TAJ Coral Reef Resort & Spa - Premium Water Villa
raňajky
 • raňajky
06. 03. - 14. 03. 2021
 • 06. 03. - 14. 03. 2021
9 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
3 999 €

Maledivy 2021 – garančné lety s AUSTRIAN
TAJ Coral Reef Resort & Spa - Premium Water Villa

Veľmi príjemný luxusný rezort sa nachádza v severnej časti Malé atolu, 32 km od medzinárodného letiska Male, transfer rýchlym člnom trvá cca 20 minút. Je tu 30 plážových a 32 vodných víl.

Rezervácia zájazdu
06. 03. - 14. 03. 2021 | 3 999 €

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.
 • 2. deň PRÍLET NA MALEDIVY
  Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.
 • 3. - 8. deň POBYT PRI MORI
  Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

POPIS: ide o jedno z najluxusnejších stredísk na Maldivách (600 m x 450 m), vhodné pre zaľúbených, ale aj pre rodiny s deťmi. Je snom pre potápačov – má vlastný útes a vrakom, ktorý je potrebné preskúmať. Pre tých, ktorí dávajú prednosť pevnine, bielym pieskom a kokosovým palmám ponúka fascinujúci pohľad na lagúnu s vodnými vilami. Pozostáva z 30 viliek na pláži a 32 vodných bungalovov. Od letiska v Male je vzdialený 32 km, k rezortu sa dostanete motorovým člnom za cca 50 minút.

VYBAVENIE: recepcia s lobby, 2 reštaurácie, sushi bar, pizzeria, 2 bary, bazén, ležadlá, slnečníky a plážové osušky, obchod so suvenírmi, knižnica, lekár, večerné posedenie, fitness centrum, SPA centrum, sauna, salón krásy, potápačské centrum, množstvo nemotorizovaných i motorizovaných vodných športov, turistické centrum, Wi-Fi v spoločných priestoroch.

PLÁŽ:  priamo na nádhernej snehobielej pieskovej pláži.

ZÁBAVA A ŠPORT: bedminton, volejbal, stolný tenis, biliard, šnorchlovanie, za poplatok – vodné lyžovanie, windsurfing, plachetnice, kajaky, plavba katamaránom, banán, rybolov (nočný rybolov), potápačské centrum, SPA centrum.

STRAVOVANIE:  raňajky formou bufetu. Možnosť dokúpenia polpenzie, plnej penzie alebo All inclusive.

VYBAVENIE IZIEB: každá vila je moderne zariadená, disponuje klimatizáciou, strešným ventilátorom, kompletne vybavenou kúpeľňou s vaňou/sprchou a WC, vonkajšou sprchou, fénom, SAT-TV, DVD prehrávačom, telefónom, dokovacou stanicou pre iPod, minibarom, zariadením na prípravu čaju alebo kávy, trezorom, pripojením na internet (za poplatok) a výhľadom na more. V základnej cene je ubytovanie typu Standard Beach Villa. 

Maximálne 2 dospelé osoby na izbe.

https://www.tajhotels.com/en-in/taj/taj-coral-reef-maldives/

Izby v TAJ Coral Reef Resort & Spa - Premium Water Villa

Standard Beach Villa, 66 m2

Nie je možné objednať

Exotická plážová vila má sedlovú strechu a vonkajšiu verandu s jedálenským priestorom. Veľké okná poskytujú krásny výhľad na pláž. Do vybavenia patrí priestranná manželská posteľ s výhľadom na oceán, vonkajšia váľanda, hojdacia sieť, kúpeľňa s presklennou sprchou a vonkajšou sprchou s prirodzeným osvetlením, kúpeľové doplnky, prírodné župany a prezuvky, fén, trezor, minibar s organickým občerstvením a súprava na prípravu čaju a kávy. K dispozícii je tiež balená voda.

Premium Water Villa, 85 m2

Nie je možné objednať

Veľmi priestranná vodná vila disponuje sedlovou strechou a súkromnou verandou s relaxačnými ležadlami a prístupom do lagúny. K dispozícii je tu tiež jedálenský priestor. Spálňa vybavená luxusnou manželskou posteľou a šatňou sa otvára na verandu. Kúpeľňa je zariadená veľkou zapustenou vaňou, presklennou sprchou a krásnou vonkajšou dažďovou sprchou. Do vybavenia patrí aj kúpeľové doplnky, bavlnené župany a prezuvky, fén, trezor, pohodlná váľanda, minibar s organickým občerstvením a súprava na prípravu čaju a kávy. Súčasťou je tiež balená voda.

Presidential Nirvana Suite with Pool, 215 m2

Nie je možné objednať

Exkluzívny prezidentský apartmán je ako stvorený pre novomanželov alebo rodinu s deťmi. Má krásnu prírodnú sedlovú strechu a dve samostatné poschodia. Apartmán disponuje dvoma spálňami (s manželskou posteľou a dvoma oddelenými lôžkami) a priestrannou obývačkou s výhľadom na oceán. Súčasťou je drevená veranda s ochladzovacím bazénom, relaxačnými ležadlami a slnečníkmi. Luxusná kúpeľňa je vybavená presklennou sprchou a zapustenou vaňou, prírodnými kúpeľovými doplnky, županmi a prezuvkami a fénom. Súčasťou je tiež kozmetický salónik a vonkajšia dažďová sprcha. Do ďalšieho vybavenia patrí špajza, pohodlná váľanda, dve televízie, minibar, trezor a súprava na prípravu čaju a kávy. K dispozícii je tiež balená voda.

Superior Charm Beach Villa, 58 m2

Nie je možné objednať

Súkromná plážová vila so slamenou strechou je zariadená v elegantnom štýle a dekorovaná v pastelových farbách. Spálňa je vybavená veľkou manželskou posteľou s výhľadom na oceán. Kúpeľňa disponuje presklennou sprchou, luxusnými kúpeľovými doplnkami, bavlnenými županmi a antibakteriálnymi prezuvkami. K vile tiež patrí vonkajšia sprcha s prirodzeným osvetlením, fén, trezor, minibar s organickým občerstvením a súprava na prípravu čaju a kávy. K dispozícii je tiež balená voda a na požiadanie detská postieľka alebo prístelka.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • raňajky
Cena
06. 03. - 14. 03. 2021 9 dní / 7 nocí 1 raňajky last minute   3 999,- základná cena   4 199,-

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let  
 • 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • asistenciu partnerskej CK

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.  

 

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Informácie o cene:

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň a odletovú taxu.
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia