Beachcomber Canonnier
polpenzia
 • polpenzia
26. 09. - 05. 10. 2020
 • 26. 09. - 05. 10. 2020
 • 03. 10. - 12. 10. 2020
 • 10. 10. - 19. 10. 2020
 • 17. 10. - 25. 10. 2020
 • 24. 10. - 01. 11. 2020
 • 31. 10. - 09. 11. 2020
 • 07. 11. - 16. 11. 2020
 • 14. 11. - 23. 11. 2020
 • 21. 11. - 30. 11. 2020
 • 28. 11. - 07. 12. 2020
 • 05. 12. - 14. 12. 2020
 • 12. 12. - 21. 12. 2020
10 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
1 599 €

Maurícius - individuálne - odlet Viedeň, Budapešť, Praha
Beachcomber Canonnier

Populárny plážový rodinný rezort s 283 izbami sa nachádza na severozápadnom cípe ostrova Maurícius, neďaleko Grand Baie; vzdialenosť 75 km od letiska a 25 km od hlavného mesta Port Louis.

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.
 • 2. deň PRÍLET NA MAURÍCIUS
  Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.
 • 3. - 8. deň POBYT NA MAURÍCIUSE
  Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: populárny plážový rodinný rezort s 283 izbami sa nachádza na severozápadnom cípe ostrova Maurícius, neďaleko Grand Baie; vzdialenosť 75 km od letiska a 25 km od hlavného mesta Port Louis. Rozprestiera sa na ploche cca 7 hektárov a je zasadený do prostredia bujných exotických záhrad. Jeho súčasťou sú aj historické ruiny pevnosti a jedného z prvých majákov na ostrove Maurícius. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a dvoch krídiel s izbami.

Vybavenie: recepcia, 3 reštaurácie (hlavná bufetová, sea food, talianská), 2 bary, veľký členitý bazén, business centrum, zmenáreň, detský klub (3-11 rokov), teens klub (13-17 rokov), rozsiahla tropická záhrada, turistické centrum, butik, výťah, miestnosť na spchu pred odchodom, Wi-Fi zdarma vo vybraných priestoroch.

Pláž: 2 pláže s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma v celom areáli. 

Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum (masáže, kozemtické procedúry), 3 tenisové kurty, stolný tenis, volejbal, boccia, strečing, jóga, vodný aerobik, lukostreľba, minigolf, centrum vodných športov (zadarmo vodné bicykle, kajaky, windsurfing, plachtenie, vodné lyžovanie, výlety loďou s preskleným dnom, šnorchlovanie), športové aktivity za poplatok (biliard, horské bicykle, golfové ihrisko v blízkosti, potápanie), disko, zábavné večerné programy pre hotelových hostí.

Stravovanie: pobyt s polpenziou formou bufetu v hlavnej reštaurácii Le Frangipanier. Za príplatok je možný pobyt s All Inclusive, ktoré zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, Á la carte reštauráciu s rezerváciou vopred, občerstvenie počas dňa, snacky, káva, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby 09:00 – 23:00 hod.

Vybavenie izieb: kúpeľňa s dvoma umývadlami, sprchou alebo vaňou, samostatné WC, fén, SAT-TV, klimatizácia, W-Fi, trezor, telefón, set na prípravu čaju/kávy, minibar, balkón alebo terasa. V základnej cene je kalkulovaná izba typu Standard Garden.

https://www.beachcomber-hotels.com/en/hotel/canonnier-golf-resort-spa

Izby v Beachcomber Canonnier

STANDARD GARDEN, 24 m2

Nie je možné objednať

Táto štýlová izba je vhodná pre páry a jedno dieťa (0-5 rokov). Upokojujúce svetlé odtiene vytvárajú pocit vzdušnosti a prehľadného komfortu. Štýlový nábytok vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo, ratan, a svetlé podlahy, umocňuje prirodzené svetlo z terasy alebo balkóna s výhľadom do tropickej záhrady. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu so sprchou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

SUPERIOR GARDEN, 28 m2

Nie je možné objednať

Svetlé farby interiéru, ktoré sú ideálne pre pár cestujúcich samostatne alebo s jedným dieťaťom, sa kombinujú s nábytkom Vincenta Shepparda a veľkými maľbami miestnych scén, čím vytvárajú relaxačnú náladu. Spálňa sa otvára do útulného vnútorného obývacieho priestoru a na terasu alebo balkón s výhľadom do tropickej záhrady. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

STANDARD SEA FACING, 24 m2

Nie je možné objednať

Táto štýlová izba je vhodná pre páry a jedno dieťa (0-5 rokov). Upokojujúce svetlé odtiene vytvárajú pocit vzdušnosti a prehľadného komfortu. Štýlový nábytok vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo, ratan, a svetlé podlahy, umocňuje prirodzené svetlo z terasy alebo balkóna s výhľadom na lagúnu. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

SUPERIOR SEA FACING, 28 m2

Nie je možné objednať

Svetlé farby interiéru, ktoré sú ideálne pre pár cestujúcich samostatne alebo s jedným dieťaťom, sa kombinujú s nábytkom Vincenta Shepparda a veľkými maľbami miestnych scén, čím vytvárajú relaxačnú náladu. Spálňa sa otvára do útulného vnútorného obývacieho priestoru a na terasu alebo balkón s výhľadom na lagúnu. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

DELUXE SEA FACING, 42 m2

Nie je možné objednať

Táto luxusná a exkluzívna izba je navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie, súkromie a skutočne príjemný zážitok z dovolenky. Veľmi príjemne, sviežo a naozaj moderne zariadené izby orientované na morskú stranu kombinujú svetlé farby a prírodné materiály ako drevo a ratan. Izby Deluxe sú priestranné a majú balkón resp. terasu so sedením. K vybaveniu patrí HD LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju, kávy. Izby majú kúpeľňu s vaňou, samostatnou sprchou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Nábytok bol špeciálne navrhnutý pre hotel Canonnier Beachcomber britským dizajnérom Vincentom Shepardom. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

FAMILY DUPLEX GARDEN, 32 m2

Nie je možné objednať

Rodinné duplexy sa nachádzajú v samom srdci hotela, v blízkosti všetkých zariadení vrátane mini-klubu, a ponúkajú ideálne dovolenkové ubytovanie pre päťčlennú rodinu. Elegantné línie spolu so zmesou nábytku z ľahkého dreva, jemných farieb a miestneho umenia a remesiel vytvárajú príjemnú atmosféru. Izbu tvorí obývacia časť s manželskou posteľou a vyvýšenou časťou s dvoma posteľami pre deti. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy.Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 3 deti.

FAMILY DUPLEX SEA FACING, 32 m2

Nie je možné objednať

Rodinné duplexy sa nachádzajú priamo pri pláži a v blízkosti všetkých zariadení vrátane mini-klubu, a ponúkajú ideálne dovolenkové ubytovanie pre päťčlennú rodinu. Elegantné línie spolu so zmesou nábytku z ľahkého dreva, jemných farieb a miestneho umenia a remesiel vytvárajú príjemnú atmosféru. Izbu tvorí obývacia časť s manželskou posteľou a vyvýšenou časťou s dvoma posteľami pre deti. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby a 3 deti.

2 BEDROOM FAMILY APARTMENT, 70 m2

Nie je možné objednať

Tieto apartmány majú dve izby s vlastnou kúpeľňou a ponúkajú nádherné dovolenkové ubytovanie pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú pohodlie a priestor. Ostré biele a mäkké béžové tóny dobre ladia s dotykmi ľahkého dreva, prírodných materiálov, ako je ratan a miestnym umením. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, sprchou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 4 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 3 deti.

SUITE, 50 m2

Nie je možné objednať

Svieže a jemné tóny spojené s posteľnou bielizňou a hladkými drevenými líniami pozývajú páry do útočiska romantiky a pokoja. Tento exkluzívny apartmán sa nachádza v krásnom a pokojnom kúte hotela. Dizajn s otvoreným pôdorysom dokonale spája priestor spálne s priestranným obývacím priestorom, ktorý sa zase otvára na súkromnú terasu. Táto suita je zaplavená prirodzeným svetlom a ponúka výhľad na more a rad intímnych zátok. K vybaveniu patrí SAT LCD TV, minibar, rádio, budík, trezor, telefón a set na prípravu čaju/kávy. Izby majú menšiu kúpeľňu s vaňou, sprchou, kozmetikou, županmi, papučami a sušičom na vlasy. Pripojenie na internet je dostupné cez Wi-Fi. Ubytovanie je možné pre 2 dospelé osoby.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • polpenzia
Cena
26. 09. - 05. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 599,-
03. 10. - 12. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
10. 10. - 19. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
17. 10. - 25. 10. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
24. 10. - 01. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
31. 10. - 09. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
07. 11. - 16. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
14. 11. - 23. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
21. 11. - 30. 11. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
28. 11. - 07. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 799,-
05. 12. - 14. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 699,-
12. 12. - 21. 12. 2020 10 dní / 7 nocí 1 polpenzia 1 699,-
Zobraziť všetky termíny

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Maurícius - Viedeň s prestupom
 • transfery letisko - hotel - letisko 
 • 7 x ubytovanie s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive podľa zvoleného hotela
 • asistenciu miestnej CK
 • asistenciu slovenského delegáta

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 199,- EUR
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z  Budapešti a Prahy. 

 

Informácie o cene:

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie.
Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.
Pri hoteli Constance Bella Mare platí detská cena pre 1.dieťa do 7 rokov.
Pri hoteli Beachcomber Canonnier, Beachcomber Paradis, Beachcomber Trou Aux Biches, Beachcomer Royal Palm platí detská cena pre 1.dieťa do 5 rokov.
Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
Dodo chodník (DODO'S TRAIL)

HLAVNÉ MESTO A BOTANICKÁ ZÁHRADA

Detail
Nákup na mieste
Let vrtulníkom nad ostrovom

CELÝ OSTROV NA DLANI

Detail
Nákup na mieste
Ile des deux Cocos (COCONUT ISLAND)

KRÁSNE ŠNORCHLOVANIE

Detail
Nákup na mieste
Wild South West

PRÍRODA A RUM

Detail
Nákup na mieste
Plávanie s delfínmi

DELFÍNI

Detail
Nákup na mieste
Deep Sea Fishing

ZÁŽITOK NA MORI

Detail
Nákup na mieste
Plavby katamaránom

KÚPANIE V KRÁSNYCH ZÁTOKÁCH

Detail

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia