Velassaru Maldives - Water Villa
raňajky
 • raňajky
06. 03. - 14. 03. 2021
 • 06. 03. - 14. 03. 2021
9 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
3 199 €

Maledivy 2021 – garančné lety s AUSTRIAN
Velassaru Maldives - Water Villa

Rezort vhodný pre náročnú klientelu vyhľadávajúcich skvelý servis a pokojnú dovolenku. Transfer rýchloloďou trvá cca 20 minút, vzdialenosť od letiska 12 km. Nachádza sa tu 83 plážových viliek a bungalovov a 44 vodných víl.

Rezervácia zájazdu
06. 03. - 14. 03. 2021 | 3 199 €

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.
 • 2. deň PRÍLET NA MALEDIVY
  Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.
 • 3. - 8. deň POBYT PRI MORI
  Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: rezort (450 x 150 metrov) vhodný pre náročnú klientelu vyhľadávajúcich skvelý servis a pokojnú dovolenku. Transfer rýchloloďou trvá cca 25 minút, vzdialenosť od letiska 12 km. Nachádza sa tu 83 plážových viliek a bungalovov a 44 vodných víl. Jemný biely piesok, krištáľovo čisté more a krásna lagúna s nádherným výhľadom na západ slnka.

Vybavenie:  päť reštaurácii a dva inovatívne bary, 24-hodinový hosťovský servis s viacjazyčným personálom, práčovňa, Wi-Fi, butik, fotografické služby, doktor v rezidencii, zmenáreň, fitness centrum, Velassaru salónik, tenisový kurt, šnorchlovanie so sprievodcom na domácom útese, dvakrát týždenne, lekcia jogy, TV s bezplatnými filmami, nekonečný bazén s výhľadom na pláž a oceán, potápačská škola s certifikáciou PADI, vodné športy, morský biológ na mieste, bezplatné vybavenie na šnorchlovanie, kúpele Velassaru.

Pláž: s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport: tenis, jóga, potápanie, vodné športy, rybolov, výlety, plavby, živá hudba.

Stravovanie: raňajky formou bufetu. Možnosť príplatku na polpenziu, plnú penziu, prípadne plnú penziu s nápojom počas jedla (vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje). Kreatívne teppanyaki, indická, oceánska kuchyňa, čerstvé morské plody a obľúbené medzinárodné jedlá robia zo stravovania na Velassaru skutočné potešenie.

Vybavenie izieb: trezor, Wi-Fi, LCD TV a DVD prehrávač, IPTV on-line zábavný a rekreačný informačný systém, individuálne regulovaná klimatizácia, stropný ventilátor, telefón, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávy, župan a papuče , sušič vlasov, plážová taška, plážové osušky, záhradná kúpeľňa so sprchovacím kútom, vnútorná sprcha. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe Bungalov. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

Maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

https://www.velassaru.com/

Izby v Velassaru Maldives - Water Villa

Water vila

Nie je možné objednať

Vaša vodná vila ponúka 112 metrov štvorcových moderného bývania, umiestnených nad našou šumivou lagúnou, s ďalekosiahlym maldivským výhľadom. Každá vila, ktorá sa nachádza v príjemnom a prirodzenom svetle a je vybavená bohatou vymoženosťou, ponúka priamy prístup k lagúne a priestrannú súkromnú terasu, do ktorej sa môžete posadiť.

Deluxe Bungalow, 70 m2

Nie je možné objednať

Bungalow obklopený tropickou zeleňou, pár krokov od pláže.

Deluxe Villa, 75 m2

Nie je možné objednať

Bungalow s 1 spálňou, obývacou časťou, terasou a kúpeľňou s vnútornou aj vonkajšou sprchou.

Beach Villa, 96 m2

Nie je možné objednať

Nachádza sa priamo pri pobreží, s priamym prístupom na pláž. Kúpeľňa má vnútornú aj vonkajšiu sprchu a vaňu v malej privátnej záhradke. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Beach Villa with Pool, 116 m2

Nie je možné objednať

Nachádza sa priamo pri pobreží, s priamym prístupom na pláž a privátnou terasou a bazénom. Kúpeľňa má vnútornú aj vonkajšiu sprchu a vaňu v malej privátnej záhradke. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Water Bungalow with Pool, 80 m2

Nie je možné objednať

Vilky v maldivskom štýle priamo nad morom s privátnou terasou a bazénom. Kúpeľňa s vaňou s výhľadom do lagúny. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Water Villa with Pool, 112 m2

Nie je možné objednať

Villa s privátnym bazénom na terase. Kúpeľňa s vaňou s výhľadom do lagúny. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Deluxe Villa with Pool, 110 m2

Nie je možné objednať

Villa s privátnou záhradkou s terasou na opaľovanie a relax a bazénom. Na izbe je kávovar zn. Nespresso s kapsulami.

Pool Villa, 175 m2

Nie je možné objednať

Villa s privátnym bazénom a osobným butlerom. Vlastná terasa so slnečníkmi, lehátkami a jedálenským stolom. K dispozícii kávovar Nespresso s kapsulami, výrobník ľadu či vybavenie na šnorchlovanie.

Water Suite, 270 m2

Nie je možné objednať

Villa priamo nad morom s veľkou terasou a "infinity" bazénom, výhľadom na lagúnu, osobným butlerom, barom, vonkajším jedálenským stolom a s "dažďovou" sprchou. K dispozícii je aj kávovar zn. Nespresso, iPad, výrobník ľadu a vybavenie na šnorchlovanie.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • raňajky
Cena
06. 03. - 14. 03. 2021 9 dní / 7 nocí 1 raňajky last minute   3 199,- základná cena   5 449,-

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let  
 • 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • asistenciu partnerskej CK

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.  

 

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Informácie o cene:

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň a odletovú taxu.
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia