Whispering Palms
Žiadne termíny

INDIA, Goa - letecky z Bratislavy
Whispering Palms

Whispering Palms Beach Resort je krásny hotel, situovaný v Severnej Goa, v prostredí tropickej záhrady.

O hoteli

Popis: Whispering Palms Beach Resort je krásny hotel, situovaný v Severnej Goa, v prostredí tropickej záhrady. Nachádza sa 42 km východne od letiska Dabolim, v tesnej blízkosti troch vychýrených pláží Goa - Candolim, Calangute a Baga. Ide o jeden z najobľúbenejších a najkvalitnejších 4* hotelov tejto oblasti, ponúkajúci kombináciu tradičných goanských dekorácií a komfortných služieb, ktorý klienti opakovane navštevujú.

Vybavenie: vstupná hala s recepciou, 3 reštaurácie, zmenáreň, vonkajší bazén, fitness centrum, jacuzzi, konferenčná miestnosť, spoločenská miestnosť, práčovňa, bezbariérový prístup, kozmetický salón krásy, turistické centrum, doktor po telefóne, obchod so suvenírmi, požičovňa bicyklov,Wi-Fi pripojenie. 

Pláž: od pláže je hotel oddelený len hotelovou záhradou, samotná piesočnatá pláž Sinquerim Beach sa nachádza len vo vzdialenosti cca 150 m.

Zábava a šport: výlety do okolia,animačné programy,každodenné večerné predstavenia a aktivity (tématické večery),bazén, fitness centrum,stolové hry,biliard,plážový kriket,plážový futbal a volejbal,wellnes (SPA,masáže – za poplatok).

Stravovanie: All inclusive formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby. Zmena zloženia a služieb programu All inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela. Hostia môžu tiež navštíviť niektorú z À la carte reštaurácií alebo bar.

Vybavenie izieb: rezort má 106 izieb (typu Balcony alebo Terrace) a suít (Studio); k vybaveniu patrí moderné zariadenie, kúpeľňa sWC (solárny ohrev vody), klimatizácia, LED televízia, DVD prehrávač (na vyžiadanie),Wi-Fi pripojenie, minibar (za poplatok), kútik na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa, fén, žehlička a žehliaca doska (na vyžiadanie).V cene izba typu Standard Balcony, možnosť izieb vyššej kategórie za príplatok.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z BRATISLAVY/VIEDNE

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Goa s prestupom.

2. deň PRÍLET DO GOA

Prílet do Goa, transfer do hotela, ubytovanie. Nocľah.

3. - 8./10./15. deň POBYT V GOA

Raňajky, polpenzia, prípadne All inclusive vo vybranom hoteli. Pobyt pri mori, možnosť kúpania, športovania a fakultatívnych výletov. Navštívte starú časť Goa, s katedrálou zo 16. storočia, alebo si urobte výlet k vodopádom Duhsagar v Národnom parku, kde si môžete pri kúpaní vo vodopáde vychutnať pohľad na idúci vlak v tesnej blízkosti padajúcej vody z niekoľko sto metrovej výšky, ale i stretnúť tamojšie opice, prípadne tigre. Pozrite si tunajšiu koreninovú farmu, na ktorej vôňu budete ešte dlho spomínať. Zažite pravú Ajurvédu- prastarú vedu o liečení a terapeutických metódach, ktorá ľudí uzdravuje, osviežuje, oživuje a omladzuje. Vychutnajte si dni strávené v Goa.

9./11./16. deň GOA – VIEDEŇ/ BRATISLAVA

Transfer na letisko, odlet do Viedne alebo Bratislavy.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

- leteckú dopravu Bratislava/Viedeň - Goa - Viedeň/Bratislava s prestupmi 

- transfery letisko - hotel - letisko

- 7/9/14 x ubytovanie s príslušným stravovaním

- asistenciu partnerskej CK 

- asistenciu česky alebo slovensky hovoriaceho delegáta v zimnom období

 

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

 

- letiskové taxy - viď cenník

fakultatívne výlety

- cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň 

- vízum do Indie

 

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia