Lily Beach Resort & Spa - Beach Vila
all inclusive
 • all inclusive
06. 03. - 14. 03. 2021
 • 06. 03. - 14. 03. 2021
9 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
4 199 €

Maledivy 2021 – garančné lety s AUSTRIAN
Lily Beach Resort & Spa - Beach Vila

Ostrov Huvahendhoo (600 m x 110 m) vhodný pre milovníkov šnorchlovania, potápania i rodiny s deťmi. Poskytuje exkluzívne all inclusive - tzv platinum plan, pre ktorý je veľmi obľúbený. Transfer hydroplánom trvá cca 20 minút, rezort je vzdialený od letiska v Male 80 km.

Rezervácia zájazdu
06. 03. - 14. 03. 2021 | 4 199 €

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.
 • 2. deň PRÍLET NA MALEDIVY
  Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.
 • 3. - 8. deň POBYT PRI MORI
  Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.
 • 9. deň ODLET DO VIEDNE
  V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.
 • 10. deň PRÍLET DO VIEDNE
  Prílet do Viedne.

O hoteli

Popis: ostrov Huvahendhoo (600 m x 110 m) je vhodný pre milovníkov šnorchlovania, potápania i rodiny s deťmi. Poskytuje exkluzívne All inclusive – tzv. Platinum plan, pre ktorý je veľmi obľúbený. Transfer hydroplánom trvá cca 20 minút, rezort je vzdialený od letiska v Male 80 km. Ponúka ubytovanie v 57 plážových vilách, 6 rodinných vilách, 16 lagoon vilách (plážové vilky s terasou nad vodou), 36 deluxe vodných vilách a 4 vodných suite.

Vybavenie: niekoľko reštaurácií a barov, bazén, fitness, sauna, kúpele, masáže, salón krásy, potápačské centrum, centrum vodných športov, obchod so suvenírmi, internetová kaviareň, detský klub, Wi-Fi.

Pláž: s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport: potápanie, vodné športy, tenis, volejbal, vonkajšie hry, stolný tenis, biliard, rybolov, výlety, animačné programy, diskotéka, živá hudba.

Stravovanie: Platinum plan - All Inclusive: raňajky, obedy a večere (bufet), snack, káva, čaj, lokálne a importované nealkoholické, prémiové alkoholické nápoje (10:00-01:00), viac ako 80 druhov skvelých vín, À la carte večera (1x týždenne), minibar (pivo, víno, nealkoholické nápoje a snack, denné dopĺňaný), 4 druhy cigariet, 2 lodné výlety, presný popis služieb je k dispozícii v hoteli po príjazde.

Vybavenie izieb: s priamym prístupom na pláž, manželská posteľ Queen (180 x 200 cm), denné lôžko (64 x 180 cm), vonkajšia kúpeľňa s vaňou jacuzzi, WC a sprchovacím kútom, klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, zariadenia na prípravu kávy / čaju / Nespresso, trezor, Wi-Fi, CD/DVD prehrávač, systém domáceho kina, 32-palcová obrazovka LCD SAT-TV. V základnej cene je ubytovanie typu Beach Villa.

Maximálne 3 dospelí alebo 2 dospelí a 2 deti do 12 rokov na izbe.

https://www.lilybeachmaldives.com/

Izby v Lily Beach Resort & Spa - Beach Vila

Beach Villa, 68 m2

Nie je možné objednať

Vily sú zasadené uprostred sviežej vegetácie, pár krokov od holého Indického oceánu a len pár minút chôdze od hlavnej oblasti rezortu. Pre pohodlie rodín a malých skupín ponúka stredisko 6 jednotiek 2 vzájomne prepojených plážových víl. Na pohodlné ubytovanie rodín vo vilách bude jedna izba obsahovať posteľ queen a druhá vila s oddelenými posteľami.

Family Beach Villa, 136 m2

Nie je možné objednať

Vila s dvomi prepojenými spálňami a s terasou priamo pri pláži. Open-air kúpeľňa je vybavená sprchou a vaňou s jacuzzi. Na terase sú k dispozícii ležadlá na opaľovanie a relax.

Lagoon Villa, 90 m2

Nie je možné objednať

Villa sa nachádza priamo na pláži, má terasu s ležadlami a priamym vstupom do lagúny. Open-air kúpeľňa je vybavená sprchou a vaňou s jacuzzi.

Deluxe Water Villas, 126 m2

Nie je možné objednať

Villa priamo nad morom, s presklenou podlahou v chodbe, ktorá oddeľuje spálňu a priestrannú kúpeľňu so samostatne stojacou vaňou. K vile patrí terasa s bazénom a jacuzzi,ležadlami, jedálenským stolom a schodmi priamo do lagúny.

Sunset Water Suite, 182 m2

Nie je možné objednať

Suite priamo nad morom s oddelenou spálňou s výhľadom do lagúny, veľkou obývacou časťou s TV a priestrannou kúpeľňou so samostatne stojacou vaňou. Veľká terasa s vlastným bazénom je vybavená posedením, jedálenským stolom aj ležadlami na opaľovanie. Po schodoch sa z terasy dostanete priamo do mora.

Beach Suite, 76 m2

Nie je možné objednať

Suite sa skladá z dvoch ubytovaní, ktoré sú prechodné spojovacími dverami. K dispozícii sú dve spálne, dve kúpeľne, aj dve terasy s posedením.

Beach Suite with Pool, 76 m2

Nie je možné objednať

Suite priamo na pláži s privátnou terasou a bazénom, posedením a ležadlami. V spálni sa nachádza menšia sofa, TV, minibar a kávovar. Otvorená kúpeľňa má samostatne stojacu vaňu.

Beach Residence with Pool, 225 m2

Nie je možné objednať

Veľkorysý priestor rezidencie ponúka spálňu, samostatnú obývaciu časť, bazén s rozlohou 6,4 x 6 metrov, privátnu terasu s ležadlami a dostatkom súkromia. Otvorená terasa je vybavená samostatne stojacou vaňou aj sprchou.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • all inclusive
Cena
06. 03. - 14. 03. 2021 9 dní / 7 nocí 1 all inclusive last minute   4 199,- základná cena   5 149,-

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let  
 • 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • asistenciu partnerskej CK

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.  

 

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Informácie o cene:

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň a odletovú taxu.
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia