Grand Bahia Principe Turquesa
all inclusive
 • all inclusive
18. 01. - 28. 01. 2021
 • 18. 01. - 28. 01. 2021
 • 01. 02. - 11. 02. 2021
 • 08. 02. - 18. 02. 2021
 • 15. 02. - 25. 02. 2021
 • 22. 02. - 04. 03. 2021
11 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
1 299 €

Tento moderný hotel s 502 izbami sa nachádza v krásnej tropickej záhrade na jednej z najkrajších pláží Karibiku, Bavaro. Od letiska v Punta Cana je vzdialený cca 30 minút jazdy autom. Spolu s ďalšími hotelmi z reťazca Bahia tvorí obrovský komplex, kde klienti nájdu oddych a veľa možností vyžitia sa. V rezorte sa nachádza i vodný park Bahia Scout vhodný pre deti vo veku 4 - 12 rokov. Klienti môžu využívať služby v celom hotelovom komplexe.

 • dovolenka pod palmami
 • najkrajšie pláže Karibiku 
 • let s kvalitnou leteckou spoločnosťou SWISS AIRLINES

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.
 • 2. - 9. deň PUNTA CANA
  Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.
 • 10. deň ODLET DO VIEDNE
  Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.
 • 11. deň PRÍLET DO VIEDNE

O hoteli

Popis: tento moderný hotel s 502 izbami sa nachádza v krásnej tropickej záhrade na jednej z najkrajších pláží Karibiku, Bavaro. Od letiska v Punta Cana je vzdialený cca 30 minút jazdy autom. Spolu s ďalšími hotelmi z reťazca Bahia tvorí obrovský komplex, kde klienti nájdu oddych a veľa možností vyžitia sa. V rezorte sa nachádza i vodný park Bahia Scout vhodný pre deti vo veku 4 - 12 rokov. Klienti môžu využívať služby v celom hotelovom komplexe.

Vybavenie: recepcia, 1 bazén, vodný park Bahia Scout, detské ihrisko, mini klub, 3 reštaurácie (8 À la carte reštaurácií v celom rezorte – rezervácie nutné vopred), 5 barov, wellness centrum, fitness centrum, kasíno, obchody, minimarket, obchod so suvenírmi, diskotéka, ležadlá, slnečníky a osušky na pláži i pri bazéne, Wi-Fi pripojenie v lobby zdarma, internetový kútik (za poplatok).

Pláž: hotel sa nachádza na krásnej piesočnatej pláži s bielym pieskom. Slnečníky, ležadlá a osušky k dispozícii zdarma.

Zábava a šport: denné a večerné animácie, fitness centrum, hodiny karibského tanca, tenis, šnorchlovanie, kajaky, katamarán, windsurfing, vodný bicykel, motorizované vodné športy (za poplatok), golf, PADI potápačské centrum (za poplatok), loptové hry, wellness centrum s masážami a kozmetickými procedúrami (za poplatok).

Stravovanie: 24 hodinový All inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu (3 večere z reštaurácií À la carte počas pobytu – rezervácia potrebná), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahké občerstvenie počas dňa (reštaurácie otvorené do cca 22:00, snack bar 23:00 -07:00, vybrané bary/diskotéka do 00:00 / 02:00).

Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, balkón/terasa, klimatizácia, stropný ventilátor, sušiť vlasov, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy a čaju, satelitná TV, minibar, trezor (za poplatok). V základnej cene je kalkulovaná izba Junior Suite Superior.

Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Family Junior Suite a Family Master Suite.

https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-dominican-republic/resort-turquesa/

Izby v Grand Bahia Principe Turquesa

Junior Suite Superior, 43 m2

Nie je možné objednať

Izba Junior Suite Superior má k dispozícii kúpeľňu s WC, hydromasážnou vaňou a sušičom vlasov, posteľ typu King size alebo 2 Double beds postele, gauč, ďalej klimatizáciu, stropný ventilátor, satelitný TV, trezor, telefón, kávovar, minibar, žehliacu súpravu a Wi-Fi pripojenie. Hostia môžu využiť možnosť 3 večerí v À la carte reštauráciách (vyžaduje sa rezervácia a formálne oblečenie). Na izbe je možné ubytovať 3 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Family Junior Suite, 43 m2

Nie je možné objednať

Izba Family Junior Suite má k dispozícii kúpeľňu s WC, hydromasážnou vaňou a sušičom vlasov, posteľ typu King size alebo 2 Double beds postele, ďalej klimatizáciu, stropný ventilátor, satelitný TV, trezor, telefón, kávovar, minibar, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), babysitting (potrebné rezervovať vopred). Rodiny majú prístup do špeciálnej Family zone (detský vodný park, minigolf, rôzne športy). Hostia tiež majú možnosť 3 večerí v À la carte reštauráciách (vyžaduje sa rezervácia a formálne oblečenie). Na izbe je možné ubytovať 3 dospelé osoby a 1 dieťa, alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Family Master Suite

Nie je možné objednať

Izba Family Master Suite pozostáva z dvoch prepojených izieb, kde v každej sa nachádza 1 posteľ typu King size alebo 2 Double beds postele. Izba disponuje kúpeľňou s WC, hydromasážnou vaňou a sušičom vlasov, klimatizáciou, stropným ventilátorom, satelitným TV, trezorom, telefónom, kávovarom, 2x minibarom (v jednej izbe s nealkom, vodou a pivom a v druhej izbe s džúsmi, mliekom, milkshake-mi pre deti), Wi-Fi pripojením. Babysitting je možný, ale je potrebné si ho rezervovať vopred. Rodiny majú prístup do špeciálnej Family zone (detský vodný park, minigolf, rôzne športy) a tiež do "Baby station", kde nájdete všetko potrebné pre bábätká, ako napr. prebaľovací stôl, mikrovlnú rúru, sterilizátor detských fľašiek. Hostia tiež majú možnosť 3 večerí v À la carte reštauráciách (vyžaduje sa rezervácia a formálne oblečenie). Na izbe je možné ubytovať 4 dospelé osoby a 3 deti.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • all inclusive
Cena
18. 01. - 28. 01. 2021 11 dní / 9 nocí 1 all inclusive last minute   1 299,- základná cena   1 499,-
01. 02. - 11. 02. 2021 11 dní / 9 nocí 1 all inclusive last minute   1 299,- základná cena   1 499,-
08. 02. - 18. 02. 2021 11 dní / 9 nocí 1 all inclusive last minute   1 299,- základná cena   1 499,-
15. 02. - 25. 02. 2021 11 dní / 9 nocí 1 all inclusive last minute   1 299,- základná cena   1 499,-
22. 02. - 04. 03. 2021 11 dní / 9 nocí 1 all inclusive first moment   1 299,- základná cena   1 499,-

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Zurich - Punta Cana a späť s leteckou spoločnosťou SWISS AIRLINES
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • 9 x ubytovanie s daným stravovaním
 • asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
 • cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

LX3551   VIEDEŇ   ZURICH               07:40  09:05  

LX8034   ZURICH   PUNTA CANA     12:00  17:15  

LX8035   PUNTA CANA   ZURICH     18:45  08:45 +1 deň

   LX3552   ZURICH   VIEDEŇ               09:50  11:15

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Informácie o cene:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.
Termíny nie je možné predlžovať. Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR, cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.
Ceny ubytovania za 2. dieťa na prístelke na vyžiadanie v CK (maximálná obsadenosť izby viď podľa piktogramov pri jednotlivých hoteloch).

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
SANTO DOMINGO + JASKYNE „TRES OJOS

HISTÓRIA A PRÍRODA

Orientačná cena 105,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
SAFARI

ŽIVOT DOMORODCOV, FLÓRA A FAUNA

Orientačná cena 95,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV BACARDI

POZOROVANIE VEĽRÝB A OSTROV BACARDI

Orientačná cena 165,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV SAONA

PERLA KARIBIKU

Orientačná cena 100,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV CATALINA

ŠNORCHLOVANIE A POTÁPANIE

Orientačná cena 100,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
LOS HAITISES

POZNANIE PRÍRODY

Orientačná cena 135,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
SAMANA – VODOPÁD „EL LIMON“

PRÍRODA V PLNEJ KRÁSE

Orientačná cena 165,- USD/osoba
Detail

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - romantická dovolená na jedné z perel Karibiku. Najdete zde překrásné písčité pláže, blankytně modré teplé moře a příjemné tropické podnebí s nádhernou přírodou.

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia