Baywatch Resort
Žiadne termíny

INDIA, Goa - letecky z Bratislavy
Baywatch Resort

Baywatch Resort sa nachádza asi 300 m od jednej z najkrajších piesočnatých pláží na južnom pobreží Goa.

O hoteli

Popis: Baywatch Resort sa nachádza asi 300 m od jednej z najkrajších piesočnatých pláží na južnom pobreží Goa.Tento príjemný hotel, umiestnený v kľudnej časti Goa je vzdialený asi 5 km od turistického mestečka Colva a 45 km od letiska.

Vybavenie: recepcia, lobby,2 reštaurácie,bar,kaviareň, vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi (plážové osušky),detský bazén,konferenčné centrum, fitness centrum,herňa,SPA centrum, jóga, sauna a jacuzzi, turistické centrum,kaderníctvo; internetový kútik a práčovňa sú za poplatok.

Pláž: piesočná pláž Sernabatim Beach sa nachádza cca 300 m od hotela.

Zábava a šport: hotel ponúka denný a večerný animačný program (súťaže a športové hry), vystúpenia živej hudby (zvyčajne v sobotu); k dispozícii je posilňovňa, biliard, stolný tenis, wellness centrum, SPA, bazén, vírivka, masáže, výlety do okolia.

Stravovanie: formou All inclusive - zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu; malé občerstvenie (v čase od 11:00-12:00 a 16:00-17:00), alkoholické nápoje aj nealkoholické nápoje od 11:00-23:00 hod. Raz za pobyt možno využiť À la carte reštauráciu (výber z 2 menu). K dispozícii je aj „Pam´s“ reštaurácia, ponúkajúca mix orientálnej, kontinentálnej, indickej a miestnej kuchyne; „Harry´s“ bar s nealkoholickými teplými a studenými nápojmi, ako aj alkoholickými nápojmi - miestnych i svetových značiek; „Pam´s“ kaviareň pri bazéne s večernými zábavnými podujatiami a „Live lounge“ salónik, kde sa môžete uvoľniť pri čerstvo pripravovanom jedle a živej hudbe.

Vybavenie izieb: hotel pozostáva z hlavnej budovy a okolitých viliek, umiestnených v záhrade. Ponúka izby Deluxe a Suity. Majú centrálnu klimatizáciu, moderné zariadenie, minibar (za poplatok), sprchu, fén, trezor, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, telefón,TV, pripojenie na internet (za poplatok), balkón alebo terasu.V cene izba typu Deluxe, možnosť izieb vyššej kategórie za príplatok.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Cena

Ďalšie informácie:

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z BRATISLAVY/VIEDNE

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Goa s prestupom.

2. deň PRÍLET DO GOA

Prílet do Goa, transfer do hotela, ubytovanie. Nocľah.

3. - 8./10./15. deň POBYT V GOA

Raňajky, polpenzia, prípadne All inclusive vo vybranom hoteli. Pobyt pri mori, možnosť kúpania, športovania a fakultatívnych výletov. Navštívte starú časť Goa, s katedrálou zo 16. storočia, alebo si urobte výlet k vodopádom Duhsagar v Národnom parku, kde si môžete pri kúpaní vo vodopáde vychutnať pohľad na idúci vlak v tesnej blízkosti padajúcej vody z niekoľko sto metrovej výšky, ale i stretnúť tamojšie opice, prípadne tigre. Pozrite si tunajšiu koreninovú farmu, na ktorej vôňu budete ešte dlho spomínať. Zažite pravú Ajurvédu- prastarú vedu o liečení a terapeutických metódach, ktorá ľudí uzdravuje, osviežuje, oživuje a omladzuje. Vychutnajte si dni strávené v Goa.

9./11./16. deň GOA – VIEDEŇ/ BRATISLAVA

Transfer na letisko, odlet do Viedne alebo Bratislavy.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

- leteckú dopravu Bratislava/Viedeň - Goa - Viedeň/Bratislava s prestupmi 

- transfery letisko - hotel - letisko

- 7/9/14 x ubytovanie s príslušným stravovaním

- asistenciu partnerskej CK 

- asistenciu česky alebo slovensky hovoriaceho delegáta v zimnom období

 

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

 

- letiskové taxy - viď cenník

fakultatívne výlety

- cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň 

- vízum do Indie

 

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. 

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia