Occidental Caribe
Žiadne termíny

Príjemný hotelový komplex sa nachádza v oblasti Playa de Arena Gorda v Punta Cane. Areál ponúka ubytovanie v 798 izbách umiestnených v trojposchodových budovách v rozsiahlej hotelovej záhrade. V neďalekom okolí sa nachádza známy park Manati a niekoľko golfových ihrísk.

 • relax pod palmami
 • najkrajšie pláže Karibiku 
 • kvalitný servis a All inclusive 

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.
 • 2. - 7. deň PUNTA CANA
  Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.
 • 8. deň ODLET DO VIEDNE
  Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.
 • 9. deň PRÍLET DO VIEDNE

O hoteli

Popis: veľmi príjemný hotelový komplex sa nachádza v oblasti Playa de Arena Gorda v Punta Cane. Areál ponúka ubytovanie v 798 izbách umiestnených v trojposchodových budovách v rozsiahlej hotelovej záhrade. V neďalekom okolí sa nachádza známy park Manati a niekoľko golfových ihrísk.

Vybavenie: 7 reštaurácií (z toho 6 À la carte - dominikánska, japonská, talianska, mexická, francúzska, gril a rybacia), 8 barov, diskotéka, kasíno, veľké divadlo, 2 veľké bazény, detský bazén so šmýkľavkami, detský klub, obchody so suvenírmi, požičovňa automobilov.

Pláž: s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

Zábava a šport: detský klub, tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko na plážový volejbal a basketbal, fitnes centrum, SPA centrum, biliard, šípky, požičovňa bicyklov, úvodné lekcie potápania, centrum vodných športov - zdarma k dispozícii kajaky, vodné bicykle, windsurfing, plachtenie, za poplatok masáže, motorizované vodné športy a potápanie. Hotel organizuje animačné programy počas celého dňa a večerné programy v divadle. Golfové ihrisko neďaleko hotela.

Stravovanie: All Inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa.

Vybavenie izieb: reonovované izby s kúpeľňou s WC, klimatizácia, SAT- LED TV, minibar zdarma, trezor, internet za poplatok, telefón, set na prípravu čaju a kávy, balkón či terasa. Na izbe je možné ubytovať 2 dospelých a 2 detí do 12 rokov na prístelke. V základnej cene je kalkulovaná izba Standard. 

https://www.barcelo.com/cs-cz/occidental-caribe/ 

Izby v Occidental Caribe

Double room, 33 m2

Nie je možné objednať

Izby Double room s výhľadom do záhrady alebo na bazén majú k dispozícii kúpeľňu s WC, sušič vlasov, posteľ typu King size (2x2 m) alebo 2 Double beds, klimatizáciu, TV, telefón, budík, minibar, kávovar, žehliacu súpravu, Wi-Fi pripojenie (zdarma) a balkón/terasu. Na izbe je možné ubytovať maximálne 4 osoby.

Ocean view Double room, 33 m2

Nie je možné objednať

Izby Ocean view Double room s (čiastočným) výhľadom na oceán majú k dispozícii kúpeľňu s WC, sušič vlasov, posteľ typu King size (2x2 m) alebo 2 Double beds, klimatizáciu, TV, telefón, budík, minibar, kávovar, žehliacu súpravu, Wi-Fi pripojenie (zdarma) a balkón/terasu. Na izbe je možné ubytovať maximálne 4 osoby.

Superior room, 33 m2

Nie je možné objednať

Izby Superior room s výhľadom do záhrady majú k dispozícii kúpeľňu s WC, sušič vlasov, papuče a župan, posteľ typu King size (2x2 m) alebo 2 Double beds, klimatizáciu, stropný ventilátor, TV, telefón, budík, minibar, kávovar, žehliacu súpravu, Wi-Fi pripojenie (zdarma) a balkón/terasu. Na izbe je možné ubytovať maximálne 4 osoby.

Superior Ocean Front, 33 m2

Nie je možné objednať

Izby Superior room s výhľadom na oceán majú k dispozícii kúpeľňu s WC, sušič vlasov, papuče a župan, posteľ typu King size (2x2 m) alebo 2 Double beds, klimatizáciu, stropný ventilátor, TV, telefón, budík, minibar, kávovar, žehliacu súpravu, Wi-Fi pripojenie (zdarma) a balkón/terasu. Na izbe je možné ubytovať maximálne 4 osoby.

Family room, 72 m2

Nie je možné objednať

Izby Family room s výhľadom do záhrady pozostávajú z dvoch izieb, jedna disponuje manželskou posteľou typu King size (2x2 m) a druhá 2 Double beds posteľami. Family izby majú k dispozícii kúpeľňu s WC, sušič vlasov, telefón, klimatizáciu, TV, budík, minibar, kávovar, žehliacu súpravu, Wi-Fi pripojenie (zdarma) a balkón/terasu. Na izbe je možné ubytovať maximálne 4 osoby.

Suite Premium Level, 56 m2

Nie je možné objednať

Izby Suite Premium Level s výhľadom do záhrady alebo na bazén majú k dispozícii kúpeľňu s WC, hydromasážnu vaňu, oddelenú obývaciu časť s TV, sušič vlasov, papuče a župan, posteľ typu King size (1,90 x 2 m) alebo 2 Double beds, klimatizáciu, stropný ventilátor, TV v spálni, telefón, budík, minibar, trezor, kávovar, žehliacu súpravu, Wi-Fi pripojenie (zdarma) a balkón/terasu. Na izbe je možné ubytovať maximálne 4 osoby.

Presidential Suite Premium Level, 126 m2

Nie je možné objednať

Izby Presidential Suite Premium Level s výhľadom na oceán majú k dispozícii kúpeľňu s WC a hydromasážnou vaňou, spálňu, obývaciu časť, stôl, posteľ typu King size (2x2 m), klimatizáciu, stropný ventilátor, TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, budík, trezor, minibar, kávovar, žehliacu súpravu, papuče a župan a balkón. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 osoby.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Cena

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Punta Cana - Viedeň s prestupom 
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
 • asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
 • cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

* cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa poistenie storno poplatkov do 1.600,- EUR/osoba. V prípade záujmu je možné doplatiť si STORNO PLUS – 4,9% z celkovej ceny zájazdu.

*cestovné poistenie ECP PLUS zahŕňa krytie liečebných nákladov vo všetkých krajinách (aj 3. stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR) aj v prípade ochorenia COVID-19, náklady na ubytovanie v prípade karantény do výšky 50,- EUR/noc, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady do výšky 1.000,- EUR a preplatenie storno poplatkov bez spoluúčasti.

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
SANTO DOMINGO + JASKYNE „TRES OJOS

HISTÓRIA A PRÍRODA

Orientačná cena 105,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
SAFARI

ŽIVOT DOMORODCOV, FLÓRA A FAUNA

Orientačná cena 95,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV BACARDI

POZOROVANIE VEĽRÝB A OSTROV BACARDI

Orientačná cena 165,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV SAONA

PERLA KARIBIKU

Orientačná cena 100,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV CATALINA

ŠNORCHLOVANIE A POTÁPANIE

Orientačná cena 100,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
LOS HAITISES

POZNANIE PRÍRODY

Orientačná cena 135,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
SAMANA – VODOPÁD „EL LIMON“

PRÍRODA V PLNEJ KRÁSE

Orientačná cena 165,- USD/osoba
Detail

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - romantická dovolená na jedné z perel Karibiku. Najdete zde překrásné písčité pláže, blankytně modré teplé moře a příjemné tropické podnebí s nádhernou přírodou.

,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia