Súkromné schodisko vedie z balkóna priamo do záhrady a na pláž, kde budete môcť využiť relaxačné lehátka a služby hotelového kiosku. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, DVD prehrávač, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

OCEAN BEACHFRONT SUITE, 94 m2

Nie je možné objednať

Luxusný apartmán s dramatickým výhľadom na horu Le Morne je lemovaný piesočnou plážou. Poskytuje úplný pokoj a súkromie. Priestranná spálňa vedie na terasu s výhľadom do záhrady a na lagúnu. Interiér vyniká teplými oranžovými a béžovými motívy. K dispozícii je tiež elegantný kúpeľňa a šatňa. V blízkosti sa nachádza lodenica a hotelová reštaurácia. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, DVD prehrávač, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

TWO BEDROOM OCEAN BEACHFRONT FAMILY SUITE, 100 m2

Nie je možné objednať

Ponúka príjemnú atmosféru a vyznačuje sa čistými líniami a sviežim ľahkým pocitom. Zmes jemných odtieňov a štýlového nábytku zo svetlého dreva dodáva obytným priestorom pocit priestoru a vzdušnosti. Rozsiahle usporiadanie pozostáva z veľkej spoločenskej miestnosti, dvoch spální a dvoch plne vybavených kúpeľní. Pre každého člena rodiny je niečo. Súkromná terasa tiež umožňuje vonkajšie bývanie v nádhernom prostredí. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, DVD prehrávač, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

TWO BEDROOM LUXURY FAMILY SUITE BEACHFRONT, 223 m2

Nie je možné objednať

Luxusný apartmán je prispôsobený ku komfortnému pobytu rodiny a je situovaný iba niekoľko krokov od pláže. Súčasťou je terasa s vonkajším jedálenským priestorom a súkromné schodisko vedúce do záhrady. Tmavý drevený nábytok je doplnený akcentom zelenej a teplej béžovej. Hlavná spálňa disponuje veľkou manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou. Detská izba je prepojená chodbičkou a je zariadený v útulnom štýle. K dispozícii sú aj detské produkty a doplnky. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, DVD prehrávač, Wi-Fi, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 3 deti.

PARADIS VILLA, 275 m2

Nie je možné objednať

Béžové a biele tóny, pridané do sviežej zelene a modrej Indického oceánu, sľubujú svojim hosťom svieži nádych. Synergia medzi interiérom a vonkajším prostredím je následne obohatená. Vstup do vily sa otvára z obývacej izby, ktorá vedie na terasu s doškovou strechou. Vila Paradis má tri úžasné spálne, každá s vlastnou kúpeľňou. Dve spálne sú vybavené manželskou posteľou a tretia spálňa má oddelené postele. Kúpeľne sú vybavené sprchou a veľkou vaňou. Dve kúpeľne majú aj vonkajšie sprchy umiestnené v miniatúrnych záhradách. V obývacej izbe je sofistikované vybavenie pohodlným bonusom s DVD prehrávačom a plochou obrazovkou. Každá vila má kompletne vybavenú kuchyňu. Tieto vily snov sa nachádzajú na nádhernom polostrove Morne a majú prístup na pláž a do súkromných záhrad, ako aj ku všetkým zariadeniam 5-hviezdičkového rezortu. Pre každú vilu je k dispozícii súkromný komorník a golfový vozík (služba šéfkuchára na požiadanie). Ubytovanie je možné pre 6 dospelých osôb alebo 4 dospelé osoby a 4 deti.

PRESIDENTIAL VILLA, 450 m2

Nie je možné objednať

Na konci jednej z najkrajších maurícijských pláží je situovaná exkluzívna prezidentská vila, ktorá Vám poskytne maximálny komfort a súkromie. Po celú dobu pobytu Vám tu bude plne k dispozícii osobný komorník. Vila je zariadená v elegantnom modernom štýle a poskytuje krásny výhľad na lagúnu Le Morne. K relaxácii slúži priestranná vonkajšia terasa so slnečnými ležadlami a tropická záhrada. Stolovať môžete vo vonkajšom pavilóne. Súčasťou vily sú štyri spálne, kuchyne, súkromné kúpele hammam, vonkajšia kúpeľňa a gril. Manželská spálňa je umiestnená na poschodí a patrí k nej aj vlastná kúpeľňa a solárium. Využiť môžete tiež klubové auto, osobného šéfkuchára a detské doplnky. Ubytovanie je možné pre 8 dospelých osôb alebo 8 dospelých osôb a 4 deti.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • raňajky
Cena
22. 08. - 31. 08. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 1 799,-
29. 08. - 07. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 1 799,-
05. 09. - 14. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 1 799,-
12. 09. - 21. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 1 799,-
19. 09. - 28. 09. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 1 799,-
26. 09. - 05. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 1 799,-
03. 10. - 12. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
10. 10. - 19. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
17. 10. - 25. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
24. 10. - 01. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
31. 10. - 09. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
07. 11. - 16. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
14. 11. - 23. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
21. 11. - 30. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
28. 11. - 07. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 599,-
05. 12. - 14. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 299,-
12. 12. - 21. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 raňajky 2 299,-
Zobraziť všetky termíny

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Maurícius - Viedeň s prestupom
 • transfery letisko - hotel - letisko 
 • 7 x ubytovanie s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive podľa zvoleného hotela
 • asistenciu miestnej CK
 • asistenciu slovenského delegáta

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 199,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

 

Informácie o cene:

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie.
Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.
Pri hoteli Constance Bella Mare platí detská cena pre 1.dieťa do 7 rokov.
Pri hoteli Beachcomber Canonnier, Beachcomber Paradis, Beachcomber Trou Aux Biches, Beachcomer Royal Palm platí detská cena pre 1.dieťa do 5 rokov.
Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Dodo chodník (DODO'S TRAIL)

HLAVNÉ MESTO A BOTANICKÁ ZÁHRADA

Detail
Nákup na mieste
Let vrtulníkom nad ostrovom

CELÝ OSTROV NA DLANI

Detail
Nákup na mieste
Ile des deux Cocos (COCONUT ISLAND)

KRÁSNE ŠNORCHLOVANIE

Detail
Nákup na mieste
Wild South West

PRÍRODA A RUM

Detail
Nákup na mieste
Plávanie s delfínmi

DELFÍNI

Detail
Nákup na mieste
Deep Sea Fishing

ZÁŽITOK NA MORI

Detail
Nákup na mieste
Plavby katamaránom

KÚPANIE V KRÁSNYCH ZÁTOKÁCH

Detail

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia