Dominikánska republika - Punta Cana - garantované lety s Air France - odlet z Prahy

Prehľad článkov, ktoré sme o tejto krajine publikovali v rubrikách o cestovaní na weboch:

Program zájazdu

Raj All Inclusive.

V rámci zájazdu do tejto destinácie si môžete vybrať z nižšie vypísaných hotelov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky na kvalitné ubytovanie, stravu a ďalšie s tým súvisiace služby.

 

Whala Bavaro ***, Punta Cana

Príjemný hotelový komplex vzdialený cca 25 km od letiska v Punta Cana se nachádza v kľudnej zahrade, asi 50m od pláže Bavaro s jemným bielym pieskom.

Program zájazdu

Cena od 1 159,- €

Cena po zľave od 1 109,- €

 

Objednať

 
 

Riu Naiboa ***+, Punta Cana

Hotel s 24 hodinovým All Inclusive sa nachádza v Punta Cana, 19 km od medzinárodného letiska.

Program zájazdu

Cena od 1 269,- €

Cena po zľave od 1 209,- €

 

Objednať

 
 

Ifa Villas Bavaro Resort&Spa ****, Punta Cana

Novo zrekonštruovaný rozľahlý hotelový areál pozostávajúci z menších bungalovov a trojposchodových budov je postavený v subtropickej palmovej záhrade priamo na pláži Bavaro. Letisko La Romana je vzdialené cca 1,5 hod. jazdy a letisko Punta Cana 30 minút jazdy.

Program zájazdu

Cena od 1 309,- €

Cena po zľave od 1 249,- €

 

Objednať

 
 

Natura Park Beach Eco Resort ****, Punta Cana

Komfortný hotelový areál sa nachádza v tropickej záhrade priamo pri pláži. Celkom 490 izieb je umiestnených v 13 dvojpodlažných budovách s výhľadom do bujnej tropickej záhrady.

Program zájazdu

Cena od 1 419,- €

Cena po zľave od 1 349,- €

 

Objednať

 
 

Vista Sol ****

Hotelový resort vhodný pro rodiny s dětmi se rozprostírá v tropické zahradě přímo na vyhlášené pláži Bavaro. Nabízí ubytování ve 470 pokojích, je vzdálen od letiště cca 20 km.

Program zájazdu

Cena od 1 439,- €

Cena po zľave od 1 369,- €

 

Objednať

 
 

Hotel Occidental Gran Punta Cana ****, Punta Cana

Veľmi príjemný hotelový komplex pre náročnejšiu klientelu sa nachádza priamo v centre Punta Cany neďaleko Plaza Bavaro. Areál ponúka ubytovanie v 877 izbách umiestnených v trojposchodových budovách v rozsiahlej hotelovej záhrade.

Program zájazdu

Cena od 1 459,- €

Cena po zľave od 1 389,- €

 

Objednať

 
 

Memories Splash *****, Punta Cana

Tento nově zrekonstruovaný a moderní hotelový areál se nachází u vyhlášené pláže Bavaro, 30 minut od mezinárodního letiště Punta Cana. Royalton Punta Cana ležící blíže k moři a Memories Splash, postavený těsně za ním, jsou odděleny hotelovým Splash parkem s mnoha skluzavkami, který je bezplatně přístupný všem hostům.

Program zájazdu

Cena od 1 589,- €

Cena po zľave od 1 519,- €

 

Objednať

 
 

Grand Bahia Principe Bavaro *****, Punta Cana

Moderná kapacita, ktorá patrí do hotelového komplexu 5 hotelov GBP Bavaro, GBP Punta Cana, LBP Esmeralda, LBP Ambar (iba pre dospelých) a tento rok novo otvorená časť Grand Bahia Principe Premier. 504 izieb je rozmiestnených v 2 až 3 poschodových vilách obklopených rozľahlou tropickou záhradou.

Program zájazdu

Cena od 1 629,- €

Cena po zľave od 1 549,- €

 

Objednať

 
 

Riu Bambu ****+, Punta Cana

Obľúbený hotelový rezort sa nachádza v krásnom prostredí letoviska Punta Cana, 30km od letiska. Ubytovanie je v dvojposchodových budovách umiestnených v krásnej, tropickej záhrade. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi.

Program zájazdu

Cena od 1 639,- €

Cena po zľave od 1 559,- €

 

Objednať

 
 

Tropical Princess ****, Punta Cana

Kvalitný hotelový komplex jednoposchodových karibských viliek sa nachádza v rozľahlej tropickej záhrade.

Program zájazdu

Cena od 1 639,- €

Cena po zľave od 1 559,- €

 

Objednať

 
 

Hotel Riu Palace Punta Cana *****, Punta Cana

Obľúbený luxusný elegantný hotel najvyššieho štandardu služieb so 612 izbami v štvorposchodových budovách je súčasťou komplexu 4 sesterských hotelov spoločnosti Riu a tvoria tak unikátny prepojený areál s najrozmanitejšou a najširšou ponukou športového vyžitia a gurmánskych pôžitkov.

 

Program zájazdu

Cena od 1 689,- €

Cena po zľave od 1 609,- €

 

Objednať

 
 

Caribe Club Princess ****, Punta Cana

Hotel s príjemnou atmosférou je situovaný na najkrajšej pláži Dominikánskej republiky. Klienti môžu využívať zariadenie hotela Tropical Princess. Vzdialenosť od letiska 30 minút jazdy.

Program zájazdu

Cena od 1 709,- €

Cena po zľave od 1 629,- €

 

Objednať

 
 

NOW Larimar Punta Cana *****, Punta Cana

Luxusný hotelový rezort sa nachádza na prekrásnej bielej karibskej pláži s jemným pieskom, Bavaro. Rezort je obklopený záhradou s tropickou zeleňou nabádajúcou k odpočinku. Vzdialenosť od letiska v Punta Cana cca 30 km.

Program zájazdu

Cena od 1 739,- €

Cena po zľave od 1 659,- €

 

Objednať

 
 

Dreams Punta Cana *****, Punta Cana

Luxusní hotelový resort, který se nachází ve východní části Punta Cany, nabízí pro své hosty jeden z nejkomplexnějších programů All inclusive tzv. Unlimited Luxury.

Program zájazdu

Cena od 1 739,- €

Cena po zľave od 1 659,- €

 

Objednať

 
 

Dreams Palm Beach

Luxusní hotelový resort se rozprostírá přímo na krásné, několik kilometrů dlouhé písečné pláži Bavaro. Mezinárodní letiště Punta Cana se nachází 20 minut jízdy od hotelu.

Program zájazdu

Cena od 1 809,- €

Cena po zľave od 1 719,- €

 

Objednať

 
 

Hotel Bavaro Princess *****, Punta Cana

Populárny hotelový komplex pre náročnejšiu klientelu sa nachádza priamo pri pláži Bávaro. Ubytovanie v 806 suitách umiestnených v 86 dvojposchodových budovách v bujnej tropickej záhrade priamo v centre Punta Cany neďaleko Plaza Bavaro. 30 minút od letiska.

Program zájazdu

Cena od 1 919,- €

Cena po zľave od 1 829,- €

 

Objednať

 
 

Luxury Bahia Principe Esmeralda *****, Punta Cana

Luxusný päť hviezdičkový hotel s 240 izbami sa rozkladá v trojposchodových objektoch a krásnej tropickej záhrade. Vzdialenosť od letiska je približne 20 km, 30 minút jazdy.

Program zájazdu

Cena od 1 959,- €

Cena po zľave od 1 869,- €

 

Objednať

 
 

Luxury Bahia Principe Ambar *****, Punta Cana

Luxusný hotel iba pre dospelých s 528 izbami rozmiestnenými v niekoľkých trojposchodových vilách určený výhradne pre dospelých, leží v susedstve komplexu Gran Bahia Principe Punta Cana / Bavaro. Hoteloví hostia môžu využívať všetky služby a areál susedného komplexu (5 bazénov, 8 reštaurácií, 18 barov, amfiteátre). Vzdialenosť od letiska 3, km, centrum 12 km,...

Program zájazdu

Cena od 1 959,- €

Cena po zľave od 1 869,- €

 

Objednať

 
 

Royalton Punta Cana & Memories Splash *****, Punta Cana

Tento novo zrekonštruovaný a moderný hotelový areál sa nachádza pri vyhlásené pláže Bavaro, 30 minút od medzinárodného letiska Punta Cana. Royalton Punta Cana ležiaci bližšie k moru a Memories Splash, postavený tesne za ním, sú oddelené hotelovým Splash parkom s mnohými šmykľavkami, ktorý je bezplatne prístupný všetkým hosťom.

Program zájazdu

Cena od 1 969,- €

Cena po zľave od 1 879,- €

 

Objednať

 
 

Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa *****, Punta Cana

Novo zrekonštruovaný hotel Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa sa nachádza priamo na renomovanej pláži Bavaro. Komplex sa nachádza vedľa sesterského hotela Palladium Palace Resort Spa a Casino, uprostred kokosovej plantáže a bujnej tropickej vegetácii. Letisko v Punta Cana je vzdialené asi 30 minút jazdy.

Program zájazdu

Cena od 2 019,- €

Cena po zľave od 1 919,- €

 

Objednať

 
 

Now Onyx *****

Nově otevřený moderní hotel se nachází asi 60 minut od letiště. Rozprostírá se přímo u dlouhé pláže  Uvero Alto a nabízí mnoho zábavy dospělým i rodinám s dětmi.

Program zájazdu

Cena od 2 089,- €

Cena po zľave od 1 989,- €

 

Objednať

 
 

Luxury Bahia Principe Fantasia *****, Punta Cana

Zcela nový luxusní hotel pro rodiny s dětmi je součástí komplexu hotelů Gran Bahia Principe v Punta Caně

Program zájazdu

Cena od 2 099,- €

Cena po zľave od 1 999,- €

 

Objednať

 
 

Breathless Punta Cana *****, Punta Cana

Úplne jedinečný hotel v modernom dizajne, len pre dospelých, ponúka luxusné ubytovanie, neobmedzené labužnícke stolovanie v niekoľkých reštauráciách či baroch a predovšetkým dobrú zábavu. Rezort sa nachádza cca 45 minút od letiska.

Program zájazdu

Cena od 2 149,- €

Cena po zľave od 2 049,- €

 

Objednať

 
 

Secrets Royal  Beach *****, Punta Cana

Luxusný hotelový rezort, nachádzajúci sa na východnom pobreží Dominikánskej republiky, je umiestnený v rozsiahlej tropickej záhrade, priamo pri krásnej pláži s bielym pieskom, Bavaro. Vzdialenosť od medzinárodného letiska v Punta Cana cca 30 minút. Len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Program zájazdu

Cena od 2 229,- €

Cena po zľave od 2 119,- €

 

Objednať

 
 

Hotel Barcelo Palace ****+, Punta Cana

Luxusný hotel je súčasťou komplexu 5 hotelov v letovisku Punta Cana v rozsiahlej záhrade s palmovým hájom priamo pri pláži.

Program zájazdu

Cena od 2 359,- €

Cena po zľave od 2 249,- €

 

Objednať

 
 

Secrets Cap Cana *****+

Jeden z nejočekávanějších projektů sezony – nový elegantní resort určený pouze pro dospělé nabízí svým hostům nezapomenutelné romantické zážitky a špičkový servis v luxusním prostředí.

Program zájazdu

Cena od 2 749,- €

Cena po zľave od 2 619,- €

 

Objednať

 
 

Majestic Elegance *****, Punta Cana

Luxusný, zaujímavo architektonicky riešený hotelový komplex s 597 izbami na východnom výbežku pláže Punta Cana určený pre rodiny s deťmi. Ubytovanie výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov je možné vyžiadať v susednom sesterskom hoteli Majestic Elegance Punta Cana Club so 127 izbami.

Program zájazdu

Cena od 3 229,- €

Cena po zľave od 3 069,- €

 

Objednať

 
 

Majestic Elegance Club *****, Punta Cana

Luxusný, zaujímavo architektonicky riešený hotelový komplex so 127 izbami na východnom výbežku pláže Punta Cana. V časti ELEGANCE CLUB ubytovanie len pre osoby staršie 18-tich rokov. Ubytovanie pre rodiny s deťmi je možné vyžiadať v susednom sesterskom hoteli MAJESTIC ELEGANCE Punta Cana s 597 izbami.

Program zájazdu

Cena od 3 399,- €

Cena po zľave od 3 239,- €

 

Objednať

 
 

Zoëtry Aqua *****, Punta Cana

Exkluzívny hotel o 96 izbách s pokojnou atmosférou, ktorý sa snaží o dokonalé splynutie s prírodou. Úplne výnimočnú kvalitu služieb dopĺňajú aj mimoriadnej kúpele a kozmetika značky Bvlgari. Rezort leží v oblasti Playa de Uvero Alto a od je vzdialený necelú hodinu jazdy od letiska.

Program zájazdu

Cena od 4 249,- €

Cena po zľave od 4 039,- €

 

Objednať

 

Vyhľadávanie zájazdov

Rozšírené vyhľadávanie

Fulltextové vyhľadávanie

Facebook
Náš blog o cestovaní
Newsletter dovolenka 2018 - Novinky emailem

Klasický okruh Indiou

05. 10. - 12. 10.

Klasický okruh Indiou

1 029,-

1 139,- €

Vydajte sa do sídiel rozprávkových maharadžov, za stavebnými klenotmi Mughalov aj...

Okruh Indiou a Nepálom

05. 10. - 21. 10.

Okruh Indiou a Nepálom

2 409,-

2 619,- €

Spoznajte staroindickú kultúru, staňte sa svedkami tradičnej kultovej očisty vo...

Veľký okruh severným Thajskom

03. 11. - 17. 11.

Veľký okruh severným Thajskom

1 529,-

1 679,- €

Vydáte sa po stopách thajského národa. Bývalé hlavné mestá Ayutthaya...

To najlepšie z USA

01. 09. - 20. 09.

To najlepšie z USA

3 029,-

3 259,- €

Unikátny program, ktorý spája turistické šlágre východu USA...

Americký západ - zlatý okruh

14. 06. - 29. 06.

Americký západ - zlatý okruh

2 219,-

2 449,- €

Vysoké hory, strhujúca krajina červených skál či žiarivé veľkomestá...

To najlepšie z Kuby

16. 06. - 27. 06.

To najlepšie z Kuby

1 939,-

2 199,- €

Koloniálna architektúra Havany a Trinidadu, prírodné krásy oblasti Viňales...

Veľký okruh južným Thajskom

24. 11. - 08. 12.

Veľký okruh južným Thajskom

1 669,-

1 829,- €

Pulzujúca moderná metropola Bangkok v kontraste so scénickými koralovými...

To najlepšie z Kanady

02. 09. - 19. 09.

To najlepšie z Kanady

3 549,-

3 819,- €

Prierez kanadskou civilizáciou zahŕňajúci návštevu miest s odkazom...

Malý okruh Čínou

21. 04. - 29. 04.

Malý okruh Čínou

749,-

859,- €

Zoznámite sa s tisíce rokov starou kultúrou s nespočetnými historickými...

Copyright © 1994 - 2018 Cestovná kancelária ESO travel s.r.o., všetky práva vyhradené Aira GROUP, Outsourcing IT

Exotická dovolená | Dovolená first minute |

ttg ocenění

Ocenenie udelené odborným časopisom TTG:
Najlepší touroperátor pre Áziu, Austráliu a Oceániu pre rok 2013
2. najlepší touroperátor pre Ameriku pre rok 2013
3. najlepší touroperátor pre Afriku pre rok 2013

Esotravel na Facebooku 100 naj ocenenie

Esotravel » Pobytové zájazdy » Dominikánská republika » Dominikánska republika - Punta Cana - garantované lety s Air France - odlet z Prahy