The Lalit Golf & SPA Resort Goa
Žiadne termíny

INDIA, Goa - letecky z Bratislavy
The Lalit Golf & SPA Resort Goa

Hotel je určený predovšetkým pre milovníkov golfu. Nachádza sa v Južnej Goa, len 3 km od známej Palolem Beach, 63 km od letiska a 35 km od Margaa. Ide o jedno z najkrajších miest v Goa, kde je možné vidieť tradičnú indickú pohostinnosť, v kombinácii s modernými službami. 

O hoteli

Popis: hotel je určený predovšetkým pre milovníkov golfu. Nachádza sa v Južnej Goa, len 3 km od známej Palolem Beach, 63 km od letiska a 35 km od Margaa. Ide o jedno z najkrajších miest v Goa, kde je možné vidieť tradičnú indickú pohostinnosť, v kombinácii s modernými službami.

Vybavenie: recepcia s 24-hodinovou službou, lobby (welcome drink na privítanie), 5 reštaurácií, 2 x 9 jamkové golfové ihrisko a škola golfu (oboje za poplatok), bazén s ležadlami a slnečníkmi (ležadlá a uteráky i pri pláži), krytý bazén, jacuzzi, telocvičňa, športový areál, požičovňa bicyklov, turistické centrum, SPA centrum, služba stráženia detí a detský kútik, pristávacia plocha pre vrtuľník, manikúra a tetovanie,Wi-Fi pripojenie k dispozícii. Pláž: 3 km od pláže Palolem, situovaný cca 100 metrov od vlastnej pláže.

Zábava a šport: golf, fitness centrum,animačné programy, vodné športy,aqua aerobic,plážový volejbal,vodné pólo, lukostreľba,streľba na asfaltové holuby,paint ball,bicyklovanie (na prenájom),športový areál (dva trávnaté tenisové kurty,dva klimatizované squashové kurty,stolný tenis),detský kútik,pozorovanie delfínov, rybolov,večerná plavba loďou, trekking, lekcie varenia tradičných Goa jedál,kurz hrnčiarstva,kúzelník,SPA centrum.

Stravovanie: raňajky formou bufetu. Možnosť polpenzie - alebo plnej penzie. Hotel disponuje 4 reštauráciami a barom.

Vybavenie izieb: 255 priestranných apartmánov v jednoposchodových budovách a 10 luxusných víl.K vybaveniu patrí priestranná kúpeľňa sWC a mini toaletnými potrebami,prístroj na čaj alebo kávu,plazmováTV,Wi-Fi pripojenie,minibar (za poplatok), 2 fľaše pitnej vody denne,žehlička a žehliaca doska (na vyžiadanie), trezor,výhľad do záhrady alebo na more.V cene izba typu GardenView,možnosť izieb vyššej kategórie za príplatok.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z BRATISLAVY/VIEDNE

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Goa s prestupom.

2. deň PRÍLET DO GOA

Prílet do Goa, transfer do hotela, ubytovanie. Nocľah.

3. - 8./10./15. deň POBYT V GOA

Raňajky, polpenzia, prípadne All inclusive vo vybranom hoteli. Pobyt pri mori, možnosť kúpania, športovania a fakultatívnych výletov. Navštívte starú časť Goa, s katedrálou zo 16. storočia, alebo si urobte výlet k vodopádom Duhsagar v Národnom parku, kde si môžete pri kúpaní vo vodopáde vychutnať pohľad na idúci vlak v tesnej blízkosti padajúcej vody z niekoľko sto metrovej výšky, ale i stretnúť tamojšie opice, prípadne tigre. Pozrite si tunajšiu koreninovú farmu, na ktorej vôňu budete ešte dlho spomínať. Zažite pravú Ajurvédu- prastarú vedu o liečení a terapeutických metódach, ktorá ľudí uzdravuje, osviežuje, oživuje a omladzuje. Vychutnajte si dni strávené v Goa.

9./11./16. deň GOA – VIEDEŇ/ BRATISLAVA

Transfer na letisko, odlet do Viedne alebo Bratislavy.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

- leteckú dopravu Bratislava/Viedeň - Goa - Viedeň/Bratislava s prestupmi 

- transfery letisko - hotel - letisko

- 7/9/14 x ubytovanie s príslušným stravovaním

- asistenciu partnerskej CK 

- asistenciu česky alebo slovensky hovoriaceho delegáta v zimnom období

 

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

 

- letiskové taxy - viď cenník

fakultatívne výlety

- cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň 

- vízum do Indie

 

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia