Dreams Royal Beach Punta Cana (ex. NOW Larimar Punta Cana)
all inclusive
 • all inclusive
26. 12. 2021 - 05. 01. 2022
 • 26. 12. 2021 - 05. 01. 2022
 • 21. 01. - 01. 02. 2022
 • 28. 01. - 08. 02. 2022
 • 04. 02. - 15. 02. 2022
 • 11. 02. - 22. 02. 2022
 • 18. 02. - 01. 03. 2022
 • 25. 02. - 08. 03. 2022
 • 04. 03. - 15. 03. 2022
 • 11. 03. - 22. 03. 2022
11 dní
1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
2 199 €

Dominikánska rep. – letecky z Viedne – garantované lety s LUFTHANSA
Dreams Royal Beach Punta Cana (ex. NOW Larimar Punta Cana)

Luxusný hotelový rezort sa nachádza na prekrásnej karibskej pláži s jemným bielym pieskom a s nádherným výhľadom na tyrkysový oceán – na pláži Bávaro. Ponúka množstvo športových a kultúrnych aktivít, moderný karibský dizajn, luxusné ubytovanie, prvotriedne služby, kompletný prístup do barov, reštaurácií a bazénov. 

 • lety s kvalitnou spoločnosťou LUFTHANSA
 • najkrajšie pláže Karibiku 
 • kvalitný servis a All inclusive 

Itinerár zájazdu

 • 1. deň ODLET Z VIEDNE
  Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.
 • 2. - 10. deň PUNTA CANA
  Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.
 • 11. deň ODLET DO VIEDNE
  Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.
 • 12. deň PRÍLET DO VIEDNE

O hoteli

Popis: luxusný hotelový rezort sa nachádza na prekrásnej karibskej pláži s jemným bielym pieskom a s nádherným výhľadom na tyrkysový oceán – na pláži Bávaro. Rezort je obklopený tropickou záhradou. Ponúka množstvo športových a kultúrnych aktivít, moderný karibský dizajn, luxusné ubytovanie, prvotriedne služby, kompletný prístup do barov, reštaurácií a bazénov. Je vynikajúcim miestom na odpočinok tela, duše i mysle pre jednotlivcov, páry, priateľov, ale aj pre rodiny s deťmi. Od letiska v Punta Cana je vzdialený cca 30 km.

Vybavenie: vstupná hala s recepciou, 24-hodinová izbová služba, 7 reštaurácii s medzinárodnou, ázijskou aj talianskou kuchyňou (5 À la carte reštaurácií, bufetová reštaurácia, kaviareň a gril na pláži), 9 barov (pod holým nebom, v lobby, v divadle, pri pláži, Sport bar ako i bary pre Preferred Club), 5 bazénov, 2 vonkajšie vírivky, detský bazén, denné i večerné animačné programy, detský klub (pre deti vo veku 3-12 rokov; súťaže, vonkajšie i vnútorné hry), vonkajšie kino, klub pre tínedžerov (vo veku 13-17 rokov; videohry, ping pong, biliard, basketbalové ihrisko, večerná diskotéka), kasíno, fitness centrum, SPA centrum, salón krásy, photo shop, konferenčné miestnosti, obchodíky, práčovňa, úschovňa batožiny, lekárska služba, služba opatrovania detí (za poplatok), výťahy, Wi-Fi pripojenie, Možnosť ubytovania s vlastným malým zvieratkom (na vyžiadanie).

Pláž: priamo pri krásnej piesočnatej pláži; ležadlá, slnečníky a plážové osušky zdarma pri bazéne i na pláži.

Zábava a šport: denné a večerné animačné programy vhodné pre všetky vekové kategórie, tematické večery, živá hudba, nočný klub, detský a mládežnícky klub, biliard, ping pong, stolové hry, kasíno, nemotorizované a motorizované vodné športy (niektoré za poplatok) – kajaky, plachtenie, plážový volejbal, aqua aerobik, šnorchlovanie, škola potápania (v bazéne), tenisový kurt, basketbal, fitness centrum, SPA centrum (masáže, manikúra, pedikúra, kaderníctvo, kozmetické procedúry), lekcie tancovania, výlety do okolia, rybolov (na vyžiadanie), organizovanie „team building“ aktivít,  jazda na koni a golf v blízkosti hotela.

Hotel má „ekologické zmýšľanie“ – k čomu patrí recyklácia odpadov, pomoc životnému prostrediu – mesačné čistenie pláže a pobrežia, každoročné oslavy Dňa Zeme, používanie elektronických kľúčov. Hotel je držiteľom ocenenia za využívanie trvalo udržateľných zdrojov – „Rainforest Alliance Certified“.

Stravovanie: All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, neobmedzené celodenné občerstvenie (24 hodín; bez nutnosti rezervácie miest vopred), neobmedzená konzumácia zahraničných i domácich liehovín, ovocných štiav a nealkoholických nápojov, denne doplňovaný minibar (nealkoholické nápoje, voda a miestne pivo).

Vybavenie izieb: 373 priestranných Deluxe izieb a Suít (s rozlohou najmenej 53 m²) je luxusne vybavených v karibskom duchu, disponujú klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (priestranná kúpeľňa s toaletnými potrebami a hydromasážnou vaňou, WC), županmi a papučami, fénom, SAT/TV, telefónom, stropným ventilátorom, setom na prípravu kávy a čaju, minibarom, trezorom, žehličkou i žehliacou doskou, zariadenou terasou alebo balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbe je zdarma.

Preferred Club izby majú lepšie vybavenie ako izby Deluxe, prístup k bazénu Preferred Club s obsluhou, súkromný salónik, vyhradenú pláž a reštauráciu, prednostný check-in a check-out, ale i ďalšie výhody. 

V základnej cene je kalkulovaná izba Deluxe Tropical View.

Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Deluxe Pool View, Deluxe Pool Terrace, Deluxe Family Tropical View, Prefered Club Deluxe Pool View, Prefered Club Deluxe Partial Ocean View, Prefered Club Deluxe Swim Up a Prefered Club Master Suite Ocean Front.

https://www.dreamsresorts.com/en_us/resorts/dominican-republic/royal-beach.html 

Izby v Dreams Royal Beach Punta Cana (ex. NOW Larimar Punta Cana)

Deluxe Tropical view, 53 m2

Rezervovať izbu

Izby Deluxe Tropical view sa nachádzajú v odľahlejšej časti hotela a majú výhľad do záhrady. Pre rýchlejší presun k hlavnej budove a pláži je možné využiť hotelový shuttle. V izbe sa nachádza 1 veľká posteľ typu King size alebo 2 Double beds, kúpeľňa s WC a hydromasážnou vaňou, klimatizácia, TV, balkón/ terasa so sedením. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Deluxe Pool view, 53 m2

Nie je možné objednať

Izby Deluxe Pool view majú príjemný výhľad na bazén. V izbe sa nachádza 1 veľká posteľ typu King size alebo 2 Double beds, kúpeľňa s WC a hydromasážnou vaňou, klimatizácia, TV, balkón/ terasa so sedením. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Deluxe Pool Terrace, 53 m2

Nie je možné objednať

Izby majú priamy prístup k hlavnému bazénu z terasy cez malú záhradku. V izbe sa nachádza 1 veľká posteľ typu King size alebo 2 Double beds, kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, balkón/ terasa so sedením. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

Deluxe Family Room Tropcial View, 106 m2

Nie je možné objednať

Izby Deluxe Family room pozostávajú z dvoch prepojených izieb Deluxe Tropical view, majú výhľad do záhrady. V izbách sa nachádzajú postele typu King size alebo 2 Double beds, kúpeľňa s WC a hydromasážnou vaňou, klimatizácia, TV, balkón/terasa so sedením. Na izbe je možné ubytovať maximálne 4 dospelé osoby a 2 deti.

Preferred Club Deluxe Pool View, 53 m2

Nie je možné objednať

Izby Preferred Club Deluxe Pool view majú výbornú polohu a upokojujúci výhľad na bazén. Hosťom sú k dispozícii Preferred Club výhody (concierge služby, upgrade minibaru a toaletných potrieb, whirlpool, súkromný lounge, Preferred club bar a ďalšie). V izbe sa nachádza 1 veľká posteľ typu King size alebo 2 Double beds, kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, balkón/ terasa so sedením. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Preferred Club Deluxe Partial Ocean View, 53 m2

Nie je možné objednať

Izby Preferred Club Deluxe Partial Ocean view majú výbornú polohu a omamný čiastočný výhľad na oceán. Hosťom sú k dispozícii Preferred Club výhody (concierge služby, upgrade minibaru a toaletných potrieb, whirlpool, súkromný lounge, Preferred club bar a ďalšie). V izbe sa nachádza 1 veľká posteľ typu King size alebo 2 Double beds, kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, balkón/ terasa so sedením. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 2 deti.

Preferred Club Deluxe Swim Up, 53 m2

Nie je možné objednať

Izby Preferred Club Deluxe Swim-up majú priamy prístup k hlavnému bazénu z terasy cez malú záhradku. K dispozícii sú izby s veľkosťou 53 m2. V izbe sa nachádza 1 veľká posteľ typu King size alebo 2 Double beds, kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, balkón/ terasa so sedením. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby.

Preferred Club Master Suite Oceanfront, 118 m2

Nie je možné objednať

Izby Preferred Club Master Suite Oceanfront majú výbornú polohu a úžasný výhľad na oceán. V izbe je k dispozícii jedna posteľ typu King size, oddelené obývacia časť s jedálňou, priestranná kúpeľňa s WC a hydromasážnou vaňou, oddelená hosťovská kúpeľňa, klimatizácia, TV, súkromná terasa so sedením, sprchou, lehátkami a whirlpool. Hosťom sú k dispozícii Preferred Club výhody (concierge služby, upgrade minibaru a toaletných potrieb, whirlpool, súkromný lounge, Preferred club bar a ďalšie). Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby.

Termíny a ceny

Termín Počet dní Osoby
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Strava
 • all inclusive
Cena
26. 12. 2021 - 05. 01. 2022 11 dní / 9 nocí 1 all inclusive last minute   2 199,- základná cena   2 499,-
21. 01. - 01. 02. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   1 799,- základná cena   1 899,-
28. 01. - 08. 02. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   1 799,- základná cena   1 899,-
04. 02. - 15. 02. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   1 799,- základná cena   1 899,-
11. 02. - 22. 02. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   1 799,- základná cena   1 899,-
18. 02. - 01. 03. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   1 799,- základná cena   1 899,-
25. 02. - 08. 03. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive last minute   1 799,- základná cena   1 899,-
04. 03. - 15. 03. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive first moment   1 799,- základná cena   1 899,-
11. 03. - 22. 03. 2022 12 dní / 10 nocí 1 all inclusive first moment   1 799,- základná cena   1 899,-
Zobraziť všetky termíny

Cena zahŕňa:

 • leteckú dopravu Viedeň - Punta Cana - Viedeň s prestupom vo Frankfurte
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • 10 x ubytovanie s daným stravovaním
 • asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie
 • služby českého delegáta 

Cena nezahŕňa:

 • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
 • cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
 • fakultatívne výlety

Ďalšie informácie:

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

LH1233    VIEDEŇ                 FRANKFURT            09:10    10:40
LH4348    FRANKFURT         PUNTA CANA          12:25    17:50

LH4349    PUNTA CANA        FRANKFURT           19:30    09:40 + 1 deň
LH1238    FRANKFURT         VIEDEŇ                    11:50    13:10

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK ESO travel.

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.

 

DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Informácie o cene:

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.
Termíny nie je možné predlžovať. Cena nezahŕňa letiskové taxy 399 EUR, cestovné poistenie ECP 5 EUR/osoba/deň.
Cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.
Ceny ubytovania za 2. dieťa na prístelke na vyžiadanie v CK (maximálná obsadenosť izby viď podľa piktogramov pri jednotlivých hoteloch).

Chcete zájazd upraviť alebo spracovať ako individuálnu cestu?

Máte záujem o dovolenku, ale nemáte teraz čas riešiť detaily?
Pošlite nám kontakt a napíšte, kedy sa Vám máme ozvať. Radi Vám poradíme.

Mapa

Túžite po ďalšom dobrodružstve?

Fakultatívne výlety

Nákup na mieste
SANTO DOMINGO + JASKYNE „TRES OJOS

HISTÓRIA A PRÍRODA

Orientačná cena 105,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
SAFARI

ŽIVOT DOMORODCOV, FLÓRA A FAUNA

Orientačná cena 95,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV BACARDI

POZOROVANIE VEĽRÝB A OSTROV BACARDI

Orientačná cena 165,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV SAONA

PERLA KARIBIKU

Orientačná cena 100,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
OSTROV CATALINA

ŠNORCHLOVANIE A POTÁPANIE

Orientačná cena 100,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
LOS HAITISES

POZNANIE PRÍRODY

Orientačná cena 135,- USD/osoba
Detail
Nákup na mieste
SAMANA – VODOPÁD „EL LIMON“

PRÍRODA V PLNEJ KRÁSE

Orientačná cena 165,- USD/osoba
Detail

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA - romantická dovolená na jedné z perel Karibiku. Najdete zde překrásné písčité pláže, blankytně modré teplé moře a příjemné tropické podnebí s nádhernou přírodou.

,

Celý svet na dlani

Vyberajte podľa kontinentu

Afrika

Ázia

Severná Amerika

Latinská Amerika

Európa

Australia a Oceánia